Įkraunama...
Įkraunama...

Corel PHOTO-PAINT

ziuriu i sita tema labai retai kas ateina sad.gif ar cia corelio programa nepopuliari ir ja niekas nesinaudoja? g.gif
net liudna pasidare verysad.gif negi visi photoshopo gerbejai g.gif
Atsakyti
QUOTE(pyragiuke @ 2008 01 22, 21:38)
ziuriu i sita tema labai retai kas ateina sad.gif  ar cia corelio programa nepopuliari ir ja niekas nesinaudoja? g.gif
net liudna pasidare verysad.gif  negi visi photoshopo gerbejai g.gif


populiari:)tik nuotrauku apdorojimui dazniausiai photoshopas naudojamas...Tad ir dirbi kai reikia su juo , o kai reikia su coreliu..
Atsakyti
QUOTE(neberyza @ 2008 01 29, 20:21)
populiari:)tik nuotrauku apdorojimui dazniausiai photoshopas naudojamas...Tad ir dirbi kai reikia su juo , o kai reikia su coreliu..



tai kad as ne velnio tam photoshope nesupranu... doh.gif o corely viskas graziai paaiskinta ir aprasyta, ka kiekvienas veiksmas ir mygtukas daro ir kam jie reikalingi thumbup.gif o photoshope reikia savarankiskai mokytis, o as tingiu blush2.gif
Atsakyti
4u.gif Man Corel'is labai patinka...karts nuo karto prisedu, kokia foto patvarkyt
Pries
user posted image

Pouser posted image

Ir dar
user posted image

user posted image
Atsakyti
Gitatuka būk draugas 4u.gif - kaip iskerpi? Dirbu su Corel9 - nesu stipri, bet siek tiek krapstau. Viena būdą žinau, bet ten tiek daug darbo doh.gif Jei aiskus kontūrai tai NO PROBLEM cool.gif , bet foto....
Pravesk pamokele, please.....
Atsakyti
QUOTE(Grėtė @ 2008 09 18, 20:58)
Gitatuka būk draugas 4u.gif - kaip iskerpi? Dirbu su Corel9 - nesu stipri, bet siek tiek krapstau. Viena būdą žinau, bet ten tiek daug darbo doh.gif Jei aiskus kontūrai tai NO PROBLEM cool.gif , bet foto....
Pravesk pamokele, please.....


pioneer.gif
Pas mane Corel PHOTO-Paint 12, tačiau, manau, turėtų viskas būti tas pats. Atsidarai nuotrauka FILE-->OPEN. Pasirenki LASSO MASK TOOL. Na ir peles kairiu klavišėliu pradedi vesti. Apvedus objektą (kai susikerta apvedimas, peles kairiu klavišu spragtelt du kartus. Iškirptas objektas palieka tokios pat spalvos, o aplinkui tampa raudona spalva. Tada ant klaviatūros paspaudi CTRL+C (spausti katu) nukopini.
Tada atsidarai vėl norima nuotrauka File --> Open. Kada naujoji foto viršuje tada spaudi klaviatūros CTRL+V. Ir iškirpta persona stovi naujajame vaizdelyje. O jau tada mažini. Valdai su pele. Mažinasi foto tada, kai aplink foto būna kvadratukai. Ant nuotraukos sulig spragtelėjimu, tie ženkliukai keičiasi. Nes kiti atlieka kitas funkcijas.
Tikiuosi, gal kažkiek aisku....nes jau mintys pavarge
Atsakyti
Labutis smile.gif

Iskirpimas is foto ir mane domina. Gitatuka as pabandziau daryti kaip tu aprasei. Viskas kaip ir gaunasi, bet mane netenkina konturo tikslumas. Ar cia tiesiog praktikos truksta ar as ka netiksliai darau? Beje kokiais atvejais geriau naudoti iskirpima naudojant Magic vand mask tool?

4u.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(super33 @ 2008 09 22, 21:39)
Labutis smile.gif
Iskirpimas is foto ir mane domina. Gitatuka as pabandziau daryti kaip tu aprasei.  Viskas kaip ir gaunasi, bet mane netenkina konturo tikslumas. Ar cia tiesiog praktikos truksta ar as ka netiksliai darau? Beje kokiais atvejais geriau naudoti iskirpima naudojant Magic vand mask tool?
4u.gif aciu

smile.gif Nesu as labai ismananti, tik savamoksle. Na, butina prisitraukti pacia nuotrauka, kad matytum konturus is labai arti (su peles ratuku), tada aiskiai matyti, kur pazymeti.
Magic vand mask tool galima panaudoti iskerpant kokiai detalei, nereikia vedzioti ranka.
Gal atsiras daugiau uz mane zinantis. Man paciai kartais atsiranda klausimu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pyragiuke @ 2008 01 30, 21:26)
tai kad as ne velnio tam photoshope nesupranu...  doh.gif  o corely viskas graziai paaiskinta ir aprasyta, ka kiekvienas veiksmas ir mygtukas daro ir kam jie reikalingi thumbup.gif  o photoshope reikia savarankiskai mokytis, o as tingiu blush2.gif


is esmes corelis ir photoshopas beveik niekuo nesiskiria. kol nepabandai dirbti su photoshopu, viskas atrodo tamsus miskas, nes lango isdestymas kitoks biggrin.gif jei neatliekat jokiu kitu grafikos darbu isskyrus nuotrauku korekcijas, fotomontazus, patarciau rinktis geriau photoshopa, nes su coreliu dirbdami jus prarandate spalvas-jis iskraipo, jos netokios ryskios tampa (atsidarykite ta pacia foto abiejose programose palyginimui-skirtumas didziulis). daznai padarai viena, o rezultatas atsispaudinus tampa toks kokio nesitikejai unsure.gif
Atsakyti
Labai neisigilinau i Jusu kalbas, bet supratau tiek, kad abi programos vienodos.
Istikro tai abi programos yra skirtos profesionalams. Ir jos tarpusavyje nera visiskai panasios.
Corel'is yra labiau skirtas dirbti su vektorine grafika, o photoshop'as su taskine grafika.
Ir darant kazkokia kompozicija su nuotraukomis geriau pasirinkti photoshopa, kaip ir minejo viena mama, nes corel'yje nukencia labai nuotraukos kokybe.
Tad sekmes mokantis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

O kaip pakeisti nuotraukos foną (pvz. padaryti juodą)?
Atsakyti
Labas vakaras - parsisiunčiau naują galvos skausmą "Corel Paint Shop Pro Photo X2", nes kažkur radau informacijos, kad iš nuotraukos galima padaryti ant drobės tapyto paveikslo efektą... kažkaip skaitinėju aš dabar visą Manual, bet tokio dalyko nerandu... doh.gif schmoll.gif gal kas buvot susidūrę? galėtumėte patarti... ax.gif
Atsakyti