Įkraunama...
Įkraunama...

Corel PHOTO-PAINT

JurgiteleM turi iseit parsisiust,bandyk dar kart.Ankstesniame pusl.Kris labai aiskiai parase ka daryt ir kaip registruotis.Man tai labai greit parsiunte per ~1h,nezinau kodel kitoms taip ilgai?Kai pasiseks parsisiust,ieskok tos prog.per starta-program.Sekmes!
Atsakyti
QUOTE (Pauga @ 2004 05 18, 14:32)
JurgiteleM turi iseit parsisiust,bandyk dar kart.Ankstesniame pusl.Kris labai aiskiai parase ka daryt ir kaip registruotis.Man tai labai greit parsiunte per ~1h,nezinau kodel kitoms taip ilgai?Kai pasiseks parsisiust,ieskok tos prog.per starta-program.Sekmes!

wub.gif jau taip grazei i mane kreipiesi wub.gif bet su tais siuntimai sunkei pas mus...paprasiau,kad parsiustu man programele ir greitu laiku bandysiu clap_1.gif
Atsakyti
--Resize_Images_Alt_Text--

--Resize_Images_Alt_Text--

--Resize_Images_Alt_Text--
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidulė: 24 gegužės 2004 - 13:22
O ka daryt jei spalvos(kubikai) kazkur dingo dry.gif ir uzsido vel zidra spalva! Kaip padaryt kad vel atsirastu?!
Atsakyti
pas mane corelio jau nebera sad.gif dry.gif praejo terminas ir viskas.. dry.gif kai dar galiojo,buvau data pakeitusi,bet tada as isvis jo neijungdavau,kai pakeiciau data,vel paisyt galedavau...o dabar jau viskas dry.gif
Atsakyti
QUOTE (*kristina* @ 2004 06 08, 14:27)
pas mane corelio jau nebera  sad.gif  dry.gif  praejo terminas ir viskas.. dry.gif  kai dar galiojo,buvau data pakeitusi,bet tada as isvis jo neijungdavau,kai pakeiciau data,vel paisyt galedavau...o dabar jau viskas  dry.gif

O nulauztos versijos neturi g.gif Seip kiek zinau reikia tik kodus tinkamus susirasti ir vsio thumbup.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurgitaM: 08 birželio 2004 - 16:19
QUOTE (kicule @ 2004 06 08, 13:52)
O ka daryt jei spalvos(kubikai) kazkur dingo dry.gif ir uzsido vel zidra spalva! Kaip padaryt kad vel atsirastu?!

Susirask viršuje Window , ten Color Palettes ir paspausk Uniform Colors . Spalvos dešinėje pusėje turėtų atsirasti . smile.gif
Atsakyti
Aciu Vidule biggrin.gif atsirado clap.gif
Atsakyti
Nėra už ką ! Kai padarysi nuotraukytes su Corel , parodyk kas gausis . Labai įdomu . Sekmės ! biggrin.gif
Atsakyti
--Resize_Images_Alt_Text--
biggrin.gif
--Resize_Images_Alt_Text--

O tu gal zinai kaip Pauga padare (vestuvine) labai idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE
O nulauztos versijos neturi  Seip kiek zinau reikia tik kodus tinkamus susirasti ir vsio 


kokios garzios jusu nuotraukeles,man net pavydas ima...taip norisi papaisyti,tuo labiau,kad taip norejau su tokiom braskytem padaryti,kol supratau kaip tai ir baigesi galiojimas..padekit kas nors su tuo kodu... sad.gif
o kas ta nulauzta versija ?


Atsakyti
*Kristina*
Pas mane kai laikas pasibaige,tai as istriniau programke,o paskui isinstaliavau is naujo, ir vel galiu grazint nuotraukytes! Pabandyk ir tu wink.gif biggrin.gif
Atsakyti