Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

vaisiu pintinės procesas ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2009 12 18, 20:24)
vaisiu pintinės procesas  ax.gif

ech,mano pintinukė....kaip įdomu stebėt.... blush2.gif ax.gif
Atsakyti
gal nemusite labai blush2.gif bet gal kuri klaipediete galetu patarti kur isigyti nediduka rinkinuka siuvinejimo, nesudetinga dvylikametei siuvinetojai, noriu kaledoms padovanoti, bet neisivaizduoju kur ieskot neisiunciant internetu blush2.gif aciu uz bet kokius patarimus biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2009 12 18, 23:48)
gal nemusite labai blush2.gif bet gal kuri klaipediete galetu patarti kur isigyti nediduka rinkinuka siuvinejimo, nesudetinga dvylikametei siuvinetojai, noriu kaledoms padovanoti, bet neisivaizduoju kur ieskot neisiunciant internetu blush2.gif aciu uz bet kokius patarimus biggrin.gif  4u.gif

Sveika, gali pasižiūrėt Debrecenog. prie vaikų pasaulio (ten yra tokių mažų parduotuvikių apačioj), gali nuvažiuot iki Žardės IKI, na gal ir stoties naujam IKI prekybcentry gali rast.... Kitur nelabai žinau mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2009 12 18, 22:56)
Sveika, gali pasižiūrėt Debrecenog. prie vaikų pasaulio (ten yra tokių mažų parduotuvikių apačioj), gali nuvažiuot iki Žardės IKI, na gal ir stoties naujam IKI prekybcentry gali rast.... Kitur nelabai žinau  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

aciu, nepagalvojau ten visai nulekt, prie vaiku pasaulio ko tik nori galima rast thumbup.gif
Atsakyti
Džeine, kaip tau sparčiai einasi bigsmile.gif

jėtus jėtus, jūs kasdien tiek grožių pridedat, kad aš spėju tik apžiūrėt, o pagirt nebeišeina, rankinukas šaukia biggrin.gif už tai visoms po 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labutis, o aš darbo turėjau, atvažiuoja draugė iš Drezdeno - tai sesuo sugalvojo, kad jai reikia ką nors iš mano kryžiavonių padovanoti. Pasirinkom tulpes- tai lėkiau rėmo pirkti. Dabar jau galim ramiai svečių laukti, viskas paruošta. Nufotkinau, rytoj parodysiu įrėmintas.
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2009 12 18, 18:24)
vaisiu pintinės procesas  ax.gif



essen.gif niam niam
Taip gražiai tikroviškai atrodo tas obuoliukas, kokio dydžio paveikslas bus?
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 12 19, 15:31)
Labutis, o aš darbo turėjau, atvažiuoja draugė iš Drezdeno - tai sesuo sugalvojo, kad jai reikia ką nors iš mano kryžiavonių padovanoti. Pasirinkom tulpes- tai lėkiau rėmo pirkti. Dabar jau galim ramiai svečių laukti, viskas paruošta. Nufotkinau, rytoj parodysiu įrėmintas.

rodykis greiciau mirksiukas.gif drauge bus patenkinta drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 12 19, 15:11)
rodykis greiciau mirksiukas.gif drauge bus patenkinta drinks_cheers.gif


Jau paskambino, kad važiuoja pas mus. Sesers kompas pakibęs- tai pakaitom manuoju naudojamės. Šiaip ta mergina lietuvė, jos kartu studijavo su mano sese. Tik ji po studijų išvyko į Vokietiją, ten ištekėjo už vokiečio, augina sūnelį ir po trijų metų pertraukos grįžo į Lietuvą.
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 12 18, 20:48)
ech,mano pintinukė....kaip įdomu stebėt.... blush2.gif  ax.gif

siuvinėk antra mirksiukas.gif biggrin.gif juokauju, o fona tu pusiniu siuvinėjai???

QUOTE(astulia @ 2009 12 18, 23:25)
Džeine, kaip tau sparčiai einasi  bigsmile.gif

jėtus jėtus, jūs kasdien tiek grožių pridedat, kad aš spėju tik apžiūrėt, o pagirt nebeišeina, rankinukas šaukia  biggrin.gif už tai visoms po  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

ačiū, tai kad visai nesparčiai, mat dar visokiu kalėdiniu niekučiu dariau, ir dar šali susigalvojau nusimegsti, tai visai mažai laiko siuvinėjimui lieka doh.gif

o tu dar spėsi siuvinėt, dabar džiaukis savo mažulėle, juk taip greit bėga tas laikas, va manasis atrodo visai neseniai kudikis buvo, o vakar jau 5m. suėjo... eh, kaip bėga tas laikas ax.gif

QUOTE(Donalita @ 2009 12 19, 14:59)
essen.gif  niam niam
Taip gražiai tikroviškai atrodo tas obuoliukas, kokio dydžio paveikslas bus?

kažkur 32x40 cm (obuoliukas 8x8cm biggrin.gif ) toks visai nemazas, ane biggrin.gif
Atsakyti
Čia mano rožės žiedo gimimas... Jau pusė yra mirksiukas.gif

Kadangi siuvinėjimo raštas prasidėjo nuo apatinio dešiniojo kampo, tai žiūrint tikroviškai, apverčiau... Todėl atrodo, kad ne nuo tos pusės siuvinėta ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 19 gruodžio 2009 - 16:43