Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

o kada ta chema emei is igolki? rolleyes.gif nes kai as seniau rinkausi buvo su melsvu atspalviu.tai veidai kaip lavoniukai ir issiuvineta toki matau kaskart klaipedos zardes parduotuvej pakabinta doh.gif jei ka dar gali siuliukus paderint su kita schema. mazai dar issiuvinejai mirksiukas.gif
Atsakyti
Jūsų teismui.Fotiką trumpam atgaivinau biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Labuka visoms,

Libaja - man tai labai linksmas darbelis, tik norejau paklausti, kadangi zalioke esu, ant kokio audinio cia kryziavota blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 01 04, 10:14)
o kada ta chema emei is igolki? rolleyes.gif  nes kai as seniau rinkausi buvo su melsvu atspalviu.tai veidai kaip lavoniukai ir issiuvineta toki matau kaskart klaipedos zardes parduotuvej pakabinta doh.gif  jei ka dar gali siuliukus paderint su kita schema. mazai dar issiuvinejai mirksiukas.gif


pries pora savaiciu emiau ta schema, bet kazkaip melynos spalvos ten nera ant veidu.. g.gif na nzn, bus matyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2010 01 04, 10:20)
Jūsų teismui.Fotiką trumpam atgaivinau biggrin.gif

kad man kas padovanotu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2010 01 04, 09:24)
Vakar aprengiau užrašų knygelę. Labai reikėjo, nes vakare prisiminiau, kad kolegės gimtadienis šiandien  doh.gif Tai va, įspūdžiai: labai nepavyko priklijuot gražiai priešlapių. Sunkiai įsistatė knygelė pati į viršelį. Na, bendrai sakant, čia buvo šiaudas skęstančiam. Nepatiko man šitas užsiėmimas. Gal, tikiuos, kad pavyks nufotkint, nes fotikas truputį streikuoja, tai pasirodysiu vakarop, dabar, deja... sad.gif

žinok, mano pirmi blynai irgi buvo su priešlapiais ir įstatymu knygelės į vietą... Aš kadangi knygelę nuplėšiau negailėdama popieriaus, tai nežinojau kaip padaryt kad būtų gerai, tai priklijavau paprastą lapą popieriaus.
va čia gali pažiūrėt mano blynus: http://public.fotki....gels-notebooks/
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2010 01 04, 10:20)
Jūsų teismui.Fotiką trumpam atgaivinau biggrin.gif



Dailus katinukas. wub.gif
Atsakyti
Rodau pabaigtą pelėdą smile.gif

Patarkit, kokį rėmą rinktis?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 01 04, 14:49)
Rodau pabaigtą pelėdą smile.gif

Kokia graži pelėda, taip ir primena senus rusiškus laikus rolleyes.gif
Atsakyti
SheMe, kodėl? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 01 04, 12:49)
Rodau pabaigtą pelėdą smile.gif


Pagal mane tai apuokas. O šiaip labai gražu. wub.gif
Atsakyti
Kibirkstele, man laaaabai grazu, toks rimtas visazinis - moksliukas peleda/apuokas mirksiukas.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti