Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

QUOTE(zundyte @ 2009 12 23, 17:37)
o kokia čia raidelė? ir taip ir taip žiūriu  ir vistiek nesupratu- nei tai V nei tai S...labai aišku graži ir dailiai išsiuvinėta ,nu bet nesupratu kokia? blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

S mirksiukas.gif juk mano raidelė wub.gif
Atsakyti
Labutis, šaunuolės visos. wub.gif
Atsakyti
Kiek grožių užderėjo thumbup.gif ! Ne veltui Kalėdos - stebuklų metas santa2.gif biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

O cia mano vienas is paskutiniu darbeliu
Atsakyti
QUOTE(*SONE* @ 2009 12 24, 00:28)
user posted image

O cia mano vienas is paskutiniu darbeliu

Nelabai suprantu kas turetu buti, bet lyg orchideja, ar ne? g.gif
Atsakyti
Aciu mergaites uz ivertinima, supratau, kad teisingu keliu einu ax.gif

Del dizainerio, tai siuo metu neturiu schemutes, nepamenu. Kai tik turesiu parasysiu smile.gif

Graziu ir siltu Jums svenciu 4u.gif
Atsakyti
leliukas gyvai tikrai gerai atrodo, maciau mirksiukas.gif cia gal tik apsisviete. o kas ten blogai as ir noreciau zinot nes uzsimaniau dabar katina siuvineju, na jo silueta ax.gif
Atsakyti
Mingomi, koks nuostabus darbelis, gal galima schemutę? wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif IngaBenet@gmail.com
Astulia, mielos, šiltos ir jaukios smulkmenos, SUPER wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Visų darbeliai nuostabūs ir šilti wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*SONE* @ 2009 12 23, 22:28)
O cia mano vienas is paskutiniu darbeliu

bus grazu 4u.gif

QUOTE(Inesiuuu @ 2009 12 23, 23:33)
leliukas gyvai tikrai gerai atrodo, maciau mirksiukas.gif  cia gal tik apsisviete. o kas ten blogai as ir noreciau zinot nes uzsimaniau dabar katina  siuvineju, na jo silueta ax.gif

Sveikinimai antrą kart tapus mamyte wub.gif wub.gif 2.gif 2.gif soske.gif soske.gif
nuostabi 000054.gif dovana kalėdoms wub.gif
Atsakyti
Susilkime visi prie zmogiskumo lauzo,-ir tie,kurie linksmi,ir tie kurie liudni.Ir sitos silumos lyg duonos atsilauzkim,-ir tapsim geresni ir tapsim sotesni...

Su sventemis jus!



user posted image
Atsakyti
Na toj kūdikio schemoj yra du blendingai: M ir 'žvaigždutė', tai šitų spalvytės sumaišytos. Tutėtų būti 'M'-1713+1714, o 'žvaigždutė'-1804+2401

Kadangi jau nebeprisijungsiu, tai noriu pasveikinti su šventėm jus visas:

Kalėdos - tai metas, kai sušyla širdys,
Kai namuose jaukiai dega žvakelės
Ir švelniai kvepia eglutės šakos,
O žmonės dalinasi gerumu ir meile...


Su Šv. Kalėdom!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tildushka: 24 gruodžio 2009 - 11:22
Suspėjau karsta.gif
Iki vakaro jie pavirs į Kalėdines kojines:

user posted image

user posted image
Atsakyti