Įkraunama...
Įkraunama...

Corel PHOTO-PAINT

QUOTE (bea @ 2004 04 22, 22:12)
nu jei jus coreli vadinat "programele", tai nu nzn.... shejp jau jos neparsisiusi taip paprastai, dideles babkes. Turiu as 11 instola jej kam reik. O vaziuoja ant XP puikiai, manau 98 irgi vezha.

biggrin.gif ot ir as ziuriu, kas cia bus:))) cia ne juokas tokia programa parsisiust pazaidimui. As kazkur turejau sarasiuka panasiu i rimtas bet nemokamu programeliu sarasa, reiks pasiraust ...
cia is nk:
Irfan View Grafikos programa http://www_tucows_co...iew/194967.html
The GIMP Grafikos redaktorius http://www2.arnes.si...imp/stable.html
Bet kas tai yra tainebandziau g.gif
Atsakyti
Irfan View gana paprastute programele, labai tinka paveikslelius, nuotraukas atidarineti ir tvarkyti. Kazko super nera, bet elementarius dalykelius galima tikrai lengvai pasidaryti. Nuotraukas karpyti, vartyti, tamsinti, ryskinti ir t.t. labai paprasta. Rekomenduoju smile.gif
GIMP kruta programa. Galimybiu turi tikrai labai daug, galima prikurti fantastiskiausiu dalykeliu. Deja, didziausias trukumas - reikia ilgokai pasedeti ir aiskinti kas ir su kuo. Pakankamai sudetinga ir per viena vakara stebuklu tikrai nesukursi. Help'as ne ka tepadeda. Tad eiliniam megejui nerekomenduoju. Yra tikrai neblogesniu ir "user friendly" programeliu.
Cia tik mano nuomone, tad jei kas tvirtins priesingai tikrai i atlapus nekibsiu laugh.gif
Atsakyti
Klausykit, o aš turiu Corel photo paint 10, tai su juo taip pat galime gražiai pasidaryti kaip ir 11. Ar daryti reikia taip pat kaip čia aprašyta (aš visiškai nesuprantu tokiuosi dalykuose, bet labai noriu biggrin.gif )
Dėkui wink.gif
Papildyta @ [mergetime]1094737420[/mergetime]
Bandžiau daryti, bet nelabai žinau kaip po to atsidaryti savo nuotrauką, kad ji šalia būtų jau padaryto paveiksliuko. Gal aš kažką neįžiūriu ir nepadarau sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Joanna @ 2004 09 09, 16:30)
Klausykit, o aš turiu Corel photo paint 10, tai su juo taip pat galime gražiai pasidaryti kaip ir 11. Ar daryti reikia taip pat kaip čia aprašyta (aš visiškai nesuprantu tokiuosi dalykuose, bet labai noriu biggrin.gif )
Dėkui wink.gif
Papildyta @ [mergetime]1094737420[[b]*Vaidullka rgetime] [/b]
Bandžiau daryti, bet nelabai žinau kaip po to atsidaryti savo nuotrauką, kad ji šalia būtų jau padaryto paveiksliuko. Gal aš kažką neįžiūriu ir nepadarau sad.gif

pas mane irgi corel 10, tai lygtais daugmaz atitinka, bet as nelabai ziuriu cia, nes spaudineju visus mygtukus is eiles ir ziuriu kas gausis. Pagal mane ta nauja nuotrauka turetu atsirasti kazkur salia arba gali uzdengti ta tavo padaryta paveksliuka, tiksliai nezinau kaip ten yra, nes ta programa dabar istrinta pas mane is kompo g.gif
Atsakyti
Jei nori matyti vienu metu 2 nuotraukas, susimazink jas tiek, kad tilptu programos lange viena salia kitos. Vistiek vienu metu dirbi tik su viena nuotrauka. Cia gi tas pats, kas windows langai, aktyvus gali buti tik vienas. Ta nuotrauka, kuria spragteli, uzdengia kita wink.gif Bet siaip vistiek lieka atidaryta, tik uzdengta. Nezinau, ar aiskiai cia parasiau g.gif
Atsakyti
Na aš bandžiau pvz kaireje pusėje padaruti tokį peizažą biggrin.gif su visokiais burbulais ar drugeliais. O po to kaip suprantu per File - open atsidarai nuotrauką (pvz išsaugotą ant desktopo). Ir ji man atsidaro per visą ekraną (gal ją reikia susimažinti (bet taip pat nežinau kaip)) doh.gif
Ar aš viską taip dariau? Gal beliko tik padaryti sumažintą variantą? dry.gif smile.gif
Atsakyti
o kodel man visus tuos kamuolius ir saulegrazas deda po vaiku? g.gif ta prasme ne ant paveiksliuko...
Atsakyti
o pas mane CorelDraw9 nemoku juo naudotis cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhiema @ 2004 09 28, 09:42)
o kodel man visus tuos kamuolius ir saulegrazas deda po vaiku?  g.gif ta prasme ne ant paveiksliuko...


Deda ant to objekto, kuris yra pazymetas arba ant virsutinio.

Ugnieska, CoreDraw9 kuo nuo CoreDraw12 pagrindinem funkcijom nelabai skiriasi. Tad ziurek i 12-os pamokeles ir pritaikyk savo 9-ai versijai.
Tikrai turi pasisekti smile.gif
Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(kris @ 2004 04 28, 18:13)
Spaudi ant 'DOWNLOADS' (pilka eilute virsuje).
Tada ant 'CorelDRAW Graphics Suite 12 Trial'.
Tada reikia uzsiregistruoti, t.y. spausti ant 'Do you wish to create an account?' ir uzpildyti laukelius. Uzpildyt reikia visus laukelius pazymetus zvaigzdutem. Visur gali "pievas" rasyti, isskyrus savo email'a, nes i ji taus atsius slaptazodi. Dar nuimk visas zalias varneles, o tai sius kruvas reklamos.
Gavus slaptazodi vel eini iki tos vietos kur reikejo registruotis, tik tada jau nebesiregistruoji, o suvedi savo slaptazodi.

O kur cia tai raso:spausti ant 'Do you wish to create an account?' ir uzpildyti laukelius. padekit prasau wub.gif
Atsakyti
Noreciau paklaust tu kas moka piesti su Photo shop arba Corel.
Nepamenu ka padariau, bet dingo virsutines juosteles, yra tik sonuose spalvoti kvardatukai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kicule @ 2005 04 10, 17:21)
Noreciau paklaust tu kas moka piesti su Photo shop arba Corel.
Nepamenu ka padariau, bet dingo virsutines juosteles, yra tik sonuose spalvoti kvardatukai  blush2.gif


Corel paspausk Window , vėliau Toolbars > ir prie

Menu Bar
Status Bar
Standard
Property Bar
Toolbox

uždėk varneles . Pabandyk ! smile.gif
Atsakyti