Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

QUOTE(Džeinė @ 2010 01 02, 14:46)
jau irėmintas ir padovanotas mano šventasis  wub.gif
su rėmu gavosi 60x72 cm


wub.gif Puikus įrėminimas thumbup.gif

QUOTE(dziulike @ 2010 01 02, 17:13)

as baigiau savo pirmaji darbuka kuciu vakara, tai iskart supakavau ir atiteko labai sauniam mano kriksto suneliui smile.gif

mielas darbukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 01 02, 22:26)
as savo irisus siuvineju, tai kai viena lapa issiuvinejau,tada tik pagalvojau kad gal fona reikejo pusiniu varyt doh.gif , bet tiek to irnesakyk.gif nes schema is ugolki ru tai neparasyta ten kaip siuvinet

Pasirodyk procesa blush2.gif idomu pamatyt, nes igolki schemos juk labai ispeiktos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 01 02, 22:26)
o tai tuos pusinius su tiek pat giju siuvineji, kaip ir kryzeliu?



ant 18 ct aidos 3 siuliukais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2010 01 02, 17:10)
jooo...siuliuku tai 90 atspalviu lotuliukas.gif nera ir man cia taip jau lengva, kaip sakai, tai va ir zymiu visokiais budais  mirksiukas.gif o tu nesikuklink, siuvinek, ka sugebi, kas patinka, o dideliems darbams noras ateis drinks_cheers.gif cia mano pirmasis titanas thumbup.gif

Jooooo.....Na ir procesėlis didumo:blink: Bet verta pasikamuot,bus gigantiškai nuostabu. Tik man nedaeina,ar tie siūliukai palaidi ir numeriukų klijavimas nėra kankynė? Aš tai išprotėčiau,jei tiek kabaliuotų ir maišytųsi ir adatą verinėt taip dažnai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 01 02, 22:11)
Pasirodyk procesa  blush2.gif idomu pamatyt, nes igolki schemos juk labai ispeiktos  g.gif

sulauziau remo kojas, o mb nikap neprisiruosia sutvarkyt verysad.gif tai yra sustojes. kol kas tik i 2 lapa esu ilipus. tai tik fonas ten nieko nesimato. irgi kaip su tom tamsiom demem kur kol elfe nepasimate nieko neaisku. tai kai jau pati irisa siuvinesiu tada bus aisku ar ne makaliose. kai bus daugiau ir i ka paziuret butinai parodysiu
as kazkaip issiuvineju viena siula, paskui tik kito imuosi. nepalieku galu. bandziau bet labai maisosi, kliudo siuvinet tie kabaldaikos smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Užkerėjot Jūs mane savo grožiais wub.gif
Nusprendžiau ir aš išbandyti savo sugebėjimus ax.gif
Mano pirmasis darbelis pradėtas siuvinėti gruodžio 24 d. ir iki vakar jau esu išsiuvinėjusi tiek blush2.gif user posted image
Siuvinėju 150x192 langelių dydžio, 32 spalvomis smile.gif
Išsiuvinėtas darbelis turėtų atrodyti taip user posted image
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 01 03, 12:58)
sulauziau remo kojas, o mb nikap neprisiruosia sutvarkyt

Norejau paklausti, o kur jus tuos stovus perkate? smile.gif ir koki geriau rinktis? Gal ka patartumet? Ir aplamai gal patiems galima ji susimeistrauti? Nes interneto parduotuvese ieskojau, tai kainos kandziojasi.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2010 01 03, 14:32)
Norejau paklausti, o kur jus tuos stovus perkate? smile.gif ir koki geriau rinktis? Gal ka patartumet? Ir aplamai gal patiems galima ji susimeistrauti? Nes interneto parduotuvese ieskojau, tai kainos kandziojasi..  blush2.gif

Vis dar su Naujais wub.gif O darbų grožis (visų net neišvardinsiu ax.gif ax.gif ) tad visoms po 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif O rėmą man padarė Inesiuuu vyrelis mirksiukas.gif manau, kad liuks gavos, tik dar po švenčių nieko nedariau, reiktų išbandyt g.gif g.gif Tik medžiagos trūkumas - į parduotuvę skubiai reikia bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2010 01 03, 13:32)
Norejau paklausti, o kur jus tuos stovus perkate? smile.gif ir koki geriau rinktis? Gal ka patartumet? Ir aplamai gal patiems galima ji susimeistrauti? Nes interneto parduotuvese ieskojau, tai kainos kandziojasi..  blush2.gif


Aš mačiau Vilniuje GA, bet kaina irgi nežema. Sakiau kai surinksiu max nulaidą pas juos tada jau pirksiu. Norėjau kad Kalėdų senelis atneštų, bet ir jam pasirodė per brangu. verysad.gif Aš turiu tokį ant stalo krašto padedamą. Tokį kaip didelis lankelis.
user posted image

Visi darbeliai ir procesai labai gražūs. wub.gif Aš savo jūrą irgi tęsiu, taip malonu po atostogų vėl buvo siuvinį į rankas paimti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2010 01 03, 15:32)
Norejau paklausti, o kur jus tuos stovus perkate? smile.gif ir koki geriau rinktis? Gal ka patartumet? Ir aplamai gal patiems galima ji susimeistrauti? Nes interneto parduotuvese ieskojau, tai kainos kandziojasi..  blush2.gif



Jei nori remo, kreipkis į Džeinę, jos vyras tau sumestruos visai nebrangiai.

Va čia jos žinute, paversk i apačia

http://www.supermama...howtopic=531662
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssamantaa: 03 sausio 2010 - 14:11
Dar užmiršau, dėl Siuvinėju kryželiu. Naujo dar nėra, kioskininkė sakė, gal pirmadienį atveš. Spaudą veža pirmadienį ir ketvirtadienį. 4u.gif
Atsakyti
Džeine, nuostabiai atrodo wub.gif Labai puikiai tinka rėmas thumbup.gif

zuzanele, dovyda, *rasa*
, kokie puikūs procesai thumbup.gif

dziulike, labai dailus darbelis thumbup.gif



Atsakyti