Įkraunama...
Įkraunama...

Corel PHOTO-PAINT

O gal gali man kas nors paaiškinti apie pikselius smile.gif . Mokausi dirbti su fotošopu. Daug maž viską susigaudau, tik tų pikselių nesuprantu ax.gif . Kaip žinoti kokį dydį atitinka pvz. 600x400 pikselių? Kiek tai bus centimetrų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vidulė @ 2005 04 12, 22:15)
Corel paspausk Window , vėliau Toolbars > ir prie

Menu Bar
Status Bar
Standard
Property Bar
Toolbox

uždėk varneles . Pabandyk  !  smile.gif

Tai vat tas ir yra kad dingo ir ta juostele blush2.gif Virsuj, tik melina juosta su uzrasu Corel..... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kicule @ 2005 04 13, 20:30)
Tai vat tas ir yra kad dingo ir ta juostele blush2.gif Virsuj, tik melina juosta su uzrasu Corel..... doh.gif



Pabandyk taip : ant tuščio lango paspausk dešinį klavišą , susirask Toolbars > ir sudėk varneles prie
Menu Bar
Status Bar
Standard
Property Bar
Toolbox
smile.gif
Atsakyti
Gal galite kas padeti, man korelyje susidvejino zimeklis. Ta prasme, kad ne viena taska trinu o du ir skirtingose vietose, bet lygegriaciai tam taskui. Kur as ka galejau uzdeti? Padekite.
Atsakyti
Dėkui nebereik pati radau. thumbup.gif
Atsakyti
[B][SIZE=7]buvau parsisiuntusi corelio programa, puiki porgrama bet ji man uzluzo nes kaip supratau ten tik pabandymui yra 15dienu parsisiuntimas, ar yra is kur nors kad ja vel parsisiusti butu galima????
Atsakyti
Paaiskinkit tamsuolei, kur ta programa isdestyta pirmajam puslapy, kaip ten patekti blush2.gif blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(kris @ 2004 04 28, 19:12)
Spaudi ant 'DOWNLOADS' (pilka eilute virsuje).
Tada ant 'CorelDRAW Graphics Suite 12 Trial'.
Tada reikia uzsiregistruoti, t.y. spausti ant 'Do you wish to create an account?' ir uzpildyti laukelius. Uzpildyt reikia visus laukelius pazymetus zvaigzdutem. Visur gali "pievas" rasyti, isskyrus savo email'a, nes i ji taus atsius slaptazodi. Dar nuimk visas zalias varneles, o tai sius kruvas reklamos.
Gavus slaptazodi vel eini iki tos vietos kur reikejo registruotis, tik tada jau nebesiregistruoji, o suvedi savo slaptazodi.



niekur nerandu tų žodžiū,,do you wish... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Milana @ 2005 07 03, 22:11)
Paaiskinkit tamsuolei, kur ta programa isdestyta pirmajam puslapy, kaip ten patekti blush2.gif  blush2.gif  g.gif

o kur tu ten norėtum patekti? unsure.gif
Atsakyti
Daurynka, gal ne taip issireiskiau ax.gif Ten labai graziai aiskinama, kaip naudotis, bet kur gauti ta programa blush2.gif Is kur atsisiusti g.gif
Atsakyti
Labai grazios jusu vaikuciu nuotraukeles. As irgi parsisiunciau programa, bet nelabai suprantu, kaip jus tas saulegrazas isikeliat? Pas mane jokio "namuko " nerodo, gal galetumete parasyti, kaip jis vadinasi ir per kur ji galima susirasti. blush2.gif

Atsakyti
Ar galit man kas nors padėti.Jau atrodo viskas kaip ir gaunasi,bet...Padarau saulėgrąžas,užtušuoju nuotrauką ir kai perkeliu ant paveikslėlio tai dingsta saulėgrąžos.Ką blogai darau?Ir ar yra koks nors kitas būdas užtušuoti nuotrauką,be to taškelio? smile.gif
Atsakyti