Įkraunama...
Įkraunama...

Corel PHOTO-PAINT

QUOTE (bea @ 2004 04 22, 22:11)
nu jei jus coreli vadinat "programele", tai nu nzn.... shejp jau jos neparsisiusi taip paprastai, dideles babkes. Turiu as 11 instola jej kam reik. O vaziuoja ant XP puikiai, manau 98 irgi vezha.

man reikia unsure.gif
Atsakyti
na va ,parsisiunciau,jau modeliuoju nuotraukas,bet kaip iseivint nezinau,na tipo iseivinu,bet kur jos randasi niekaip nerandu...
bet programele tai super.
daurinka,su tavim reiks kada gerai alc.gif uz ta programele..
Atsakyti
QUOTE (*kristina* @ 2004 04 25, 11:15)
na va ,parsisiunciau,jau modeliuoju nuotraukas,bet kaip iseivint nezinau,na tipo iseivinu,bet kur jos randasi niekaip nerandu...
bet programele tai super.
daurinka,su tavim reiks kada gerai alc.gif uz ta programele..

tai kai seivini pažiūrėk kur seivini laugh.gif laugh.gif aš ,tai turiu savo vietele.My documents-my picture.
o dėl šito alc.gif ,tai būtinai reiks laugh.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
nu va, ir as jau siunciuosi, tik kazin kas gausis, nes labai ilgai sius, o man kartais kantrybe pasibaigt gali kol sulauksiu. O kaip su tuo laikrodziu ten reik daryt, kad programa veiktu visa laika? jeigu atsuksiu kokius 5 metus atgal ar gerai bus?
Atsakyti
QUOTE (Vaidullka @ 2004 04 25, 11:55)
nu va, ir as jau siunciuosi, tik kazin kas gausis, nes labai ilgai sius, o man kartais kantrybe pasibaigt gali kol sulauksiu. O kaip su tuo laikrodziu ten reik daryt, kad programa veiktu visa laika? jeigu atsuksiu kokius 5 metus atgal ar gerai bus?

taip.turėtu veikt penkis metus clap.gif bet tu dar nesuk iškart.gal ir taip veiks. clap.gif

p.s. kas moka angliškai,siūlau užsukti čia pamokėlė ir dar čia rėmelių pamokėlė Tik čia yra 8 versija.bet reikia pasikapstyt,gal ką galima ir 11 versijai pritaikyt? rolleyes.gif nors tų medinių rėmeliu nerandu savojoj programoj unsure.gif

Papildyta @ [mergetime]1082888653[/mergetime]
radau radau clap.gif yra ir čia clap.gif bet dar tik įpusėjau...žiūrėsim kas gausis rolleyes.gif
Atsakyti
Faina programikė, labai gražiai viskas gaunasi, tik bėda ta, kad kompe nuotraukų neturiu sad.gif
Papildyta @ [mergetime]1082903907[/mergetime]
Nu bet rėmelių tai jokių nerandu, perskaičiau visas instrukcijas, viską pagal aprašymą bandžiau daryt, bet vistiek nerandu. g.gif
Atsakyti
programa tai SUPER GALINGA! uzsikabinau,nuotrauku dailinimu...atsidarysiu foto galerija laugh.gif laugh.gif
dabar sakykit kaip laika atsukt
Atsakyti
na,rodos corel 11 neturi to ką turi corel 8 dry.gif nėra rėmelių medinių... dry.gif
Atsakyti
QUOTE (Vaidullka @ 2004 04 25, 16:14)
Faina programikė, labai gražiai viskas gaunasi, tik bėda ta, kad kompe nuotraukų neturiu sad.gif

tai dėk į kompą nuotraukytes greičiau clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
kazka praziopsojau, is kur jus cia siunciates? sad.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE (katia @ 2004 04 26, 11:06)
kazka praziopsojau, is kur jus cia siunciates? sad.gif blink.gif

Va, man adresiukas irgi idomus...
Atsakyti
Nu tikrai,pasakykit is kur gaut sad.gif Bandziau is ftp parsisiust corel 12 ar kazkas panasaus,bet neleido atidaryt,rase,kad this file is corrupted sad.gif O is kur ta ne corrupted gaut? g.gif
Atsakyti