Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

Florestina va dar koki radau
http://data8.gallery...060151-h200.jpg
Atsakyti
labas vakaras .pagaliai laisvesne ,pasirodau paskutini darba kuri gaminau dovanu kriksto mamai liko suzaveta dovana.nor an jis lb siuviejosi su trugdziais ir ikirejo noreciau ir sau tokio.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evitele: 01 sausio 2010 - 19:19
QUOTE(evitele @ 2010 01 01, 21:18)
labas vakaras .pagaliai laisvesne ,pasirodau paskutini darba kuri gaminau dovanu kriksto mamai liko suzaveta dovana.nor an jis lb siuviejosi su trugdziais ir ikirejo noreciau ir sau tokio.


Gražus darbas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 01 sausio 2010 - 19:22
QUOTE(ide @ 2010 01 01, 19:06)


Čia man rodos toks pats kaip ir pirmasis.

evitele, šaunuolė esi. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(evitele @ 2010 01 01, 19:18)
labas vakaras .pagaliai laisvesne ,pasirodau paskutini darba kuri gaminau dovanu kriksto mamai liko suzaveta dovana.nor an jis lb siuviejosi su trugdziais ir ikirejo noreciau ir sau tokio.

Mano toks pat darbas ir jau į pabaigą assa.gif assa.gif assa.gif tik mano ant Aidos tos tokios rusvesnės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2010 01 01, 20:57)
Mano toks pat darbas ir jau į pabaigą assa.gif assa.gif assa.gif tik mano ant Aidos tos tokios rusvesnės  ax.gif

SEKMES BEBAIGIAND ORCHIDEJAS.as paciai pabaigai pasilikau ta dideli lapa oi oi sunkei ejosi paskutines dienas naktim iki 5 ryto siuviejau.bet viska atperka jubiliato padeka uz superine dovana.
Atsakyti
evitele, laaabai gražus darbas wub.gif wub.gif wub.gif jos irgi mano planuose, tikiuos, kad šiųmetiniuose user posted image
Atsakyti
evitele, labai gražu wub.gif wub.gif

Pagaliau baigiau pagalvėlę su namuku ir pusbroliukui Kalėdoms kubiuką dovanų pasiuvau

user posted image

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(evitele @ 2010 01 01, 20:20)
SEKMES BEBAIGIAND ORCHIDEJAS.as paciai pabaigai pasilikau ta dideli lapa oi oi sunkei ejosi paskutines dienas naktim iki 5 ryto siuviejau.bet viska atperka jubiliato padeka uz superine dovana.

O aš pirmiausią tą išsiuvinėjau,tai dabar mažosios jau pusę padaryta,tai jau vieni juokai beliko mirksiukas.gif
Atsakyti
Pašventėm ir gana, einam kryžiavot biggrin.gif Iš mano Favorites temų vien tik kryžiavotojos aktyvios biggrin.gif
Šaunuolės merginos, gražūs darbeliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Man labai rūpi išsiaiškinti vieną klausimą ir reikia jūsų pagalbos.
Pirmojoje šios temos žinutėje rašoma:

evenweave ir linas
28 linas - atitinka 14 aida,
32 linas - atitinka 16 aida,
36 linas- atitinka 18 aida.

28 evenweave-14 aida
32 evenweave- 16 aida


O ką atitinka 25 evenweave? Pagal šį užrašymą išeitų, kad stamabesnę Aida nei 14 g.gif
Ant visų Heaven and Earth designs maždaug tokia info:

Finished Design Size 350 W by 436 H (14 W X 17-3/8 H inches on 25ct fabric)

Perskaičiuoju duotus kryžiukus į 14 Aida ir gaunu būsimo paveikslo dydį ojoj doh.gif - netoli metro. Bet čia parašytus colius perskaičiavus į centimetrus gaunasi dvigubai mažiau doh.gif

Čia tikriausiai klaida kažkur įsivėlė, bet nesuprantu, kur.
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2009 12 29, 13:33)
bus nežmoniškai beprotiškai didelis ir įspūdingas darbas thumbup.gif , nebijojai rizikuoti - kai kurios jų schemos išsiuvinėjus nekaip atrodo g.gif  Nors smulkūs kryžiukai, tai turėtų gražiai žiūrėtis. Mano ženklas blush2.gif , aš ir turėjau minčių išsisiuvinėti, bet dar nedrįstu toookių dydžių darbų imtis. Nors... vis pasvajoju, kaupiuosi. Gal kada nors šiam gyvenime ax.gif

Kas norit garsiai rėkit į AŽ. Turiu visus vienoj vietoj PDF formatu, virš 3,5 MB , 505 psl.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Jei galima lauksiu miglootte@yahoo.com smile.gif

Aciu smile.gif
Atsakyti
Donalita, HAED reikia siuvinet ant 25ct bet per viena siuliuka doh.gif tai kaip suprantu cia labai smulkiai gaunasi, kad kuo tikroviskesnis vaizdas butu. O kad darbai dideli tai taip, gi vien kryziuku koks skaicius doh.gif
Papildyta:
Pamirsau pagirt darbelius blush2.gif zundytes paukstukai laaaabai mieli wub.gif orchidejos irgi pasakiskos, buvo ir mano planuose, bet nusikele ant..kada nors lotuliukas.gif
Wasara, pagalvele gerai atrodo thumbup.gif ir labai gera ideja su tuo kubiku wub.gif
Saunuoles visos 4u.gif 4u.gif 4u.gif

As tai Mirabilia kankinu, net pirmo lapo nesugebu niekaip pabaigt doh.gif o jau norisi HAED imtis lotuliukas.gif
Atsakyti