Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

QUOTE(Florestina @ 2010 01 03, 16:16)
Dar užmiršau, dėl Siuvinėju kryželiu. Naujo dar nėra, kioskininkė sakė, gal pirmadienį atveš. Spaudą veža pirmadienį ir ketvirtadienį. 4u.gif


Jėga biggrin.gif
Laukiu labai naujo numerio smile.gif
Ačiū drinks_cheers.gif
Atsakyti
man tai visiškai nepatinka tie žurnalai, jau taip nieko gero...shemos baisuoklės kažkokios......jau geriau iš neto. Nematau už ką ten pinigus mokėt
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2010 01 03, 16:59)
man tai visiškai nepatinka tie žurnalai, jau taip nieko gero...shemos baisuoklės kažkokios......jau geriau iš neto. Nematau už ką ten pinigus mokėt


O man ir nebutina ten viska išsiuvinet, man patinka pavartyt, dažnai smulkmeneles išsiuvineju smile.gif
Aš matyt dar senu pažiuru esu, man patinka kažką laikyti rankose, juk ir laikraščiai(bent jau mūsų krašto) yra sklebemi internete, bet laikyti rankose vistiek maloniau blush2.gif
Atsakyti
taip, pritariu, kad laikyt rankose maloniau, bet kada nėra ką laikyt...... aišku, nesudėsten nei Nimue shemų nei kt. viskas kainuoja, bet man, asmeniškai, čia tik man, būtų gaila laiko ir pinigų siuvinėjimui anų shemų. Ir šiaip kartais nesuprantu kai kurių siuvinėjimo sprinterių, siuvinėt greitai, daug ir kraut į dėžę. Čia tik mano nuomonė.
Ps. gal pasipasakojam, kaip pvz. renkatės siuvinėjimui paveiksliuką, ar tik kad jums gražu ir reikia, ar numatot, kur dėsit išsiuvinėję?
Atsakyti
MB daro stai tokius ax.gif 4u.gif

user posted image

man kazkaip ir popieriaus variante shemos patinka, bent kol siuvineju. siuvineju ir is komputerio, bet labai jau nepatogu, kai yra daug lapu. bet, kad kaup tai neturiu kur. geriau kokiam cd iskart visos vienoj vietoj...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesiuuu: 03 sausio 2010 - 15:23
QUOTE(astisius @ 2010 01 03, 15:15)

Ps. gal pasipasakojam, kaip pvz. renkatės siuvinėjimui paveiksliuką, ar tik kad jums gražu ir reikia, ar numatot, kur dėsit išsiuvinėję?


Kadangi mano siuvinejamas darbelis - pirmasis - tai schema rinkausi gana ilgai ax.gif o kai pamaciau ta - kuria dabar siuvineju - is karto supratau, kad ji man labai primena kai ka, tai nusprendziau, del graziu atsiminimu - issiuvineti pasirinktaji paveiksliuka wub.gif kai si issiuvinesiu - bandysiu nuotrauka siuvineti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2010 01 03, 17:15)
taip, pritariu, kad laikyt rankose maloniau, bet kada nėra ką laikyt...... aišku, nesudėsten nei Nimue shemų nei kt. viskas kainuoja, bet man, asmeniškai, čia tik man, būtų gaila laiko ir pinigų siuvinėjimui anų shemų. Ir šiaip kartais nesuprantu kai kurių siuvinėjimo sprinterių, siuvinėt greitai, daug ir kraut į dėžę. Čia tik mano nuomonė.
Ps. gal pasipasakojam, kaip pvz. renkatės siuvinėjimui paveiksliuką, ar tik kad jums gražu ir reikia, ar numatot, kur dėsit išsiuvinėję?



Būna visaip, reikia dovanos tada ieškai, pvz kokiu gėliu.
O buna kad vartai lobynus, žurnalus ar knygas ir va pasakai :
Jo, va šita tai tikrai siuvinesiu tongue.gif
Atsakyti
Na o aš renkuosi tik didesnius paveikslus, mažiukų, nors jie ir mieli, man nesinori siuvinėti, kažkaip per daug greitas procesas ir per menkas darbas atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
ziuriu kad patiktu, paskui galvoju kam jis ir kur jis bus. o seip daug planuose yra ka issiuvinet, bet tik todel, kad tas paveikslas grazus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2010 01 03, 16:15)

Ps. gal pasipasakojam, kaip pvz. renkatės siuvinėjimui paveiksliuką, ar tik kad jums gražu ir reikia, ar numatot, kur dėsit išsiuvinėję?

Pritariu Ssamantaai drinks_cheers.gif Aš irgi vartau vartau kol kažkas užkliūna už akių ir tiesiog žinai, kad tas paveiksliukas yra tai, ko noriu... bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif O kai yra proga, tai siuvinėju viską : ir gėlytes, ir kokį metrikiuką paimu į rankas... ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ssamantaa @ 2010 01 03, 15:10)
Jei nori remo, kreipkis į Džeinę, jos vyras tau sumestruos visai nebrangiai.
Va čia jos žinute, paversk i apačia
http://www.supermama...howtopic=531662

Aciu, uz nuorodele, as ja jau maciau. Parasiau,Dzeinei i az, ir kolkas laukiu atsakymo.

QUOTE(Inesiuuu @ 2010 01 03, 16:16)
MB daro stai tokius  ax.gif  4u.gif
user posted image

Na, visai nesudetingas tas remas, reiks paklausti MB, gal sumeistrautu, siaip ar taip be darbo sedi - tai nros naudinga butu biggrin.gif O jei jis neapsiims, kokia kainyte tokio remo butu? blush2.gif Jei ka kainyte i az parasyk smile.gif Is anksto dekui smile.gif


P.S. Merginos, kur perkate siuliukus? Gal kas is uzsienio uzsakynejat, gal pigiau gaunasi?
Atsakyti
Siuvinėju tai, prieš ką neatsilaikau biggrin.gif Pamatau, ir sakau, jog šitas darbą būtinai turiu išsiuvinėt... Čia apie didesnius darbus. Pas mane kažkaip kol kas sutampa - patinka tokie, kuriuos iš karto žinau kur dėsiu.... Kadangi siuvinėju negreit - tai visa eilė darbų, kurių noriu stovi... Ir ji vis keičiasi doh.gif
O mažesnius dažniausiai siuvinėju su kažkokiu tikslu - tada ir ieškau geriausiai tinkančio paveiksliuko...

O dėl žurnalų - man irgi malonu laikyt popierinį žurnalą rankose.... Gal schemos ten ir ne superinės - bet jei bent viena patinka, žurnalą perku. Norisi ir leidėjus palaikyt, juk gaila būtų jei vienintelis turimas lietuviškas žurnalas neišsilaikytų mirksiukas.gif
Atsakyti