Įkraunama...
Įkraunama...

Corel PHOTO-PAINT

--Resize_Images_Alt_Text--
stai tokia ta programele.bandysiu paaiskinti kaip naudotis.na,sunkiai cia iziuresit,bet jei labai noresit-iziuresit biggrin.gif

jei spausit NEW IMAGE,atsidarys naujas lapas i kuri galesit paisyti,atvirukus daryti ir t.t.
jei spausit OPEN IMAGE,galesit atsidaryti bet kokia nuotraukele ir paveiksliuka esanti jusu kompiuteryje.

1.na,pirmiausiai spaudziam NEW IMAGE.

--Resize_Images_Alt_Text--
na,cia to lapo auksti,ploti galit nusistatyti su WIDTH ir HEIGHT.ir tada spaudziam OK
--Resize_Images_Alt_Text--
matom du kibiriukus.vienas vienaip dazo ,kitas kitaip.isbandykit.as pasirenku ta antraji.uzdedu ji ant virsaus ir tempiu zemyn.man labai grazu,kai fonas pereinantis gaunasi.beje,galima nusistatyti ta tempima kitoki. smile.gif
--Resize_Images_Alt_Text--

--Resize_Images_Alt_Text--
o cia dabar tas mano megstamiausias dalykelis thumbup.gif labiausiai megstu teptuka(isbandykit.labai smagu) ir sita "namuka".jis trecias is penkiu.na,spaudziat virsuje ant rodiklytes ir renkates graziausia paveiksliuka.na,si kart as pasirenku saulegrazas. rolleyes.gif
--Resize_Images_Alt_Text--

--Resize_Images_Alt_Text--
na,jei iziurit,kur nupaisiau rodyklele 1,tai ten paspaudus atsiranda daugiau visokiu nustatymu.o ten kur rodyklele 2,tai galima saulegrazu diduma pakoreguoti.na ir pripaisom kiek norim ir kaip norim. clap.gif
--Resize_Images_Alt_Text--
--Resize_Images_Alt_Text--
na,ka...atsidarykime nuotraukele is savo kompiuterio.

p.s.pratesiu veliau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daurynka: 22 balandžio 2004 - 11:35
kaip aciu, Daurynka, uz tokia liux tema thumbup.gif ..... man labai pravers wink.gif ...tik pradzioj noriu suzinoti is kur parsisiusti sia programele? Ar ji tinka ir win 98 ar tik XP ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pusk: 22 balandžio 2004 - 12:32
QUOTE (pusk @ 2004 04 22, 13:31)
kaip aciu, Daurynka, uz tokia liux tema thumbup.gif ..... man labai pravers wink.gif ...tik pradzioj noriu suzinoti is kur parsisiusti sia programele? Ar ji tinka ir win 98 ar tik XP ?

va va man ir labai idomu g.gif biggrin.gif
Atsakyti
--Resize_Images_Alt_Text--

--Resize_Images_Alt_Text--
cia galima pasirinkti kokiu dydziu trinsime...turime nutrinti raudonuma nuo tu vietu,kurias norime perkelt ant savo paveiksliuko.bet reikia labai kruopsciai ta daryti.ir neatitraukus rankos... dry.gif gal galima kaip paprasciau ta padaryti? g.gif kas zinot? unsure.gif
na,kai viskas nutrinta,belieka perkelt.su desiniu peles klavisu atsidarome lentele.spaudziame COPY,o paskui PASTE.tuomet ,spaudziam pele ir tempiam paveiksliuka ant savo atviruko.

--Resize_Images_Alt_Text--
--Resize_Images_Alt_Text--
stai ir atitempeme clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daurynka: 22 balandžio 2004 - 13:12
QUOTE (pusk @ 2004 04 22, 12:31)
kaip aciu, Daurynka, uz tokia liux tema thumbup.gif ..... man labai pravers wink.gif ...tik pradzioj noriu suzinoti is kur parsisiusti sia programele? Ar ji tinka ir win 98 ar tik XP ?

nu... rolleyes.gif tiesa pasakius apie tai nelabai ka zinau.. unsure.gif bet pasidomesiu rolleyes.gif
Atsakyti
Daurynka, labai tau ACIU clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif jau net spirgu isbandyti sita programele...
Atsakyti
QUOTE (Willma @ 2004 04 22, 13:15)
Daurynka, labai tau ACIU clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif jau net spirgu isbandyti sita programele...

o as labai lauksiu jusu bandymu clap.gif clap.gif smalsu.jei ka dar idomesnio atrasit ,praneskit. clap.gif clap.gif
Papildyta @ [mergetime]1082636710[/mergetime]
na,man cia dar truksta... g.gif na,pripaisykime dar tu saulegrazu... rolleyes.gif
--Resize_Images_Alt_Text--
tie lasiukai,tai is ten pat,kur ir tos saulegrazos.o ten kur geltonas toks virsuje,tai ne labai i tema,bet norejau parodyt,kad irgi fainas dalykelis.na jus gal ji panaudosit geriau.cia ji rasit kazkur ten kur tas teptukas. thumbup.gif

na ir belieka uzseivinti....taigi.einam i virsu.
FILE-Save As...(file name-tai pavadinimas.siulau ji pakeist.irasykit papildoma skaiciuka ar raidele. save as type-tai reikia pasirinkt nuotraukos uzseivinimo tipa.prasom rinktis JPG-JPEG Bitmaps)-save-OK

--Resize_Images_Alt_Text--
Atsakyti
ooo, liuks Daurynka clap_1.gif , reikes ir man cia atidziau pastudijuot kai bus laiko ir bandymus daryt su fotkem thumbup.gif ....
Atsakyti
QUOTE (pusk @ 2004 04 22, 13:31)
kaip aciu, Daurynka, uz tokia liux tema thumbup.gif ..... man labai pravers wink.gif ...tik pradzioj noriu suzinoti is kur parsisiusti sia programele? Ar ji tinka ir win 98 ar tik XP ?

nu jei jus coreli vadinat "programele", tai nu nzn.... shejp jau jos neparsisiusi taip paprastai, dideles babkes. Turiu as 11 instola jej kam reik. O vaziuoja ant XP puikiai, manau 98 irgi vezha.
Atsakyti
QUOTE
bea Paskelbta Vakar 8:11 pm
QUOTE
  QUOTE (pusk @ 2004 04 22, 13:31)
kaip aciu, Daurynka, uz tokia liux tema  ..... man labai pravers  ...tik pradzioj noriu suzinoti is kur parsisiusti sia programele? Ar ji tinka ir win 98 ar tik XP ? 



nu jei jus coreli vadinat "programele", tai nu nzn.... shejp jau jos neparsisiusi taip paprastai, dideles babkes. Turiu as 11 instola jej kam reik. O vaziuoja ant XP puikiai, manau 98 irgi vezha.



tai corelas uzima daugiau vietos nei photo shopas?
o siaip, BEA, kaip pavadinsi- nepagadinsi tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pusk: 23 balandžio 2004 - 09:13
QUOTE (bea @ 2004 04 22, 22:11)
nu jei jus coreli vadinat "programele", tai nu nzn....

vat todėl ir vadinam "programėle",kad didelė. clap.gif clap.gif

pusk,na dėl parsisiuntimo nežinau...Aš ją gavau dovanų.Kompakte... rolleyes.gif
Atsakyti
thumbup.gif clap.gif clap.gif Daurynka,tu auksas clap.gif clap.gif tik va nesupratau kaip tu ten nutrini? g.gif yra toks kur su magnetu aptraukia tada uzsiraudonina tai ko nereikia ir va paskui nebemoku perkelti unsure.gif
Atsakyti