Įkraunama...
Įkraunama...

Corel PHOTO-PAINT

QUOTE(Milana @ 2005 07 04, 14:48)
Daurynka, gal ne taip issireiskiau ax.gif Ten labai graziai aiskinama, kaip naudotis, bet kur gauti ta programa blush2.gif Is kur atsisiusti g.gif

na...ją galima nusipirkti.kadangi photoshop programa kainuoja apie 1600lt tai manau kad ir Corel panašiai ax.gif o šiaip gal galima demo versija parsisiųst..arba,koks draugas gali paskolinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vil @ 2005 07 05, 09:38)
Labai grazios jusu vaikuciu nuotraukeles. As irgi parsisiunciau programa, bet nelabai suprantu, kaip jus tas saulegrazas isikeliat? Pas mane jokio "namuko " nerodo, gal galetumete parasyti, kaip jis vadinasi ir per kur ji galima susirasti.  blush2.gif

hmm...kaip čia aiškiau paaiškinti?ten rodos paveikslėliuose parodyta?
kai atsidarai programą,žiūri ten kur parašyta "file".bet nieko nespaudi.tada akimis žemyn...yra dažų kibirėlis o,po juo teptukas.paspaudi ir laikai...rodos,trečias ir bus namukas("image sprayer tool").ten gal nenamukas,o purškiklis ar dar kas.neįžiūriu.man panašiausia į namuką blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2005 07 06, 10:06)
Ar galit man kas nors padėti.Jau atrodo viskas kaip ir gaunasi,bet...Padarau saulėgrąžas,užtušuoju nuotrauką ir kai perkeliu ant paveikslėlio tai dingsta saulėgrąžos.Ką blogai darau?Ir ar yra koks nors kitas būdas užtušuoti nuotrauką,be to taškelio? smile.gif

g.gif na nelabai supratau.man persikelia ir nedingsta.. schmoll.gif
taškelį galima padidinti "size".galima padaryt jį didžiuliu tašku.o čia tas tušavimas taškeliu fragmento iškirpimui?tai iškirpt galima ir kitaip.ten ir su magnetuku yra ir kvadračiukas... smile.gif
Atsakyti
Va kaip gavosi Daurynkos pagalba.Pirmas blynas truputį prisvilęs,bet toliau bus geriau smile.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2005 07 08, 13:47)
Va kaip gavosi Daurynkos pagalba.Pirmas blynas truputį prisvilęs,bet toliau bus geriau smile.gif
user posted image

daugiau praktikos ir bus visai gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
as bandziau dirbti su corela12, bet radau ta kibireli ir norejau ji nusivesti, tai nezinau kas atsitiko dingo visa juosta visu ikoneliu, kuri buvo kaireje puseje ir nerandu nei kibirelio nei ko kito, kaip ja susigrazinti i kaire puse?..padekite nemoksai sad.gif
Atsakyti
na pagaliau kaireje puseje toolbox susitvarkiau, bet dabar desineje, kur turi buti spalvos, jos issiplete, ir gi yra horizantaliai, o ne kamputyje kaires puses, kaip tai atstatyti, idedu pirma foto, padaryta savo rankomis, ne viskas gerai, bet juk tik pirmoji
user posted image
Atsakyti
sveikutės
nu aš parsisunciau corel paint12 be aišku reikia serial number, gal kas turit?
gal kas galit pamokinti kaip išsaugoti į kompa, nes niekaip nepavyksta,nes noriu i kompakta įsirašyti ir tada jau kaip nuotraukyte fotoatelje pasidaryti, gal galit kas pagelbeti?
buciau labai dekinga
Atsakyti
QUOTE(Aidairi @ 2004 04 22, 14:06)

na ir belieka uzseivinti....taigi.einam i virsu.
FILE-Save As...(file name-tai pavadinimas.siulau ji pakeist.irasykit papildoma skaiciuka ar raidele. save as type-tai reikia pasirinkt nuotraukos uzseivinimo tipa.prasom rinktis JPG-JPEG Bitmaps)-save-OK


Aidairi rašė pirmame puslapyje kaip nuotraukytę išsaugoti savo kompe smile.gif
Atsakyti
Parsisiunčiau šią programą ir man ji labai patiko, gal kas žino jei pamokų ar puslapių su pamokom? 4u.gif
Atsakyti
Aš turiu, man irgi praverstų pamokėlės. blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidairi @ 2004 07 12, 12:55)
šiaip,galima ir knygą nusipirkt.dar galima kristinos pasiklausti arba dar kurios nors.o geriausia tai jeigu isijungtum tą programą ir darytum visokius bandymus.jei kas neaišku,klausk. rolleyes.gif



Turiu 11 versija bet niekaip nesigauna padaryti tūrinių raidžių, t.y. nerandu įrankių juostoje "Interactive Extrude Tool"... gal kas pakonsultuotų ax.gif
Atsakyti