Įkraunama...
Įkraunama...

Corel PHOTO-PAINT

QUOTE (katia @ 2004 04 26, 11:06)
kazka praziopsojau, is kur jus cia siunciates? sad.gif blink.gif

aš tai nežinau iš kur jos siunčiasi.nes aš gavau dovanų su kompaktu rolleyes.gif čia yra brangi programa.ir jei norit nemokamai,tai gal kur internete ir yra koks bandomasis arba nelegalus... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (daurynka @ 2004 04 25, 23:42)
QUOTE (Vaidullka @ 2004 04 25, 16:14)
Faina programikė, labai gražiai viskas gaunasi, tik bėda ta, kad kompe nuotraukų neturiu sad.gif 

tai dėk į kompą nuotraukytes greičiau clap.gif clap.gif clap.gif

Tai kad ir nuotraukų dar tinkamų nėra, leliaus tai dar neturiu, o kai turėsiu tai galėsiu dėt clap.gif
Ašsiunčiaus tą programėlę iš čia www.corel.com, ten buvo jos pabandymas nemokamas, 15 dienų lygtais galioja. O tą laikrodį paprasčiausiai paimi ir atsuki, tikriausiai,nes aš tai tiksliai nežinau ir nemoku, pirmą kartą darau tokį dalyką.
Atsakyti
o KOKI CIA LAIKRODI REIK ATSUKT? g.gif
Atsakyti
QUOTE (Cheburashka @ 2004 04 26, 18:05)
o KOKI CIA LAIKRODI REIK ATSUKT? g.gif

kompiuterio laikrodį... biggrin.gif čia tas kur dešiniam šone,kapme,apačioje... smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Vaidullka @ 2004 04 26, 17:02)
Tai kad ir nuotraukų dar tinkamų nėra, leliaus tai dar neturiu, o kai turėsiu tai galėsiu dėt clap.gif

o tu savų nuotraukų įdėk clap.gif clap.gif
Atsakyti
Na, kazkaip sunku patiketi, kad Corel taip paprastai persukus laikrodi vis veiktu g.gif
Vistik tokiai programai per daug jau nesolidu...
Butu labai idomu suzinoti ar is tiesu pavyko. Pasidalinkit patirtim tos kas nusisiurbe trial versija. Paprastai tokios badomosios versijos atidarant programa ismeta uzrasa, tipo jums liko dar 10 dienu ar pan. Ar jums dienu nebeskaiciuoja kai kasdien atidarot sia programa?
Tiesiog idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE (daurynka @ 2004 04 25, 23:39)
na,rodos corel 11 neturi to ką turi corel 8 dry.gif nėra rėmelių medinių... dry.gif

mano 12 versija tongue.gif
bet kur tie remeliai?
g.gif g.gif g.gif g.gif
ir dar neina savo fotkiu prisegt kai noriu fotkes idet...ko cia taip?
Atsakyti
QUOTE (katia @ 2004 04 26, 11:06)
kazka praziopsojau, is kur jus cia siunciates? sad.gif blink.gif

aS PArsisiunciau is interneto www.corel.lt bet jinai laaabai didele 180 MB ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif siaubas,ir siunte net 5 val.
bet kai parsisiunciau,tai UZSIKABINAU neraliai.


SUPER PROGRAMA!!!SUPER SUPER,negaliu atsidziaugt,na bet niekaip negaliu fotkes ikelt parodyt,man taip graziai gavosi padaryt,ale nesigauna nors tu ka... g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE (*kristina* @ 2004 04 26, 20:37)
aS PArsisiunciau is interneto www.corel.lt bet jinai laaabai didele 180 MB ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif siaubas,ir siunte net 5 val.
bet kai parsisiunciau,tai UZSIKABINAU neraliai.


SUPER PROGRAMA!!!SUPER SUPER,negaliu atsidziaugt,na bet niekaip negaliu fotkes ikelt parodyt,man taip graziai gavosi padaryt,ale nesigauna nors tu ka... g.gif g.gif g.gif g.gif

tai gal jos ne JPG ? o gal didesnės ,nei 30kb (ar mb,ko ten tokių... rolleyes.gif )
Atsakyti
QUOTE (*kristina* @ 2004 04 26, 20:06)
mano 12 versija tongue.gif
bet kur tie remeliai?
g.gif g.gif g.gif g.gif
ir dar neina savo fotkiu prisegt kai noriu fotkes idet...ko cia taip?

nežinau...aš irgi nerandu toj versijoj kur 11... dry.gif bet gi negali būt,kad 8 versijoj yra,o jau 11 ir 12 nėra... dry.gif
Atsakyti
na jo..idomu...gal nerandam..

bet dabar galvoju,gal tikrai mano nuotraukos didesnes apimties,kad neleidzia sudet... g.gif
Atsakyti
Gal galit man čiukčiai parašyti ką ir kur spausti norint atsisiųsti šią programą . Įlendu į

http://www.corel.com...ame=Corel2/Home

ir ten rašo , prašo , siųlo , o aš anglų k. nelabai . wink.gif wink.gif wink.gif
Būkit geros, parašykit ir kaip tą laikrodį atsukti . Labai ačiū .
smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti