Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

QUOTE(tute28 @ 2009 12 28, 12:00)
Labai lygūs kryželiai,galvojau,kad adatą duri per vieną. O kaip tau per dvi persidūria,kai medžiaga ant lankelio ištempta? g.gif

QUOTE(Inesiuuu @ 2009 12 28, 12:06)
o ar neissitampo medziaga, kai per dvi siuvineji? unsure.gif  ar kokia super duper buper adata lenkta turi? biggrin.gif


Medžiagos neįtempiu labai stipriai, kaip jau buvo kalbėta, svarbiausia atsukinėti siūlą, tada kryžiukai guls lygiai mirksiukas.gif

Kibirkštėle wub.gif puikios dovanėlės wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2009 12 28, 18:03)
o jei ka ar ir man ka padetum ax.gif  blush2.gif  rolleyes.gif  4u.gif


Kreipkis - bandysiu padėti smile.gif
Atsakyti
Jusu teismui ax.gif
http://www.ipix.lt/desc/81154416/
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2009 12 28, 19:29)

bigsmile.gif kaip gražiai įrėminai, du raudoni paspartai labai gerai žiūrisi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na, ir aš parodysiu vieną savo darbelį. Šioms Kalėdoms porai žmonių dovanojau šį paveikslą. Tik gaila, kad nepagalvojau nufotkinti su visu rėmu, tai čia gal nelabai vaizdas yra.... sad.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merkyte: 28 gruodžio 2009 - 20:19
pauksciuk, as Tavo patarimu ir pasinaudojau ax.gif
Kai tik ireminau, tada pamaciau, kad viena snaige nepataisyta - su klaida liko blush2.gif Kai, as zinau, tai matau, gal kitiems taip nekris i akis doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2009 12 28, 20:18)
pauksciuk, as Tavo patarimu ir pasinaudojau  ax.gif
Kai tik ireminau, tada pamaciau, kad viena snaige nepataisyta - su klaida liko  blush2.gif  Kai, as zinau, tai matau, gal kitiems taip nekris i akis doh.gif .

Nematau jokios klaidos schmoll.gif , o pasportai skirtingi, vienas su plaukeliu gal?
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 28, 22:39)
Nematau jokios klaidos  schmoll.gif , o pasportai skirtingi, vienas su plaukeliu gal?

Pasportai abu vienodi. Bandem deti skirtingus, bet nesiziurejo. Viena spalva atrode graziau. As pati niekad nebuciau sugalvojusi deti ta pacia spalva, cia tas zmogelis, kuris man remino patare. Aciu jam.
Atsakyti
Šiek tiek pavėluotai, bet sveikinu su šventėm visas 4u.gif Palinkėsiu nei daug nei mažai - kad visada atrastume laiko savo pomėgiams bigsmile.gif

Atnešiau ir aš pora darbelių pasirodyt - iškeliavo dovanų jau biggrin.gif
Zuikis rėmintas paliekant nemažą tarpą tarp paveiksliuko ir stiklo - tad paveiksliukas nepasislepia, kraštai apipavidalinti juostele (šiek tiek matosi apačioj paveikslėlio):
user posted image

Šis paveikslėlis išsiuvinėtas jau pernai - dabar jau pati matau šiek tiek broko, iš po raidžių juodas siūlas lenda blush2.gif Įrėmint prisiruošiau tik dabar - foto gan prastos kokybės ax.gif
user posted image

Ir dar atvirutė:
user posted image

Atsakyti
Oho, kiek daug grožių. wub.gif
Atsakyti
Na tik neapsilankyk keletą dienelių ir pasimesi nuo darbų gražumo wub.gif Aš savo darbelio kaip ir spėjau iki Kalėdų nebaigiau, tai liko žmoguis be dovanos unsure.gif O jums visoms po dyyydelį balioną 4u.gif
Tute28, dėl kūčiukų buvai visiškai teisi, kaip pirštu į akį lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SheMe: 29 gruodžio 2009 - 09:12
[quote=Merkyte,2009 12 28, 22:17]
Na, ir aš parodysiu vieną savo darbelį. Šioms Kalėdoms porai žmonių dovanojau šį paveikslą. Tik gaila, kad nepagalvojau nufotkinti su visu rėmu, tai čia gal nelabai vaizdas yra.... sad.gif




as toki pat siuvineju,tik vietoj juodo siulo emiau ruda rolleyes.gif
Atsakyti