Įkraunama...
Įkraunama...

Corel PHOTO-PAINT

Klausykit , gal zinot kur rast Corelio pamokeliu? Geriau , kur butu orientuotos i maketavima.
Atsakyti
Ga galit pagelbeti, zinoves? unsure.gif
Kaip padaryti nuotraukos isplaukusius krastus?
Atsakyti
Bandysiu mokytis, labai sudomino 4u.gif
Atsakyti
Labukas,
keliu tema i virsu !

Man reik patarimo kaip graziai iskirpti objekta is nuotraukos su Coreliu ?
Atsakyti
Corel draw nera skirtas nuotrauku apdorojimui. Galima kisti fotke i clipart boxa, bet tai nebus tikrasis apkarpymas. Corel painte turetu buti irankis, kuri tempiant pasizymi tave dominant plota, o su enter klavisu ji issikerpa.
Bet minimalia foto apdorojimo programele (nemokama!) rasi cia. mano akim, ji patogesne nei CP.
http://picasa.google.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uItra: 31 rugpjūčio 2007 - 13:06
Labai prasau padeti 4u.gif

Parasiau sia programa teksta ant nuotrauku (jpg) ir kazka nuspaudziau....Dabar teksta rodo tik Corel photo schope, o kitose programose tiktai nuotrauka...ka darzti, kad rodytu viska kartu?
Atsakyti
Manau Jums reikėtų tiksliau apibūdinti problemą. Manau, kad išsaugojote ne JPEG formatu(jei teisingai supratau).
Atsakyti
QUOTE(Tetrahidro @ 2007 09 11, 23:38)
Manau Jums reikėtų tiksliau apibūdinti problemą. Manau, kad išsaugojote ne JPEG formatu(jei teisingai supratau).

Teisingai butu taip: paimu dar karta ta pati jpg faila is programos skirtos nuotraukoms ir man rodo, kad uzrasas ant nuotraukos yra (cia Photo paint), uzdarius sia programa ir atidarius programa kurioje yra issaugotos nuotraukos...ta pati faila rodo jau be uzraso ant foto.....
Pasiemiau nauja foto ir vel su photo paint uzrasiau naujei....ir dabar jau automatiskai programa ja taip issaugojo (ir spausti nieko nereikejo).....
Noreciau kazkaip susigrazinti, tai kas buvo...
LAbai aciu uz patarimus (is anksto)
Atsakyti
O gal kas turit kokias pamokas, kaip naudotis šia programa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitta: 17 rugsėjo 2007 - 12:41
QUOTE(Keite @ 2006 08 07, 20:28)
O kur atsisiųsti Corel Paint Shop X?  verysad.gif

O kas čia per programa?Paišymo? g.gif cool.gif
Atsakyti
Aš tai turiu pas save Corel Paint ShopPro Photo XI. Kažin, čia ta pati, ar ne, programa, apie kurią kalbat? g.gif
Atsakyti
sveikos ir sveiki, parsisiunciau corel photo paint pro x2 programa.galiu paskayti, kad sita programike super thumbup.gif tik niekaip man neiseina is vienos nuotraukos iskirpt ir iklijuot i kita verysad.gif noriu is dvieju padaryt viena, bet niekaip neiseina g.gif gal padesit? blush2.gif

ir kaip isliet nuotraukos krastus? lb dekui 4u.gif
Atsakyti