Įkraunama...
Įkraunama...

Corel PHOTO-PAINT

Spaudi ant 'DOWNLOADS' (pilka eilute virsuje).
Tada ant 'CorelDRAW Graphics Suite 12 Trial'.
Tada reikia uzsiregistruoti, t.y. spausti ant 'Do you wish to create an account?' ir uzpildyti laukelius. Uzpildyt reikia visus laukelius pazymetus zvaigzdutem. Visur gali "pievas" rasyti, isskyrus savo email'a, nes i ji taus atsius slaptazodi. Dar nuimk visas zalias varneles, o tai sius kruvas reklamos.
Gavus slaptazodi vel eini iki tos vietos kur reikejo registruotis, tik tada jau nebesiregistruoji, o suvedi savo slaptazodi.

Atsakyti
Labai ačiū , KRIS . Jau gavau slaptažodį . Rytoj pabandysiu siųsti , nes , kaip supratau , siunčia apie 5 valandas. O kaip su tuo laikrodžiu ? g.gif
Atsakyti
Teoriskai tai laikrodi nesunku atsukti. Kompiuterio ekrano desinej pusej apacioj kur laika rodo du kartus spustelt ir tada gali koki nori laika nustatinet.
Bet as jau anksciau suabejojau ar tai is tiesu veikia g.gif . Labai jau nerimta Corel'iui butu. Tik va kas jau isbande nepasidalija patirtim sad.gif
Atsakyti
QUOTE (kris @ 2004 04 28, 23:47)
Teoriskai tai laikrodi nesunku atsukti. Kompiuterio ekrano desinej pusej apacioj kur laika rodo du kartus spustelt ir tada gali koki nori laika nustatinet.
Bet as jau anksciau suabejojau ar tai is tiesu veikia g.gif . Labai jau nerimta Corel'iui butu. Tik va kas jau isbande nepasidalija patirtim sad.gif

Nu rimta ar nerimta, bet kiek girdejau kad veikia, dar pas mane nepraejo 15 dienu tai nezinau kaip bus. Viena istaiga naudoja bandomaja "Steko" versija jau sekmingai kelis metus, nes vis atsukineja laikrodi, o si programa taip pat yra labai brangi.
Atsakyti
nu vat ir prasidejo kazkokios nesamones - visa laika mesdavo lentele ir prasydavo serijos numerio, as ja isjungdavau, bet deja, dabar kai isjungiu issijungia visa programa, kazkas negero cia ir jei ka tai man dar tu bandomuju dienu like mad.gif
daurynka, jei pas tave programa kompakte, tai gal galetum paziuret kur nors gal bus tas serijos numeris. g.gif
Atsakyti
QUOTE (Vaidullka @ 2004 04 29, 17:05)
daurynka, jei pas tave programa kompakte, tai gal galetum paziuret kur nors gal bus tas serijos numeris. g.gif

Cia tas pats kaip prasytum padovanoti pacia programa g.gif
Atsakyti
QUOTE (kris @ 2004 05 04, 22:04)
Cia tas pats kaip prasytum padovanoti pacia programa g.gif

Nu bet jei žmogui negaila kodėl gi ne biggrin.gif
Aš is viso supykau ant tos programos ir ją ištryniau ir dabar tingiu parsisiųst iš naujo.
Atsakyti
nu dabar isvadinsit mane kazin kuom,na bet as nezinau kaip ta laika atgal atsukt kompe ka? clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE (*kristina* @ 2004 05 05, 20:16)
nu dabar isvadinsit mane kazin kuom,na bet as nezinau kaip ta laika atgal atsukt kompe ka? clap_1.gif

Neisvadinsim smile.gif

Jau rasiau, kad eini ekrano desinej pusej apacioj esanciam kampe ant rodomo laiko. Spaudi du kartus. Atsidaro laikrodzio-kalendoriaus langas ten ir keiti laika. Jei nori data, tai eini ant datos kokios nori ir spaudi O'key.

Na, pasikeite?

Parasyk veliau ar pavyko taip Corel'i apgauti. Manau del jo nori keisti laika.
Atsakyti
Ačiū Daurynka už pamokėles !!!

O čia mano pirmi bandymai su COREL-PAINT 12 :

--Resize_Images_Alt_Text--

--Resize_Images_Alt_Text--

--Resize_Images_Alt_Text--
Atsakyti
Labai šaunios nuotraukytės. --Resize_Images_Alt_Text--
Atsakyti
Saunuole Vidule thumbup.gif

O jau tos braskes kaip skaniai atrodo... mmm...
Atsakyti