Įkraunama...
Įkraunama...

Corel PHOTO-PAINT

QUOTE (SuperBaba @ 2004 07 12, 12:26)
O tai kaip mokytis? ohmy.gif o gal knygos kokios jai yra g.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif kokios knygos!!!!???? sedi gi chate pasiklausk manes,kur dingus!!!!!????? clap_1.gif

tik gaila,as savojo niekaip nerandu instaliacinio failo g.gif
Atsakyti
QUOTE (SuperBaba @ 2004 07 12, 11:26)
O tai kaip mokytis? ohmy.gif o gal knygos kokios jai yra g.gif

šiaip,galima ir knygą nusipirkt.dar galima kristinos pasiklausti arba dar kurios nors.o geriausia tai jeigu isijungtum tą programą ir darytum visokius bandymus.jei kas neaišku,klausk. rolleyes.gif
Atsakyti
Nu va apsijuokiau mad.gif
Atsakyti
QUOTE (SuperBaba @ 2004 07 12, 13:34)
Nu va apsijuokiau mad.gif

kur? unsure.gif
Atsakyti
Turiu labai dideli prasyma toms,kas turi Corel programa.Gal kas nors galetu graziai apdirbt mano mazosios nuotraukyte.Rugpjucio gale ja krikstysim,tai norejau padidint ir iremint jos nuotrauka ir padovanot krikstateviam.Tai pamaniau,kad su graziu fonu nuotrauka idomesne butu.Jei kas sutiktu,atsiusciau nuotraukyte
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cheburashka: 16 rugpjūčio 2004 - 12:06
Apdirbt tai speju kad gali bet kuri, bet kaip sakoma del skonio nesigincijama, tai kas tau patinka gal kitai nepatiks ir atvirksciai. Geriau tu parsisiustum pati ta programa ir apsipavidalintum. Tada tikrai zinotum kad tai labai grazu ir t.t.
Atsakyti
VAIDULKA,buvau parsisiuntus,bet kazkas man neisejo :hmLyg tai per mazai vietos instaliavimui buvo,nes kompas prigrustas sunaus zaidimu ir kitokio slamsto. Nu nekokia is manes kompiuteriste.
Atsakyti
QUOTE (Cheburashka @ 2004 08 17, 12:51)
VAIDULKA,buvau parsisiuntus,bet kazkas man neisejo :hmLyg tai per mazai vietos instaliavimui buvo,nes kompas prigrustas sunaus zaidimu ir kitokio slamsto. Nu nekokia is manes kompiuteriste.

Pasidaryk vietos ir parsisiusk is naujo, nes tikrai pati pasidarysi geriausiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Vaidullka @ 2004 08 19, 14:43)
Pasidaryk vietos ir parsisiusk is naujo, nes tikrai pati pasidarysi geriausiai  biggrin.gif

Nu pasidariau as tos vietos,parsisiunciau is naujo,bet vis tiek man nesigauna kazkas.Niekaip neprisiinstaliuoja.Arba as visai tundra. sad.gif
Ir dar bandziau parsisiut kazkokia programa,kur vadinamus triuksmus nuima,ten ir pavyzdys buvo,kaip daryt,tai bandziau pagerint avatarine nuotrauka,kad ryskesne butu,bet nieko nesiskyre nuo netvarkytos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cheburashka: 19 rugpjūčio 2004 - 17:35
Gaila kad mus skiria didelis atstumas - as is Jurbarko. As turiu ta programa kompaktuose, ji irgi nera legali, nes perrasyta jau kelis kartus bet veikia puikia biggrin.gif
Atsakyti
as neturiu tos programos, bet nuotraukas pagrazinu kita programa ''Photo Express''. Jinai buvo pas mus prie skanerio. Su ja galima padaryti kalendorius, atvirukus, vizitines kortoles, idet i visokius rėmelius.
Cheburashka jei reikia gal kuo galiu ir padet.
Atsakyti
Labai aciu uz geranoriskuma wub.gif Bet man jau padare kaimyno pazistama,padidinau nuotrauka,ireminau,gavosi thumbup.gif Dabar laukiam sestadienio,kai galesim iteikt krikstateviam tongue.gif Ir dar labai aciu Kriss,nors ir nebepanaudojau jos darytu nuotraukyciu.Dekui visom wub.gif
Atsakyti