Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

QUOTE(tute28 @ 2009 12 28, 11:35)
Paukščiuk,jau kalijų grožis  thumbup.gif Įtariu vėl dovana kam nors.? g.gif Būtų gerai ir man tokią gaut. Dar klausimėlis: siuvinėji su lankeliu ir per vieną skylutę?


Taip, dovanų wub.gif Siuvinėju su lankeliu, per dvi skylutes
QUOTE(kasiopeja @ 2009 12 28, 11:41)
matai, kai esi "jauna, graži, netekėjusi", tai viskas įmanoma. Paskui vaikais ir puodais apsikrauni, tempai sulėtėja  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 28, 09:50)
Taip, dovanų  wub.gif Siuvinėju su lankeliu, per dvi skylutes


Labai lygūs kryželiai,galvojau,kad adatą duri per vieną. O kaip tau per dvi persidūria,kai medžiaga ant lankelio ištempta? g.gif
Atsakyti
o ar neissitampo medziaga, kai per dvi siuvineji? unsure.gif ar kokia super duper buper adata lenkta turi? biggrin.gif
Atsakyti

vis dar prasau gal galetumete paziureti i palete ir pasakyti kurios spalvos panasiausios i sitas spalvas 959 747 964 311 356 3799 733 732 472 4u.gif
Atsakyti
Nu gi negaliu neparasius, Laba dienele visoms biggrin.gif
man belieka igaubti savo sedimaja, pasislepti po pernyksciais lapais ir tik grozetis tokiais nerealiais darbeliais wub.gif wub.gif wub.gif Kiek kruopstumo, kantrybes ir meiles ideta wub.gif wub.gif wub.gif Tik sveikatos ir laimes belieka palinket artejanciais Naujaisiais metais Jus visas auksarankes. As turbut neisdrisiu parodyt savo pirmuju darbeliu, bo sazine neleidzia cia kist pradinuko kliaksu lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(paule kaip saule @ 2009 12 28, 12:48)
As turbut neisdrisiu parodyt savo pirmuju darbeliu, bo sazine neleidzia cia kist pradinuko kliaksu  lotuliukas.gif  tongue.gif


nagi prasome parodyti savo dama su skrybele bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 12 28, 17:10)
nagi prasome parodyti savo dama su skrybele  bigsmile.gif

mano dama su skrybele, kaip durslioke (siete) lotuliukas.gif lotuliukas.gif , jau dziusta, vakare reminsiu, tai manau ryt parodysiu blush2.gif bet issigasit ir su manim nedraugausit lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(e.meskine @ 2009 12 22, 17:16)
isdziuvo  aida 14  200x311 kryzeliu, 37x57 cm  30 DMC spalvu...pradeta balandzio 11 diena baigta siandien

http://public.fotki....2-pabaigta.html

http://public.fotki....3994.html#media
Papildyta:
truputi kazkaip kreivai nusifotkino


Labai gražu - tikrai smile.gif Džiaugiuosi, kad mano padėta padaryti schemelė taip gražiai atrodo ant medžiagos. Šaunuolė!

Pranešk apie tėvų reakciją wink.gif

Papildyta:
QUOTE(buckizs @ 2009 12 23, 14:29)
Tai gal kas nors ir zinot kur profesionalai tai daro, tiesiog zmones, kurie tuo uzsiima smile.gif nes mano brolis isrankus ir butent to paveikslo nori ... doh.gif


Aš savęs profesionale vadinti negaliu, na bet schemas padarau visai neblogai smile.gif Pati sau dariausi keletą, kitiems žmonėms irgi teko daryti.
Tai laiko gana nemažai užima, bet rezultatas tikrai geras būna. Kiti žmonės mano darytomis schemomis atrodo liko patenkinti.
Naudoju ne tik schemų darymo programą, bet ir photoshopą. Be jo niekaip geros schemos nepadarys.

Jeigu dar reikia - kreipkis. Tarsimės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Merkyte @ 2009 12 28, 14:03)

Naudoju ne tik schemų darymo programą, bet ir photoshopą. Be jo niekaip geros schemos nepadarys.



gali maždaug žingsneliais papasakoti, kaip tai darai? Turiu numačius vieną darbą, kurį noriu nuo pradžios iki galo padaryti pati. Įsivaizduoju, kad iš pradžių su photoshopu pasidaryčiau tokį paveiksliuko taškų kiekį, kiek norėsiu kryželių. O toliau? Jau daryti schemą, o tada vėl su photoshopu pravalyti "šiukšles" ar atvirkščiai?

Ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Merkyte @ 2009 12 28, 16:03)
Labai gražu - tikrai smile.gif Džiaugiuosi, kad mano padėta padaryti schemelė taip gražiai atrodo ant medžiagos. Šaunuolė!

Pranešk apie tėvų reakciją wink.gif

Papildyta:
Aš savęs profesionale vadinti negaliu
Tai laiko gana nemažai užima, bet rezultatas tikrai geras būna. Kiti žmonės mano darytomis schemomis atrodo liko patenkinti.


as likau net labai labai patenkinta thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Merkyte @ 2009 12 28, 16:03)

Jeigu dar reikia - kreipkis. Tarsimės smile.gif

o jei ka ar ir man ka padetum ax.gif blush2.gif rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
Įdėsiu ir čia:
Pirmosios knygelės sesėms. Lietuviško lino atraiža, seni darbo kalendoriai (naudojami kaip užrašinės).
Spalvos rinktos iš akies.
Motyvai:
Katinai iš Bothy Threads "Row of Cats"
Gėlytės iš Acufactum.

user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti