Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

Florestina, mano balsas uz pirmaji 4u.gif
Atsakyti
Nubalsuota už pirmąjį biggrin.gif Bet žolę ir aš daryčiau žalią.

Merginos, o gal galite ir mano reikalu pasidalinti mintimis?
Kur jūs laikote savo siuvinėjimo reikmenis? Ar iš tiesų patogu ir labai reikalinga speciali dėžutė viskam susidėti?
Buvau pasišovus pasidaryti kartoninę dėžę su stalčiais, skyreliais, apvilkti medžiaga, net siuvančias pelytes jau buvau nužiūrėjus siuvinėti ant dėžės viršaus ir kieto kartono dėžių jau užkaupiau, o dabar kažkaip nebeatrodo, kad verta tuom užsiimti. Dėžę planavau daryti maždaug pusantro sprindžio aukščio ir du su puse ilgio - ūkišką tokią, kad viskas tilptų. Bet dar konkrečiai net neįsivaizduoju nei kokio dydžio skyrelius planuoti, nei ką į juos dėti. O švenčių proga pasimaišė net trys talpios skardinės saldainių dėžės, iš kurių man užtenka vienos, ir ji mane visai tenkina be jokių stalčių ir skyrelių. O gal aš dar kaip naujokė nedaug pričindaliukų teturiu ir reikalas rimtai dėžei nepribrendo?
Buvau susižavėjusi anksčiau temose rodyta komoda iš degtukų dėžučių, bet gi pagalvojau, neturiu aš tokų smulkių dalykėlių, jei siuvinėčiau su karoliukais, tada kitas reikalas būtų.
Tad ką manote jūs? Labai laukiu jūsų atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
yra speciali temuke mirksiukas.gif va cia -> gal pagelbes drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 31 gruodžio 2009 - 09:31
Labukas, kai tik randu laiko, prisėdu prie siuvinėjimo, tai jau mano rožių ketvirtadalis pabaigtas ax.gif Ale kada pabaiga nusimato, tai neaisku unsure.gif

Visas sveikinu su Naujaisiais metais, linkiu smagiai atšvęsti ir, kad kitais metais būtų dar daug gražių darbelių wub.gif
Atsakyti
pasirodyk , cacuk ax.gif smagu ir procesu pasidžiaugti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 12 31, 11:36)
pasirodyk , cacuk ax.gif smagu ir procesu pasidžiaugti mirksiukas.gif

Rodau savo ketvirtadalį mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
cacuk, kokios dailios rožės wub.gif spalvos tokios gyvos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2009 12 31, 12:24)
Rodau savo ketvirtadalį mirksiukas.gif 

Kaip grazu wub.gif vis pavasariskesni darbeliai darosi ax.gif
Atsakyti
na o aš žiemišką dar įdėsiu ,mano paukštukai
user posted image
ir gal daugiau nepasijungsiu,tai sveikinimas su Naujaisiais...

Užtenka žodžių – te jausmai taures pripildo,
Kaip krištolas, kaip snaigė savo tyrumu
Te Jūs troškimai, svajos, siekiai išsipildo !
Te židinys sušildo, kai sunku....
(A. Kancevičius)

Su Artėjančiais naujaisiais 2010 metais!!!
Atsakyti
QUOTE(seteriuke @ 2009 12 29, 17:21)
Parodau ir as savo pagaliau pabaigtas ir laiku padovanotas Kaledines kojines biggrin.gif

ir cia dar per kelias dienas issiuvneti skirtukai knygom smile.gif  su tigriuku dar nepabaigtas pilnai:)



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif OHOOOO! Fantastiškos kojinės ir puikūs skirtukai wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(graShkyte @ 2009 12 29, 21:20)
Aciukas, uz atsakymukus  bigsmile.gif
O cia mano darbeliai, kurie jau padovanoti  ax.gif



thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Rožės ir pauštukai thumbup.gif

Truputįne į temą. Gal kas pasakys,kai išarchyvuot zip failus. blush2.gif Buvauatsisiuntus kažkokį Bitziper,tai išarchyvuodavau.Bet jis nemokamas tik mėn,jau nebeveikia.
Atsakyti