Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

QUOTE(ssamantaa @ 2010 01 02, 14:28)
zundyte

O kiek tas žurnalas kainuoja(rusiškas)? man jis taip pat patinka  ax.gif
O siuvineju kryželiu žurnalas turbut ne mano nervams  doh.gif

pusei metų užsakinėja tik ,tai mokėjau apie 60 Lt nepilnai ,jei nori tiksliai, tai reik kvituką susirast,nes neatsimenu.Tai brangiau gaunasi nei knygynuose ,bet užtai nauji numeriai bus,kurie knygynuose pasirodys gal tik po metų blush2.gif

QUOTE(Florestina @ 2010 01 02, 14:33)
Šiandien vakare einu į darbą, pažiūrėsiu Vilniaus oro uosto centriniam spaudos kioske, ten pasirodo pirmiausiai.


Florestina ,manau šiąnakt neturėsi kada siuvinėt ,orelis ne koks siuvinėjimui ax.gif

QUOTE(Džeinė @ 2010 01 02, 14:46)
jau irėmintas ir padovanotas mano šventasis  wub.gif
su rėmu gavosi 60x72 cm


na ir grožis ,kokia tėčio reakcija buvo ,papasakok.labai įdomu...

QUOTE(zuzanele @ 2010 01 02, 15:21)
Mano rožė skleidžiasi rolleyes.gif
Norėjau Jūsų patarimo, ar ten kur tarpeliai juodi, reiktų siuvinėti juodai ar ne? Mat mano medžiaga juoda, tai aš nesiuvinėjau, o dabar mąstau... g.gif

aš išsiuvinėčiau juodai ,ten kur pati rožė ,o foną palikčiau juodą ,nes jei nesiuvinėt tai tada tie nesiuvinėti tarpeliai lyg žemiau visos rožės būtų,kažkaip pagal mane nesižiūrėtų...
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 01 02, 16:13)
Florestina ,manau šiąnakt neturėsi kada siuvinėt ,orelis ne koks siuvinėjimui ax.gif
na ir grožis ,kokia tėčio reakcija buvo ,papasakok.labai įdomu...


Sugebu bet kokiu oru siuvinėti. O šiaip tai oras visai neblogas pagal mane. g.gif
Atsakyti
Sveikutes...
Jusu darbeliai nuostabus wub.gif wub.gif thumbup.gif
as baigiau savo pirmaji darbuka kuciu vakara, tai iskart supakavau ir atiteko labai sauniam mano kriksto suneliui smile.gif
kadangi foto dar nemoku idet... rodau cia...
http://public.fotki....030136-jpg.html
kadangi tai mano pirmasis darbelis... nepavyko visko tobulai padaryt...
bet visiems tai atrode puiki dovana smile.gif
na bandysim toliau tobuleti 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dziulike @ 2010 01 02, 19:13)
Sveikutes...
Jusu darbeliai nuostabus  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif
as baigiau savo pirmaji darbuka kuciu vakara, tai iskart supakavau ir atiteko labai sauniam mano kriksto suneliui smile.gif
kadangi foto dar nemoku idet... rodau cia...
http://public.fotki....030136-jpg.html
kadangi tai mano pirmasis darbelis... nepavyko visko tobulai padaryt...
bet visiems tai atrode puiki dovana smile.gif
na bandysim toliau tobuleti  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Šaunuolė. Puikus darbelis thumbup.gif
Atsakyti
Dzeine, saunuole 4u.gif

va , idedu savo Haed'o pradzia ax.gif buvau sunerimus del schemos, nes pirmas lapas buvo tamsios demes doh.gif bet kai pamaciau mazulyte fejuko galvyte...ahh..apsiraminau mirksiukas.gif viskas gerai lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 02 sausio 2010 - 18:36
QUOTE(dovyda @ 2010 01 02, 18:36)
Dzeine, saunuole 4u.gif

va , idedu savo Haed'o pradzia ax.gif buvau sunerimus del schemos, nes pirmas lapas buvo tamsios demes doh.gif bet kai pamaciau mazulyte fejuko galvyte...ahh..apsiraminau mirksiukas.gif viskas gerai lotuliukas.gif

user posted image

koks didelis darbas daromas... man baisu apsiimti dar tokiu, bet uztai atsistebet negaliu kaip grazu man tokie darbai thumbup.gif mane tai nustebino siuliuku gausa, kaip juos pasizymi... as tai viena adaryte siuvineju, o cia keliom... zodziu, man dar augt ir augt iki jusu ax.gif
Atsakyti
jooo...siuliuku tai 90 atspalviu lotuliukas.gif nera ir man cia taip jau lengva, kaip sakai, tai va ir zymiu visokiais budais mirksiukas.gif o tu nesikuklink, siuvinek, ka sugebi, kas patinka, o dideliems darbams noras ateis drinks_cheers.gif cia mano pirmasis titanas thumbup.gif

p.s. cituodama foto istrink mirksiukas.gif nekartok ju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 02 sausio 2010 - 19:11
QUOTE(zundyte @ 2010 01 02, 16:13)
na ir grožis ,kokia tėčio reakcija buvo ,papasakok.labai įdomu...

bigsmile.gif bigsmile.gif panaši... bigsmile.gif
o jei rimtai, tai visus 4 mėn. vis matydavo kokia tai dali darbo, paskui matė nerėminta, o dabar kabo garbingoj vietoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2010 01 02, 19:36)
va , idedu savo Haed'o pradzia ax.gif

Vajeee bigsmile.gif matosi fejukas ir tikroviskas atrodo thumbup.gif o cia kaip suprantu tie gobeleniniai dygsniai tai kaip pusiniai kryzeliai? blush2.gif tai pusiniais daug greiciau siuvinejasi. Ir lyg normaliai uzsipildo, neprasisviecia medziaga thumbup.gif nu as vis gundaus, gundaus ax.gif labai jau daug darbo, bet jei pusiniais viskas iseina tai jauciu neistversiu ir as griebsiu ta HAED'a lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 01 02, 20:32)
Vajeee  bigsmile.gif matosi fejukas ir tikroviskas atrodo  thumbup.gif o cia kaip suprantu tie gobeleniniai dygsniai tai kaip pusiniai kryzeliai?  blush2.gif tai pusiniais daug greiciau siuvinejasi. Ir lyg normaliai uzsipildo, neprasisviecia medziaga  thumbup.gif nu as vis gundaus, gundaus  ax.gif labai jau daug darbo, bet jei pusiniais viskas iseina tai jauciu neistversiu ir as griebsiu ta HAED'a  lotuliukas.gif



aha daug greiciau thumbup.gif iseina iseina tuo gobeleniniu mirksiukas.gif cia ant aidos 18, jei ant ewo buciau siuvinejus , is viso jauciu nesisviestu schmoll.gif bet nieko, aida susitrauks mirksiukas.gif

o tu griebk ilgai nemascius doh.gif juk yra ir nedideliu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2010 01 02, 19:47)
aha daug greiciau thumbup.gif iseina iseina tuo gobeleniniu  mirksiukas.gif cia ant aidos 18, jei ant ewo buciau siuvinejus , is viso jauciu nesisviestu schmoll.gif bet nieko, aida susitrauks mirksiukas.gif



Dar primink jei gali, keliais siūliukais siuvinėji? Aš dabar kaip tik tokį nedidelį Dimensions rinkinuką siuvinėju ant 18 aidos, tai kažkaip pusiniais nelabai man rodos užsipildytų g.gif . Nors ten kažkokie siūliukai kur buvo man šiektiek plonesni atrodo, tai gal dėl to?
Po jūsų kalbų tai ir aš jau nužiūrėjau iš HEAD kai ką gražaus... Jieškau dabar didelio gražaus paveikslo savo svetainei.
O jau Džeinės darbas tai mane sužavėjo... Kai įrėmintas tai man toks šviesesnis atrodo ir spalvos labai gražios thumbup.gif
Atsakyti
o tai tuos pusinius su tiek pat giju siuvineji, kaip ir kryzeliu?
Papildyta:
as savo irisus siuvineju, tai kai viena lapa issiuvinejau,tada tik pagalvojau kad gal fona reikejo pusiniu varyt doh.gif , bet tiek to irnesakyk.gif nes schema is ugolki ru tai neparasyta ten kaip siuvinet
Atsakyti