Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

vo cia tai ... blink.gif wub.gif wub.gif wub.gif vos ne visus noreciau issiuvinet lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2009 12 29, 12:23)
vo cia tai ... blink.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  vos ne visus noreciau issiuvinet lotuliukas.gif



Man taip pat visi labai patinka wub.gif Issirinkau sita, nes pati vandenis. Kartais valanda "medituoju" pries paveiksliuka- ziauriai jis man patinka blush2.gif lotuliukas.gif
Haed puslapi irgi kasdien ziuriu- kiek ten visokiu grozybiu, bet kad laiko nelabai yra tokiems darbams doh.gif
Atsakyti
QUOTE(simon4 @ 2009 12 29, 14:06)
Sveikos, siuvinetojos  4u.gif
Kokiu groziu prisiuvinejot  wub.gif  as uzsiemus su savo darbeliu, tai nelabai buvo laiko ir parasyt  blush2.gif  Idedu pora foto, nors dar nelabai suprantama kas ten bus  lotuliukas.gif [


bus nežmoniškai beprotiškai didelis ir įspūdingas darbas thumbup.gif , nebijojai rizikuoti - kai kurios jų schemos išsiuvinėjus nekaip atrodo g.gif Nors smulkūs kryžiukai, tai turėtų gražiai žiūrėtis. Mano ženklas blush2.gif , aš ir turėjau minčių išsisiuvinėti, bet dar nedrįstu toookių dydžių darbų imtis. Nors... vis pasvajoju, kaupiuosi. Gal kada nors šiam gyvenime ax.gif

Kas norit garsiai rėkit į AŽ. Turiu visus vienoj vietoj PDF formatu, virš 3,5 MB , 505 psl. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 29 gruodžio 2009 - 12:37
Visos taip gražiai darbuojatės. wub.gif

O mano siuviniai stovi padėti, taip per atostogas ir neprisėdau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergaiciukas @ 2009 12 28, 23:07)
Šiek tiek pavėluotai, bet sveikinu su šventėm visas  4u.gif Palinkėsiu nei daug nei mažai - kad visada atrastume laiko savo pomėgiams  bigsmile.gif

Atnešiau ir aš pora darbelių pasirodyt - iškeliavo dovanų jau  biggrin.gif
Zuikis rėmintas paliekant nemažą tarpą tarp paveiksliuko ir stiklo - tad paveiksliukas nepasislepia, kraštai apipavidalinti juostele (šiek tiek matosi apačioj paveikslėlio):
user posted image

Šis paveikslėlis išsiuvinėtas jau pernai - dabar jau pati matau šiek tiek broko, iš po raidžių juodas siūlas lenda blush2.gif  Įrėmint prisiruošiau tik dabar - foto gan prastos kokybės  ax.gif
user posted image

Ir dar atvirutė:
user posted image

Nepaprastai kruopsciai atlikti darbeliai, miela ziureti. Mano viena kolege irgi tokia kruopstuke - ji perka rutulius juros putos, po to siuvineja metalizuotu siulu snaiges ant dvieju kanvos gabaleliu, juos sujungia ant to rutulio, siule paslepia dvispalve pinta juostele ir padaro originalius kaledinius burbulus. Na, jau per velu sioms Kaledoms tai daryti, taciau kiausinius Velykoms ruosti galima.
Atsakyti
QUOTE(kioske @ 2009 12 29, 11:53)
kad mano kaire ranka kol kas neklauso manes  doh.gif  kaip reik istreniruot  unsure.gif

po savaitės siuvinėjimo kitaip kalbėsi mirksiukas.gif
žinok ir man iš pradžiu nepatiko, bet po savaitėlės kitos nebeisivaizdavau siuvinėjimo be rėmo biggrin.gif
Atsakyti
Parodau ir as savo pagaliau pabaigtas ir laiku padovanotas Kaledines kojines biggrin.gif
user posted image

user posted image
user posted image

ir cia dar per kelias dienas issiuvneti skirtukai knygom smile.gif su tigriuku dar nepabaigtas pilnai:)

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(seteriuke @ 2009 12 29, 16:21)
Parodau ir as savo pagaliau pabaigtas ir laiku padovanotas Kaledines kojines biggrin.gif


bigsmile.gif Gražesnių kojinių nesu mačius, o kiek darbo į jas įdėta bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif Čia gal originalus rinkinukas buvo siuvinėtas?
Atsakyti
Dekui smile.gif blush2.gif
nea as is schemos is interneto siuvinejau smile.gif o po to nunesiau ir pasiuvo kojines smile.gif
Atsakyti
seteriuke - fantastiškos Kalėdinės kojinės wub.gif wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif seteriuke nors aš jau labai didelė mergaitė blush2.gif bet toookių kojinių dovanoms norėčiau
Atsakyti
super darbeliai o kojinių grožiai pavydžiu jums jūsų ištvermės ir kantrybės, šaunuolės 4u.gif
aš turbūt jau nuo sausio pirmų dienų kitom Kalėdom ruošiuosi blush2.gif nes mamytei nuotraukos nespėjau išsiuvinėti tai dar turiu darbelio nemažai, tik šaunu kad ji neužpyko blush2.gif
Atsakyti