Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

QUOTE(seteriuke @ 2009 12 29, 16:21)
Parodau ir as savo pagaliau pabaigtas ir laiku padovanotas Kaledines kojines biggrin.gif <{POST_SNAPBACK}>
thumbup.gif wub.gif swoon.gif
Atsakyti
Labukas aksarankes, na likau pakereta jusu darbukais, po tokiu groziu geda rodyt savuosius blush2.gif
Norejau paklaust, o jus BS vienu siulu siuvinejat? Ir ner koki atstuma (nezinau kaip paaiskint g.gif ) na vienas zingsnelis vienas kryzelis ar kaip?
Atsakyti
seip su 1, bet man graziau kai labiau tas BS isryskeja.tai as su 2. bet turbut priklauso koks paveiksliukas... o i kita klausima ats. tai ir per 1 ,ir per2, ir per 4 as darau smile.gif
Atsakyti
Aciukas, uz atsakymukus bigsmile.gif
O cia mano darbeliai, kurie jau padovanoti ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo graShkyte: 29 gruodžio 2009 - 20:23
QUOTE(simon4 @ 2009 12 29, 12:06)
Kokiu groziu prisiuvinejot  wub.gif  as uzsiemus su savo darbeliu, tai nelabai buvo laiko ir parasyt  blush2.gif  Idedu pora foto, nors dar nelabai suprantama kas ten bus  lotuliukas.gif

Žado netekau,kaip gražu bus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(simon4 @ 2009 12 29, 13:06)
Sveikos, siuvinetojos  4u.gif
Kokiu groziu prisiuvinejot  wub.gif  as uzsiemus su savo darbeliu, tai nelabai buvo laiko ir parasyt  blush2.gif  Idedu pora foto, nors dar nelabai suprantama kas ten bus  lotuliukas.gif

bigsmile.gif as irgi neseniai seile i HAED varvinau. issirinkau sita, nes pati irgi vandenis esu ir dar toki, bet ryzto truksta tokiam darbui doh.gif smagu bus stebet procesa thumbup.gif

seteriuke, fantastiskos kojines wub.gif

graShkyte, labai mieli suniukai wub.gif

Atsakyti
QUOTE(graShkyte @ 2009 12 29, 20:20)

O cia mano darbeliai, kurie jau padovanoti  ax.gif

Labai gražūs rėmeliai ir šuniukai wub.gif
Atsakyti
Oi, tik neapsilankyk kurį laiką ir jūs tiek nuostabių dabelių pridedat, kad net akys raibsta wub.gif thumbup.gif thumbup.gif Visos jūs tikros šaunuolės thumbup.gif thumbup.gif O aš ryt porą savo baigtų darbelių parodysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2009 12 29, 22:11)
bigsmile.gif as irgi neseniai seile i HAED varvinau. issirinkau sita, nes pati irgi vandenis esu ir dar toki, bet ryzto truksta tokiam darbui doh.gif smagu bus stebet procesa  thumbup.gif

seteriuke, fantastiskos kojines  wub.gif

graShkyte, labai mieli suniukai  wub.gif


lotuliukas.gif ir as.... jau pradejau beje,krapstinetis, viena lapa beveik pribaigiau blush2.gif , o pasirinkau tai toki, zodziu...siuvinejimo kokiems 5-eriems metams i prieki lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 30 gruodžio 2009 - 00:18
QUOTE(kioske @ 2009 12 29, 10:45)
kiek groziu priderejo  wub.gif
o as pagaliau isigijau rema is Dzeines, aciu jai  ir jos meistreliui    drinks_cheers.gif tai dabar pratinuosi siuvineti su remu    sakykit, o jus su abiem rankom siuvinejat ar su viena?  g.gif

QUOTE(kioske @ 2009 12 29, 11:53)
kad mano kaire ranka kol kas neklauso manes  kaip reik istreniruot  unsure.gif

tik dviem mokinkis siuvinėt ,po savaitės būsi tikra profė ir net neįsivaizduosi ,kaip siuvinėjai viena ranka lotuliukas.gif

QUOTE(Džeinė @ 2009 12 29, 16:15)
po savaitės siuvinėjimo kitaip kalbėsi  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(graShkyte @ 2009 12 29, 20:03)
Norejau paklaust, o jus BS vienu siulu siuvinejat? Ir ner koki atstuma (nezinau kaip paaiskint ) na vienas zingsnelis vienas kryzelis ar kaip?

čia priklauso nuo schemos ,kiek siūlų nurodyta BS siuvinėt ,tiek ir reikia ,dažniausiai tai vienu pageidauja mirksiukas.gif


visoms visoms daug daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif už grožius blush2.gif ,neįmanoma išvardint po dviejų dienų pertraukos doh.gif -gripas paguldęs ant menčių buvo ,tai tik šiandien kiek atsipeikėjau
,ypač zodiakas sužavėjo ,super gražu ir ypatingai didelis 4u.gif už pasirinkimą ,tiek darbo dar ne mano nosiai,gal kada nors... o aš kol kas per Kalėdas baigiau paukštukus,o šiandien kiek paknebinėjau savo namuką,jau taip pasiilgus buvau ,kad nė temperatūra nesutrukdė siuvinėt,gal pasiuvinėjus ir nukrito,teigiamos emocijos gerai veikia organizmą blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Faini ciucicukai biggrin.gif

Seteriuke, sužavėjo tavo kojinės thumbup.gif Rašiau į AŽ, bet pas tave užkimšta, gal gali atsiųsti schemutes į jutelienej@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(seteriuke @ 2009 12 29, 14:21)
Parodau ir as savo pagaliau pabaigtas ir laiku padovanotas Kaledines kojines biggrin.gif


ohoho kiek darbo įdėta thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(graShkyte @ 2009 12 29, 18:20)
Aciukas, uz atsakymukus  bigsmile.gif
O cia mano darbeliai, kurie jau padovanoti  ax.gif


šuniukai tiesiog be žodžių bigsmile.gif
išduok paslaptį, kur tokios schemos "gyvena"? ax.gif
Atsakyti