Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

Mergaites, visas su Naujais smile.gif

Ikvepimo, laiko, kantrybes busimiems darbeliams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 01 02, 00:01)
Pašventėm ir gana, einam kryžiavot  biggrin.gif Iš mano Favorites temų vien tik kryžiavotojos aktyvios  biggrin.gif
Šaunuolės merginos, gražūs darbeliai  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Man labai rūpi išsiaiškinti vieną klausimą ir reikia jūsų pagalbos.
Pirmojoje šios temos žinutėje rašoma:

evenweave ir linas
28 linas - atitinka 14 aida,
32 linas - atitinka 16 aida,
36 linas- atitinka 18 aida.

28 evenweave-14 aida
32 evenweave- 16 aida
O ką atitinka 25 evenweave? Pagal šį užrašymą išeitų, kad stamabesnę Aida nei 14  g.gif
Ant visų Heaven and Earth designs maždaug tokia info:

Finished Design Size 350 W by 436 H (14 W X 17-3/8 H inches on 25ct fabric)

Perskaičiuoju duotus kryžiukus į 14 Aida ir gaunu būsimo paveikslo dydį ojoj  doh.gif  - netoli metro. Bet čia parašytus colius perskaičiavus į centimetrus gaunasi dvigubai mažiau  doh.gif

Čia tikriausiai klaida kažkur įsivėlė, bet nesuprantu, kur.


as savo ant 18ct siuvineju (ant aidos pigiau mirksiukas.gif o vistiek visas plotas issisiuvineja), gobeleniniu dygsniuku (panasu i pusinius kryzelius) ir 3 siulais, nes 2 tai man labai jau skystai atrodo doh.gif net per tuos tris siek tiek sviecia, bet kai praskalbsiu susitrauks ir sustos i savo vietas drinks_cheers.gif tai ka issirinkai Donata?

as tai viena lapa savo Haed jau issiuvinejau, bet jau taip nieko ten nesimato, mat visos spalvos labai tamsios ax.gif net susinervinau, kad nieko gero is to paveikslo giganto nebebus schmoll.gif net prisigalvojau, kad schema lieva schmoll.gif tai siandien visa diena saziningai prasedejau prie antrojo lapo, kur fejukas skraido toks, vakare isryskejo galvyte, akytes...vos neapsiverkiau is smagumo, kad viskas lyg ir gerai, be reikalo panikavau blush2.gif ir dar pastebejau...is arti tas paveiksliukas nesiziuri, spalvu marmalas ir tiek schmoll.gif reikia is toliau mirksiukas.gif ryt nufotografuosiu, ka padariau.
Atsakyti
Dovyda, kaip smagu thumbup.gif
Aš irgi galvojau ant Aida18 siuvinėti, tik kad pasimečiau skaičiavimuose. Ir šiaip nesiryžčiau be skylučių siuvinėti, dar paūgėsiu biggrin.gif
Kol kas damušinėju adatinę - reikia gyvenime galų gale bent vieną užsigyventi biggrin.gif
tada tarsiuosi su Džeine dėl siuvinėjimo rėmų, o jau kai GAUSIU..........
NUSIŠAUSIU! Neišsirenku ką siuvinėti, nes man visi HAED labai gražūs, ypatingai Josephine Wall paveikslai. Jais žavėjausi dar net apie kryželius nieko nežinodama. O kai sužinojau ir pamačiau, kad padarytos jų schemos, tai taip ir susileidau biggrin.gif
Noriu savo zodiako mergelę išsisiuvinėti

user posted image

bet ir ši fėja man be galo patinka (merginos, gal žinot jos pavadinimą ar ką nors apie ją?)

user posted image

bet koks žieminis grožis mane tiesiog užburia (štai todėl zundyte man tavo paukštukai be galo gražūs). O šią fėją tai įsimylėjau biggrin.gif

user posted image

O gal kokią pasaką?

user posted image

O gal ne tą o šitą

user posted image

Akys didelės kaip lėkštės, gaila, kad rankos tik dvi ir dar mažas ant galvos lipa tease.gif Tikrai dar nežinau, ką pasirinksiu. Žinau tik, kad kažką didelį ir gražų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2010 01 01, 21:59)
as savo ant 18ct siuvineju (ant aidos pigiau mirksiukas.gif o vistiek visas plotas issisiuvineja), gobeleniniu dygsniuku (panasu i pusinius kryzelius) ir 3 siulais, nes 2 tai man labai jau skystai atrodo doh.gif net per tuos tris siek tiek sviecia, bet kai praskalbsiu susitrauks ir sustos i savo vietas drinks_cheers.gif tai ka issirinkai Donata?

as tai viena lapa savo Haed jau issiuvinejau, bet jau taip nieko ten nesimato, mat visos spalvos labai tamsios ax.gif net susinervinau, kad nieko gero is to paveikslo giganto nebebus schmoll.gif net prisigalvojau, kad schema lieva schmoll.gif  tai siandien visa diena saziningai prasedejau prie antrojo lapo, kur fejukas skraido toks, vakare isryskejo galvyte, akytes...vos neapsiverkiau is smagumo, kad viskas lyg ir gerai, be reikalo panikavau blush2.gif ir dar pastebejau...is arti tas paveiksliukas nesiziuri, spalvu marmalas ir tiek schmoll.gif reikia is toliau mirksiukas.gif ryt nufotografuosiu, ka padariau.


O kas yra tas gobeleninis dygsniukas?
Aš esu tik ant Aida14 siuvinėjusi. Trys siūliukai daugoka, bet du tikrai per skysta, labai nepatinka, kai plyšeliai šviečiasi. Tai maniau, kad Aida18 su dviem siūliukais pats tas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 01 02, 04:37)
O kas yra tas gobeleninis dygsniukas?
Aš esu tik ant Aida14 siuvinėjusi. Trys siūliukai daugoka, bet du tikrai per skysta, labai nepatinka, kai plyšeliai šviečiasi. Tai maniau, kad Aida18 su dviem siūliukais pats tas  g.gif


jeigu darysi pilna kryziuka, tai taip, jeigu gobeleniniu - tikrai nea mirksiukas.gif

va kaip jis daros mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 01 02, 04:54)
NUSIŠAUSIU! Neišsirenku ką siuvinėti, nes man visi HAED labai gražūs, ypatingai Josephine Wall paveikslai. Jais žavėjausi dar net apie kryželius nieko nežinodama. O kai sužinojau ir pamačiau, kad padarytos jų schemos, tai taip ir susileidau  biggrin.gif


Ir man jie labai gražūs. Jau seniai mąsčiau, ką galėčiau su jais padaryti g.gif Bet kai sužinojau, kad yra schemos, apsidžiaugiau bigsmile.gif Bet... Kadangi labai dideli darbai yra ir reikia daug skirtingų siūlų, noriu pasiteirauti, ar kas bandėt siuvinėti pagal šias schemas? Ar gerai gaunasi? Ar nebus taip, kad tuščiai bus išmesti pinigai į balą ir jokio vaizdo? Gal yra siuvinėtų šitų darbų? Nesinori apsigauti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 02 sausio 2010 - 10:02
QUOTE(Donalita @ 2010 01 02, 02:54)

NUSIŠAUSIU! Neišsirenku ką siuvinėti, nes man visi HAED labai gražūs, ypatingai Josephine Wall paveikslai. Jais žavėjausi dar net apie kryželius nieko nežinodama. O kai sužinojau ir pamačiau, kad padarytos jų schemos, tai taip ir susileidau  biggrin.gif
Noriu savo zodiako mergelę išsisiuvinėti




O mes pirkdavom žurnalą ANNA ir ten būdavo pasiūlymai pirkti Dimensions rinkinius ir tada nusprendžiau, kad reikia mokytis.
Atsakyti
Zuzanele - tikrai gražūs tokie darbai. J. Wall vienas darbas tikrai buvo įdėtas, bet gal prieš metus - labai puikiai atrodo.
Aš pati siuvinėju Mistic Stitch paveikslą ir vaizdas po truputį ryškėja. Tik kad kol kas įkvėpimas dingęs, tai ir laukia manęs vilkai.
Atsakyti
QUOTE(tip tip @ 2010 01 02, 13:04)
Zuzanele - tikrai gražūs tokie darbai. J. Wall vienas darbas tikrai buvo įdėtas, bet gal prieš metus - labai puikiai atrodo.
Aš pati siuvinėju Mistic Stitch paveikslą ir vaizdas po truputį ryškėja. Tik kad kol kas įkvėpimas dingęs, tai ir laukia manęs vilkai.


Aišku. Vadinasi belieka nusiteikti rimtam ir ilgam darbui ir pirmyn... bigsmile.gif
Atsakyti
Wasara,evitele,- nuostabus darbai,po 4u.gif jums!
visos pasisilepusios siuvinedamos svencia,tuoj vel pasipils nuostabiu darbu kaip is gausybes rago bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Donalita, o gal turi, kaip skorpas HAEDe atrodo? blush2.gif
Atsakyti
Gal kas jau turit siuvinėju kryželiu naują numerį?
Atsakyti