Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

QUOTE(Dantiste @ 2009 12 26, 16:32)
Su sventem visas! newyear.gif

Kokie mieli maiseliai  wub.gif as lietuvisko lino niekaip neissirenku kad bent panasiai gijos suaustos butu ir nereiktu skaiciuot 2x3 siuliuko  ax.gif man ir ant zweigart sunku siuvinet doh.gif o cia taip graziai  thumbup.gif

zundyte, o koki ten ypatinga paveiksleli nusiziurejai?  blush2.gif



Aciu smile.gif

Bet pirkau pati paprasciausia, kad geru medziagu negadinti, nes esu tik visiska pradinoke. Radau Lino namuose Kaune labai nebrangiai ivairiausio lino atraizu, tai dovaneliu maiseliams liuks suejo smile.gif
Atsakyti
pristatau skirtuka 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Visas kryziavotojas su sventem newyear.gif
o kaip kita skirtuko puse, kuom apdorojai?
Atsakyti
QUOTE(kioske @ 2009 12 26, 17:52)
pristatau skirtuka  4u.gif


Labai mielas skirtukas bigsmile.gif

Aš planuoju artimiausiu metu irgi jį pagaminti. Tik dar nelabai įsivaizduoju kaip blush2.gif . Gal gali pasidalinti savo skirtuko darymo algoritmu 4u.gif ?
Atsakyti
kadangi tai pirmas mano skirtukas tai viska dariau improvizuodama doh.gif
zodziu mano skirtuko nugaroje (ta prasme bogojoje puseje) per viduri paliktas tarpas, per kuri galima ideti ir isimti kartono gabaliuka, kuris sutvirtina skirtuka 4u.gif sakysit kam reikalingas tas tarpas, ogi tam, kad nutepus skirtuka butu galima isimti kartona, o skirtuka isskalbti bigsmile.gif
zodziu kaip sugalvojau taip ir padariau ax.gif 4u.gif
siaip kitam skirtukui reiks isigyti plastikines kanvos 4u.gif
parodyciau blogaja puse, bet jis jau padovanotas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kioske: 26 gruodžio 2009 - 18:51
Sveikos smile.gif Visas su Sventemis 4u.gif
Norejau paklausti gal kuri siuvote savo leliukam patalynes ar antklodeles/ Kazka panasaus i tai:
http://picasaweb.goo...903104471004706.
Labai noreciau pasiuti savo maziukui, kuris dar gyvena mano pilvelyje, bet neturiu tame patirties...
Zinoma, patalyne noriu issiuvineti.
Siektiek isisvaizduoju kaip tai turetu atrodyti. Nupasakosiu: Tarkimnusipirkti paprasta patalynes komplektuka ir ant jos virsaus prisiuti mano issiuvineta medziagyte, tik va klausimas kokia medziagyte rinktis, kad ji butu pakankamai minksta, juk nesiuvinesi ant 14aidos(ji mano manymu per siurksti leliukui).
Buciau labai dekinga jei kas atsilieptu su patarimais ar kokiom nuorodelem... ax.gif
Atsakyti
Aš planuoju tokią daryti. Išsiuvinėjau mažutę pandą ir prisiuvau. Ups... - šiek tiek susitraukė išskalbus ir paraukė medžiagą, bet nieko tokio, ne parodai nešiu. Dabar planuoju siuvinėti teminę patalynę biggrin.gif Tik ant kaldros užvalkalo vienos pusės. Gyvūnėlius, mašinas ir kitokią smulkmę, kokią tik pavyks rasti. Visus urmu išplausiu skalbiankėj, tada prisiūsiu. O koks gi skirtumas, ant kokios medžiagos ir kaip stambiai. Pirkti tirpstančią ar pešiojamą kanvą mano nuomone tokiam reikalui neverta.
Atsakyti
Naujas darbukas ax.gif
wub.gif wub.gif Kalijos wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 27, 18:52)
Naujas darbukas ax.gif
wub.gif  wub.gif  Kalijos wub.gif



Koks grožis. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 27, 18:52)
Naujas darbukas ax.gif
wub.gif  wub.gif  Kalijos wub.gif

na jau koks grožis wub.gif wub.gif wub.gif ,o jau kryželių lygumas blush2.gif ,kaip tik dabar pasižiūrėjau savo kryželius ,tai net gėda rodyt darbą....
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 27, 19:52)
Naujas darbukas ax.gif




mmmm koks grazumas, kazkokia gaiva padvelke... mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos 4u.gif
Rodaus rožių procesą blush2.gif
gruodžio pirmom dienom išsiuvinėta
user posted image
gruodžio gale
user posted image
user posted image
Atsakyti