Įkraunama...
Įkraunama...

Corel PHOTO-PAINT

Tai kad nuo 11 versijos Corel'is nebepardavineja Corel Photo-Paint atskirai, kaip dare iki tol. Dabar si programa yra tik pilnam 'CorelDraw Graphics Suite 11', o sis malonumas kiek daugiau nei 500 euru kainuoja sad.gif
Ir siaip si programa skirta daugiau zmonems, kurie su tuo dirba. Megejams tiesiog nereikia tiek visko. O vietos tai daug kompiutery uzima g.gif

Daug paprastesnis analogas yra `CorelDRAW Essentials 2'. Ji kainuoja tik apie 50 euru. Ir yra skirta asmeniniam naudojimui. Tiek kiek reikia savo nuotraukom tvarkyti ir visokiu "pribambasu" prisigalvot, tai tikrai niekuo nenusileidzia tai "krutajai" programai.
Ir Help'as labai geras padarytas thumbup.gif
Atsakyti
tai pasakykit nors adresa per kuri ta programa parsisiust ar kaip?
Atsakyti
QUOTE (*kristina* @ 2004 04 23, 21:53)
tai pasakykit nors adresa per kuri ta programa parsisiust ar kaip?

Paprastai Corel naujausios versijos Trial (tai reiskia, pabandymui, galioja tik tam tikra laika, 30-50 dienu) duodavo is savo puslapio nusisiurbt. Dabar atrodo neperseniausiai 12 versija pasirode, tai manau turetu irgi buti. Bandykit paziuret. Ju adresas: www.corel.com
Bet tai laikina sad.gif , nebent...
Atsakyti
laikinas programas galima ir apgauti rolleyes.gif kažkaip pasukt laikrodį reikėtų... rolleyes.gif
Atsakyti
g.gif kazkaip nesigauna cia man su nutrynimu... tiksliau nerandu kaip nutrint, Daurynka, gal gali smulkiau paaiskint?
Atsakyti
QUOTE (Strielka @ 2004 04 24, 08:41)
g.gif kazkaip nesigauna cia man su nutrynimu... tiksliau nerandu kaip nutrint, Daurynka, gal gali smulkiau paaiskint?

o kas, konkrečiai nesigauna?
šiaip ir aš dar tobulai nemoku....na,paspaudi vieną kart.viskas pasidaro raudona.o tada paspaudus klavišą,stumdai pelę tas vietas,kurias nori išsikirpt.bet nesustodama.o tai labai sunku ir vargina unsure.gif gal kas kitaip moka? g.gif
Atsakyti
QUOTE (daurynka @ 2004 04 24, 07:00)
o kas, konkrečiai nesigauna?
šiaip ir aš dar tobulai nemoku....na,paspaudi vieną kart.viskas pasidaro raudona.o tada paspaudus klavišą,stumdai pelę tas vietas,kurias nori išsikirpt.bet nesustodama.o tai labai sunku ir vargina unsure.gif gal kas kitaip moka? g.gif

tai va man ir neaisku, ka paspaust kad tas raudonumas atsirastu?
Atsakyti
QUOTE (daurynka @ 2004 04 24, 09:00)
o kas, konkrečiai nesigauna?
šiaip ir aš dar tobulai nemoku....na,paspaudi vieną kart.viskas pasidaro raudona.o tada paspaudus klavišą,stumdai pelę tas vietas,kurias nori išsikirpt.bet nesustodama.o tai labai sunku ir vargina unsure.gif gal kas kitaip moka? g.gif

As moku wink.gif Atsidarai toj eilutej kur kirpimas toki sniura su magnetu,tada ta vieta kuria nori iskirpti apvedi(tas magnetas padeda tiksliau apvesti)ir tada enter or biskas! clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Strielka @ 2004 04 24, 09:05)
QUOTE (daurynka @ 2004 04 24, 07:00)
o kas, konkrečiai nesigauna?
šiaip ir aš dar tobulai nemoku....na,paspaudi vieną kart.viskas pasidaro raudona.o tada paspaudus klavišą,stumdai pelę tas vietas,kurias nori išsikirpt.bet nesustodama.o tai labai sunku ir vargina unsure.gif gal kas kitaip moka? g.gif

tai va man ir neaisku, ka paspaust kad tas raudonumas atsirastu?

--Resize_Images_Alt_Text--
štai čia bandyk įžiūrėti.čia visi tie padaro raudonuma,jei neklystu...pasirenki patogiausia.aš apibrėžiau tą,kurį aš renkuosi.
Atsakyti
QUOTE (Smilte @ 2004 04 24, 09:06)
As moku wink.gif Atsidarai toj eilutej kur kirpimas toki sniura su magnetu,tada ta vieta kuria nori iskirpti apvedi(tas magnetas padeda tiksliau apvesti)ir tada enter or biskas! clap.gif

nesigauna... unsure.gif g.gif
Atsakyti
na va parisiunciau siunte 5 val ohmy.gif .BET kaip ja paleist?????????????
Atsakyti
paleidau...bet kaip iseivint?
Atsakyti