Įkraunama...
Įkraunama...

Corel PHOTO-PAINT

QUOTE (kicule @ 2004 07 04, 17:56)
*Kristina*
Pas mane kai laikas pasibaige,tai as istriniau programke,o paskui isinstaliavau is naujo, ir vel galiu grazint nuotraukytes! Pabandyk ir tu wink.gif biggrin.gif

ot tai minti gera davei... man nedashuto kazkaip.. doh.gif
bet kita vertus vel 5 val reikes siustis ta programa... doh.gif dry.gif
bet bandysiu... biggrin.gif
Atsakyti
* Kristina* tu netrink jos!!!
ja reikia išinstaliuoti o poto vel instaliuoti, ir vel veiks 15 dienu, ir nereikes siustis.
Atsakyti
QUOTE (kicule @ 2004 07 05, 21:29)
* Kristina* tu netrink jos!!!
ja reikia išinstaliuoti o poto vel instaliuoti, ir vel veiks 15 dienu, ir nereikes siustis.

Nu kazin ar ji taip veiks. Bent kai as siunciuos zaidimukus, kurie yra nepilnos bandomosios versijos, tai kai jie pasibaigia ir nori vel isirasyt - nebeleidzia,o ir parsisiust is to pacio puslapio neleidzia, gal is kitu ir eitu, nebandziau. tai gal su ta programa irgi tas pats. g.gif
Atsakyti
QUOTE
Nu kazin ar ji taip veiks

Vaidullka!
Pas mane eina,jei neitu tai tikrai nesiukiciau wink.gif
Atsakyti
QUOTE (kicule @ 2004 07 07, 15:28)
Vaidullka!
Pas mane eina,jei neitu tai tikrai nesiukiciau wink.gif

tai tada gerai, nes as su ta programa nieko nezinau, bet man su zaidimukais taip visada buna. O as ta pacia programa gavau persirasyt, nes trumpam paskolino man, tik tiek kad versija senesne. Tai kai nuskanuosiu kada nors nuotraukyciu ir padarysiu graziai, tai ir idesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE (kicule @ 2004 06 09, 20:47)
--Resize_Images_Alt_Text--
biggrin.gif
--Resize_Images_Alt_Text--


Labai gražios tavo nuotraukytės ( ypač su meškučiu ) thumbup.gif Įdėk dar !!! smile.gif
Atsakyti
isinstaliavau coreli,ir vel instaliavau,bet neberandu per kur i ji ieiti...anksciau budavo paspausdavau start ir ten jau budavo korelio zenklelis,dabar nebera,nerandu niekur...
Atsakyti
Gal pabandyk dar karta isinst., vel instaliot, pas mane buvo STARTe (ne zenklelis, o visas failas kuriame daug CORELO zenkliuku) Galima iskelt visa folderi ant DEsktopo wink.gif
Atsakyti
Paieskok toj direktorijoj, kur instasliavai failo corel.exe arba panasiu pavadinumu, bet butent exe failo. Tai ir bus programa. Jei gerai nepaziurejai kur instaliavai daryk SEARH: *corel*.exe Jei gerai instaliuota turetu rasti.
Kai jau rasi, tiesiog paleisk ta exe faila ir pasileis Corel'is. Arba gali iskart nusikopijuot ta faila ir tada jau "Paste Shortcut" kaip ikona ant ekrano.
Sekmes ieskant smile.gif
Atsakyti
O pas mane kompe Corel PHOTO PAINT - 12 programele smile.gif bet as ja nemoku naudotis sad.gif
Atsakyti
QUOTE (SuperBaba @ 2004 07 11, 21:26)
O pas mane kompe Corel PHOTO PAINT - 12 programele smile.gif bet as ja nemoku naudotis sad.gif

mokykis. rolleyes.gif labai faina programėlė clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE (daurynka @ 2004 07 12, 10:08)
mokykis. rolleyes.gif labai faina programėlė clap.gif clap.gif

O tai kaip mokytis? ohmy.gif o gal knygos kokios jai yra g.gif
Atsakyti