Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

QUOTE(astulia @ 2010 01 02, 11:53)
Donalita, o gal turi, kaip skorpas HAEDe atrodo?  blush2.gif

duok ežpašta, atsiusiu visas 12 mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas mamos 4u.gif

Gal kuri galit pasakyti linką arba bent nurodyti pavadinimą padorios siuvinėjimo programos. Kažkada turėjau, bet po kompo nusprogimo net nebeatsimenu, koks buvo pavadinimas.
Turiu Pattern Maker, bet matyt kažkokia sugedus nes negaliu paleisti. Bet tikrai žinau, kad turėjau dar kažkokią kitą ir gerokai paprastesnė buvo už Pattern Maker.

Gal kas pagelbės? Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ssamantaa @ 2010 01 02, 12:01)
Gal kas jau turit siuvinėju kryželiu naują numerį?


O jau yra?
Atsakyti
QUOTE(ssamantaa @ 2010 01 02, 12:01)
Gal kas jau turit siuvinėju kryželiu naują numerį?

aš užsisakius ,bet dar negavau ,juk dar tik sausio antra g.gif ,bet ir parduotuvėj šiandien nemačiau,tai tikriausiai Kaune dar nėra,kaip visada ax.gif ....beje aš dar užsisakiau rusišką žurnalą "Vyšytyje kartyny"(Siuvinėti paveikslai) blush2.gif blush2.gif ,tai dabar kas mėnesį gausiu jį ,o "Siuvinėju kryželiu" kas trys mėnesiai,žinau ,kad liga įsisenėjus ,bet vaistų nežinau kitokių ,kaip tik siuvinėjimas lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Džeinė @ 2010 01 02, 12:02)
duok ežpašta, atsiusiu visas 12 mirksiukas.gif

Džeine ,jei nesunku ,atsiųsk ir man tą Haedą,zodiaką ,gal kada gyvenime prireiks ,arba nors seilę pavarvinsiu žiūrėdama..... manociuja@gmail.com...bet supratau vieną dalyką -atvirukus darydama ,kad man žymiai labiau patinka siuvinėt didelius darbus,tai gal ir ateis kada eilė šitiem grožiams blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 01 02, 15:59)
O jau yra?


Nežinau, todėl ir klausiu, sakau gal jūs gyvenat didesniuose miestuose, o ten kaip žinai greičiau pasirodo
Papildyta:
zundyte

O kiek tas žurnalas kainuoja(rusiškas)? man jis taip pat patinka ax.gif
O siuvineju kryželiu žurnalas turbut ne mano nervams doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssamantaa: 02 sausio 2010 - 14:29
QUOTE(ssamantaa @ 2010 01 02, 14:26)
Nežinau, todėl ir klausiu, sakau gal jūs gyvenat didesniuose miestuose, o ten kaip žinai greičiau pasirodo


Šiandien vakare einu į darbą, pažiūrėsiu Vilniaus oro uosto centriniam spaudos kioske, ten pasirodo pirmiausiai.

Zundyte, aš irgi norėjau užsisakinėti, bet taip ir neprisirengiau nueiti į paštą. O gal ir gerai, nes pas mus name siautėja pašto dėžučių kraustytojai. verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(ssamantaa @ 2010 01 02, 14:28)

O kiek tas žurnalas kainuoja(rusiškas)? man jis taip pat patinka  ax.gif
O siuvineju kryželiu žurnalas turbut ne mano nervams  doh.gif


Kartais senų būna kioskuose "Lietuvos spauda"- tai numeris kainuoja kažkas 5-6 Lt, dar keletą jų atsisiunčiau iš interneto.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 01 02, 16:33)
Kartais senų būna kioskuose "Lietuvos spauda"- tai numeris kainuoja kažkas 5-6 Lt, dar keletą jų atsisiunčiau iš interneto.


Sunų numeriu dar knigynuose yra smile.gif Kai savojo miesto knygyne pamačiau kruva tokiu žurnalu praradau amą bigsmile.gif
Atsakyti
jau irėmintas ir padovanotas mano šventasis wub.gif
su rėmu gavosi 60x72 cm
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ssamantaa @ 2010 01 02, 14:39)
Sunų numeriu dar knigynuose yra  smile.gif  Kai savojo miesto knygyne pamačiau kruva tokiu žurnalu praradau amą  bigsmile.gif


Tai tokiuose periferijos miestuose visada gėrių būna, aš vasarą mėgstu Prienuose paieškoti. g.gif

Džeine, labai gražu. wub.gif
Atsakyti
Mano rožė skleidžiasi rolleyes.gif
user posted image

Norėjau Jūsų patarimo, ar ten kur tarpeliai juodi, reiktų siuvinėti juodai ar ne? Mat mano medžiaga juoda, tai aš nesiuvinėjau, o dabar mąstau... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 02 sausio 2010 - 15:26
QUOTE(zuzanele @ 2010 01 02, 15:21)
Mano rožė skleidžiasi rolleyes.gif



Oho, kiek darbo įdėta. Gražu labai. wub.gif
Atsakyti

Norėjau Jūsų patarimo, ar ten kur tarpeliai juodi, reiktų siuvinėti juodai ar ne? Mat mano medžiaga juoda, tai aš nesiuvinėjau, o dabar mąstau... g.gif


Roze begalo grazi wub.gif
As tai siuvineciau juodu kur juoda ant pacius rozes, o kur krastise tie tarpeliai tarsi fonas, as palikciau audini bigsmile.gif
Atsakyti