Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

kokių šaunių darbeliu prisižiūrėjau wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Florestina @ 2009 12 30, 16:08)
Man dar blogiau, radau sau patinkančio paveikslo dvi versijas ir nežinau, kuri gražesnė. rolleyes.gif


parodyk, padėsim išsirinkt biggrin.gif
Atsakyti
kiek šaunių darbelių priderėjo - nespėjau aikščiot iš nuostabos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nu seteriukės kojinės tai iš vis užtraukė žadą - suuuuper grožybės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 12 30, 16:08)
Man dar blogiau, radau sau patinkančio paveikslo dvi versijas ir nežinau, kuri gražesnė. rolleyes.gif

parodyk, mes padesim isrinkt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2009 12 30, 18:04)
parodyk, mes padesim isrinkt rolleyes.gif


user posted image user posted image
Atsakyti
Florestina, man pirmasis variantas labiau patinka mirksiukas.gif

Ir negaliu nutylėt apie darbelių grožį rolleyes.gif Kojinės superinės - ir aš tokių noriu biggrin.gif Šuniukai irgi fainuoliai, dama - tikrai graži thumbup.gif
Ir jaučiu, kad kažką pamiršau paminėt blush2.gif Bet visais darbeliai tikrai grožėjausi, ir visi verti pagyrimo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergaiciukas @ 2009 12 30, 19:15)
Florestina, man pirmasis variantas labiau patinka  mirksiukas.gif




Man irgi kažkaip toks mielesnis atrodo, antras labai ryškus. g.gif
Atsakyti
man antrsas, bet pirmas tikresnis. antras supaprastintas ir priartintas. lengviau siuvinet smile.gif
Atsakyti
Man pirmasis labiau, toks tikroviskesnis ir svelnesnes spalvos ax.gif
Atsakyti
Florestina, aš irgi už pirmą mirksiukas.gif spalvos tokios ramesnės, tikroviškesnės wub.gif
Atsakyti
Merginos, dirbat už visas biggrin.gif ir už tokias tingines, kaip aš blush2.gif ax.gif
Kojinės Seteriukės nu, trūksta žodžių kaip gražu, skirtukas su tigru thumbup.gif nu viskas tiesiog...
Aš tai galus atiduodu su metrikiuku prižadėtu draugei. Užsibrėžiau tikslą šiais metais pabaigti, tai jaučiu reiks naktį sėdėt doh.gif lotuliukas.gif Taip nesinori antro tokio paveiksliuko siuvinėt doh.gif Pagarba Paukščiukui, kad 100 batukų ir vaikiukų su kiškiu gali siuvinėt. Aš tai schmoll.gif
Atsakyti
Florestina - man irgi pirmas naturalesnis, tikroviskas drinks_cheers.gif thumbup.gif
Aciu uz pirmosios pamokos ivertinima ax.gif
Nu dabar dar turiu ne savo vyriskiui masiniuka - Ferarri iskryziavot, bet jei atvirai mane uzknisa vienas dalykas - nuobodu kryziavot viena spalva ilgai rolleyes.gif
Atsakyti
Florestina, man irgi pirmasis gražesnis, tik man užkliuvo, kad žolė ten geltona, o antrajam žalia. Aš imčiau pirmą variantą, tik žolę daryčiau žalią mirksiukas.gif
Atsakyti