Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 82 tema

4u.gif 4u.gif Oho kiek gražių darbų, vienas už kitą žavesni. 4u.gif 4u.gif Pintinė, rožė, tulpės, linksmasis Rudolfas, smulkios dovanėls, paukščiukai... Visi paveiksliukai įkvepia vėl sėsti prie siuvinio.

Mingomi, labai linksmas tavo paveiksliukas ir labai kruopščiai išsiuvinėtas thumbup.gif

Daug nuotraukėlių užderėjo. bigsmile.gif Drąsios jūs merginos, pačios schemas daryti iš nuotraukų. Aš kol kas neekspermentuoju ir pasitikiu tik profesionalų darytomis schemomis. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(buckizs @ 2009 12 23, 14:20)
Sveikutes smile.gif Prasau jusu pagalbos. Broliui dovanu noriu issiuvineti zirgu paveiksla, taciau reikia paciai pasidaryti schema. Kadangi pati su kompiuteriu nedraugauju ir su programom nepasidarysiu, tai gal kas darot ar zinot kas tokias schemas daro (kad ir uz pinigelius). Aciu smile.gif


Yra daug schemų su žirgais ir jų nereikia daryti, tik junkis prie kitos temelės, kur schemų ieškome, ten tikrai tau padėsime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2009 12 23, 14:26)

Daug nuotraukėlių užderėjo.  bigsmile.gif Drąsios jūs merginos, pačios schemas daryti iš nuotraukų. Aš kol kas neekspermentuoju ir pasitikiu tik profesionalų darytomis schemomis. blush2.gif



Tai gal kas nors ir zinot kur profesionalai tai daro, tiesiog zmones, kurie tuo uzsiima smile.gif nes mano brolis isrankus ir butent to paveikslo nori ... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2009 12 23, 15:05)
Bandau per cia smile.gif

Bet jau kryželių dailumas wub.gif Nuostabus darbelis, toks įkvepiantis..nors bėk ir kepk pyragus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SheMe: 23 gruodžio 2009 - 13:38
Mingomi, smagus toks darbelis thumbup.gif ir labai kruopštus, kryželiai labai dailūs good.gif
Atsakyti
labadieniuka Marjos,

Nu as negaliu, tiesiog plaukus gatava nusiraut, nors ir taip penki teliko biggrin.gif Tokiu grozybiu cia pametejot, kaip visad apsivozt beliko doh.gif
As niekaip negaliu prisiverst ikelt savo pirmuju darbeliu, kur jau lygintis...
Dabar ta cioce su skrybele baigiu, bet jau audinys - skyles pirstas lenda, o ziurisi tik dideliu gabaritu.... nu bet kaip yra taip yra... Po naujako pradesiu rimtais reikalais uzsiimt, o dabar , nors dar ankstoka, noreciau palinket:

Priseskit prie sv. Kuciu stalo su mylimais ir brangiais zmonemis...
Sv.Kucios te buna siltos, ramios ir kvepia eglute ir zvakuciu jaukumu...
Sv. Kaledu ryta Jus saugantys angelai, te paliecia kiekvieno sirdele ir inesa po sauja - sveikatos, meiles, ramybes, supratimo, tvirtybes, kantrybes ir daug graziu dalyku...
Laimes Jums ir Jusu seimoms....
Su pagarba Zaneta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2009 12 23, 14:05)
Bandau per cia smile.gif

koks fantastiškas pirmasis darbelis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif iš tiesų mielas, nuotaikingas ir dailiai išsiuvinėtas wub.gif šaunuolė!
o kieno čia dizainas?
Atsakyti
QUOTE(Kajaus mamyte @ 2009 12 23, 09:25)
Labas rytas, ir aš norėčiau pirmą kartą pasirodyti su savo darbeliu  ax.gif
Pradėjau nuo rugpjūčio pradžios,o baigiau šia savaitę.

nugi gražu,o darbelio dydis paperka... 4u.gif 4u.gif

QUOTE(egliuchiux @ 2009 12 23, 13:12)
oho pirmas darbelis ir ant lino?  blink.gif    4u.gif  4u.gif

aha ,aš metus siuvinėju ,ant lino dar nebandžiau ,nedrįstu blush2.gif blush2.gif ,o čia kaip jau griebė jautį už ragų lotuliukas.gif ...gal ir gerai,bet aš taip nemoku blush2.gif blush2.gif

QUOTE(buckizs @ 2009 12 23, 13:20)
Sveikutes smile.gif Prasau jusu pagalbos. Broliui dovanu noriu issiuvineti zirgu paveiksla, taciau reikia paciai pasidaryti schema. Kadangi pati su kompiuteriu nedraugauju ir su programom nepasidarysiu, tai gal kas darot ar zinot kas tokias schemas daro (kad ir uz pinigelius). Aciu smile.gif

QUOTE(buckizs @ 2009 12 23, 13:29)
Tai gal kas nors ir zinot kur profesionalai tai daro, tiesiog zmones, kurie tuo uzsiima smile.gif nes mano brolis isrankus ir butent to paveikslo nori ... doh.gif

tai nejau brolis iš namų išvys jei kitokį padovanosi? Kai pamatys ,tai ir taip iš koto išvirs.Argi tau apsimoka ieškotis kažkokio žmogaus(jei iš vis dar Lietuvoj kas nors tuo užsiima g.gif ) , kai internetas pilnas puikių schemų su žirgais visokiam skoniui,ir nereikia nieko mokėt...nu aš tai tikrai nepaisyčiau tokio išrankumo...schemų paieškos temoje paprašyk kokio žirgo nori ,merginos tau čia tiek prirodys ,kad nežinosi kokį išsirinkt lotuliukas.gif

QUOTE(paule kaip saule @ 2009 12 23, 14:52)
labadieniuka Marjos,
Priseskit prie sv. Kuciu stalo su mylimais ir brangiais zmonemis...
Sv.Kucios te buna siltos, ramios ir kvepia eglute ir zvakuciu jaukumu...
Sv. Kaledu ryta Jus saugantys angelai,  te paliecia kiekvieno sirdele ir inesa po sauja - sveikatos, meiles, ramybes, supratimo, tvirtybes, kantrybes ir daug graziu dalyku...
Laimes Jums ir Jusu seimoms....
Su pagarba Zaneta  mirksiukas.gif

ačiū,tau taip pat gerų Kalėdų ir Naujų metų!! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mingomi, ateini su toookiu paveikslu, ir taip kukliai prisistatai blink.gif Labai gražus darbas wub.gif Niekad nepasakyčiau, jog tai pirmasis darbelis - įdomu, su kokiais grožiais rodysies ateity bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2009 12 23, 13:05)
Bandau per cia smile.gif


bigsmile.gif aš sužavėta, nuostabus darbelis ir atliktas labai kruopščiai bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Pristatau savo raidelę ax.gif ką tik pabaigta, dabar suku galvą kaip dekoruot rėmelį g.gif
user posted image

Nepamenu vardų, tai pakomentuosiu pagal darbus smile.gif
Tėvų vestuvinė nuotrauka nuostabi wub.gif
Kitos vestuvinės nuotraukos perėjimai nelabai vykę verysad.gif bet bendras vaizdas geras mirksiukas.gif
Leliuko perėjimai ir man labai užkliuvo g.gif gal galit parašyti, kur ten schemoj klaida, kad kadanors neužsiraut g.gif
Mergytė su tortu nuostabi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandrulia: 23 gruodžio 2009 - 17:08
bigsmile.gif kiek daug darbu, darbeliu 4u.gif visom po balionėli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2009 12 23, 16:52)
Pristatau savo raidelę ax.gif ką tik pabaigta, dabar suku galvą kaip dekoruot rėmelį g.gif

o kokia čia raidelė? ir taip ir taip žiūriu ir vistiek nesupratu- nei tai V nei tai S...labai aišku graži ir dailiai išsiuvinėta ,nu bet nesupratu kokia? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti