Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

QUOTE(zuzanele @ 2009 12 19, 16:41)
Čia mano rožės žiedo gimimas... Jau pusė yra mirksiukas.gif

Kadangi siuvinėjimo raštas prasidėjo nuo apatinio dešiniojo kampo, tai žiūrint tikroviškai, apverčiau... Todėl atrodo, kad ne nuo tos pusės siuvinėta ax.gif



Oho, koks grožis bus. wub.gif

Parodau savo meną, svarbu, kad draugė su šeima patenkinta. Jie atvažiavo visi- tai man nėra ką veikti, aš kalbos tai nemoku, o jos vyras ir vaikas tik vokiškai kalba. verysad.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 12 19, 18:58)

Parodau savo meną, svarbu, kad draugė su šeima patenkinta. Jie atvažiavo visi- tai man nėra ką veikti, aš kalbos tai nemoku, o jos vyras ir vaikas tik vokiškai kalba.  verysad.gif


Labai gražu thumbup.gif Kaip visada dailu ir skoninga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2009 12 19, 17:04)
Labai gražu thumbup.gif  Kaip visada dailu ir skoninga 4u.gif


Ačiū, tik šiandien diena netikus fotografavimui, Rėmelio tai labiau balto norėjau, bet tik toks tebuvo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2009 12 19, 14:41)
Čia mano rožės žiedo gimimas... Jau pusė yra mirksiukas.gif

Kadangi siuvinėjimo raštas prasidėjo nuo apatinio dešiniojo kampo, tai žiūrint tikroviškai, apverčiau... Todėl atrodo, kad ne nuo tos pusės siuvinėta ax.gif


Va čia tai meistriškumas. Toks darbas ant juodos kanvos. thumbup.gif Pagarba.Dar ilgai turbūt nesiryšiu ant juodos darbuotis.

QUOTE(Florestina @ 2009 12 19, 14:58)
Oho, koks grožis bus. wub.gif

Parodau savo meną, svarbu, kad draugė su šeima patenkinta. Jie atvažiavo visi- tai man nėra ką veikti, aš kalbos tai nemoku, o jos vyras ir vaikas tik vokiškai kalba.  verysad.gif


Tai kad viskas tvarkoj su tuo rėmu. Labau gražu thumbup.gif

Jau motinom,kur su savo vaikais šneka svetima kalba galiu tik nykštį žemyn parodyti. Savo šakas reikia plėtoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 19 gruodžio 2009 - 19:34
QUOTE(tute28 @ 2009 12 19, 19:33)
Tai kad viskas tvarkoj su tuo rėmu. Labau gražu  thumbup.gif


Sakė, kad namuose neturi nei vieno paveikslo, šis bus pirmas. ax.gif
Atsakyti
Nusipirkau sviesiai ateiciai grazia staltiesele su is anksto atspaustais kryziukais, kurie issiplaus (na ta is serijos stamped). Kazkokie vejai, neaiskus man tie kryziukai, o galvojau, kad bus kaip du pirstus apmy...

QUOTE(tute28 @ 2009 12 19, 20:33)

Jau motinom,kur su savo vaikais šneka svetima kalba galiu tik nykštį žemyn parodyti. Savo šakas reikia plėtoti.


Man irgi ziaaaaurus reikalas. Kad ir afrikietes Dubline snekancios su savo vaikas lauzyta silpna anglu kalba, nors IR tevas, IR motina is ten pat. Tipo ir taip tie vaikai neismoks be pastangu anglu kalbos. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 12 19, 19:43)
Nusipirkau sviesiai ateiciai grazia staltiesele su is anksto atspaustais kryziukais, kurie issiplaus (na ta is serijos stamped). Kazkokie vejai, neaiskus man tie kryziukai, o galvojau, kad bus kaip du pirstus apmy...

tai pala, kas ten, ar ne rugsėjė tik pirko rico design su atspaustais kryžiukais? Juk irgi sakė, kad nieko gero...
o aš stalčiuje netyčia radau lininę staltiesę, neraštuotą thumbup.gif griebsiu kada nors thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2009 12 19, 16:31)
siuvinėk antra  mirksiukas.gif  biggrin.gif  juokauju, o fona tu pusiniu siuvinėjai???

nu jau ne ,antro niekada nesiuvinėčiau schmoll.gif ,ir ne tik šio ,bet kurio,nuobodu ax.gif ,aš net atvirukus Kalėdoms skirtingus visus siuvinėjau ,nes jau antrą tokį pat padaryt tai man būtų kančia blush2.gif blush2.gif ...o foną tai taip ,siuvinėjau pusiniu kryžiuku drinks_cheers.gif ,todėl labai greitai ėjosi ,tik ,kad aš kitokią taktiką dariau viską -pirma išsiuvinėjau pintinukę ,paskui obuolį su vyšniomis ,paskui žalias vynuoges ,paskui žalią obuolį ir kriaušę,raudonas vynuoges ,vynuogių lapelius, o ant galo desertui ,pusiniu kryžiuku visą foną....bet tai buvo mano pirmasis darbas,tai patirties buvo nulis,gal dabar kitaip siuvinėčiau blush2.gif

QUOTE(zuzanele @ 2009 12 19, 16:41)
Čia mano rožės žiedo gimimas... Jau pusė yra mirksiukas.gif

labai gražu ir labai sunku blush2.gif ,jau ta juoda kanva tai manęs visai nevilioja schmoll.gif ,bet tiek gražių darbų yra ant jos doh.gif ,kad matyt teks kada susigundyt wub.gif

QUOTE(Florestina @ 2009 12 19, 16:58)
Parodau savo meną, svarbu, kad draugė su šeima patenkinta. Jie atvažiavo visi- tai man nėra ką veikti, aš kalbos tai nemoku, o jos vyras ir vaikas tik vokiškai kalba.  verysad.gif

labai gražiai atrodo,bet aš gal būčiau paspartą dėjusi,lyg malūnui erdvės trūksta g.gif ,bet pats paveiksliukas tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 12 19, 19:51)
labai gražiai atrodo,bet aš gal būčiau paspartą dėjusi,lyg malūnui erdvės trūksta g.gif ,bet pats paveiksliukas tai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Gal ir reikėjo, bet kai ant smūgio dariau- tai taip ir išėjo. doh.gif Čia tik šiandien apie pietus namiškiai sugalvojo, kad reikia jį padovanoti, tėvas net pinigų rėmui davė. Tai variau į Thomas philips, nes ten didesnis rėmelių pasirinkimas, šis pagal išmatavimus geriausiai tiko. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2009 12 19, 20:46)
tai pala, kas ten, ar ne rugsėjė tik pirko rico design su atspaustais kryžiukais? Juk irgi sakė, kad nieko gero...
o aš stalčiuje netyčia radau lininę staltiesę, neraštuotą thumbup.gif griebsiu kada nors thumbup.gif


O rinkinukas originalus, bet kazkokia aukstoji matematika. blink.gif Radau toki idealu mazam nubraizytam staliukui nuomojamam name-dydis super, spalva super (lino spalvos evenweave ar kazkas panasaus, krasciukai graziai apdirbti, nedaug siuvinejimo, subtilus) :blink:Valanda pasedejau ir truko kantrybe, kada nors sugrisiu. doh.gif

As irgi antra karta nieko nesiuvineciau. Vat cia tas niekada, kai drasiai sakau niekada. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 12 19, 19:55)
Gal ir reikėjo, bet kai ant smūgio dariau- tai taip ir išėjo.  doh.gif Čia tik šiandien apie pietus namiškiai sugalvojo, kad reikia jį padovanoti, tėvas net pinigų rėmui davė. Tai variau į Thomas philips, nes ten didesnis rėmelių pasirinkimas, šis pagal išmatavimus geriausiai tiko. rolleyes.gif

tai aš taip ir supratau ,viskas aišku ,kai ant greičio darai ,tai kaip į galvą šauna ,bet nuo to darbo vertė tikrai nemažėja ,vistiek užsienyje rankų darbas gal kiek daugiau vertinamas,draugei Anglijoje esu padovanojusi paveiksliuką ,tai kai anglai,jos draugai, pamato tai atsistebėt negali ,kaip jiems gražu wub.gif

QUOTE(Toli @ 2009 12 19, 19:57)
As irgi antra karta nieko nesiuvineciau. Vat cia tas niekada, kai drasiai sakau niekada.  biggrin.gif

kam siuvinėt antrą kartą ką nors ,jei internetas "lūžta" nuo schemų gausybės ir vienų už kitą gražesnių,,,vistiek per gyvenimą neišsiuvinėsiu visko ,kas man gražu ,tai laiko negaišiu kartojimams schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2009 12 19, 16:41)
Cia mano rozes ziedo gimimas... Jau puse yra mirksiukas.gif

bigsmile.gif kaip gražiai žiurisi, lauksim tesinio mirksiukas.gif

QUOTE(zundyte @ 2009 12 19, 19:51)
nu jau ne ,antro niekada nesiuvineciau  schmoll.gif ,

aš tik pajuokavau rolleyes.gif

o kas liečia kaip siuvinėti, manau kiekvienas pasirenka kaip jam geriau mirksiukas.gif
aš noriu apačia ant rėmo užsukti, todėl ir siuvinėju viska pilnai, kad nebereiktu atgal grižti smile.gif

QUOTE(Toli @ 2009 12 19, 19:57)
As irgi antra karta nieko nesiuvineciau. Vat cia tas niekada, kai drasiai sakau niekada.  biggrin.gif

niekada nesakyk niekada, o gal užsakyma kada gausi ta pati išsiuvinėt, ir siuvinėsi mirksiukas.gif biggrin.gif
aš ta porele juodai balta du kartus siuvinėjau, mat vyro sesė išsirinko dovanu, tai kas beliko biggrin.gif dirbau, tik jau labai nuobodžiai doh.gif
Atsakyti