Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(dita0506 @ 2010 01 07, 16:19)
24k.-958 praba
22k.-916
18k.-750
14k.-585
Kiek supratau tai kalbėjai , kad nusipirkai indiškus kvadratinius filjerus-jie tinkami tik kitai paskirčiai, nes vielutės neisitrauksi, skirsis diametras, labai minkštas metalas.Filjerai geri yra ITALŲ gamybos.Puonsonus galima gauti santime trisdešimt penki vnt. aš mokėjau kažkur 53lt.Tik reikia pataikyti kada jų atveža, nes juos greitai išperka.Vienintelis jų minusas, kad jie nėra tiksliai apvalūs, bet dirbti galima.

Jo ,indiskas niekalas .
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 01 07, 16:09)
biggrin.gif  biggrin.gif  As ,greiciausia, per daug didele tingine esu
Papildyta:
Parodykit ,merginos ,ka paskutinio esat padare.Duzgao matem ,subtiliai ir kazko aptingo ,turbut,  biggrin.gif  As ...išvis patyliu  biggrin.gif ...

Ačiū, Burbanti, kad nepamirsai dar manęs smile.gif Labai laiko mazai turiu ir po darbų kazkaip paskutiniu metu labai pavargstu, tai nieko nesinori.
Mačiau, kad daug kalbejot apie auksą, tai savaitgalį gal įdėsiu vieną darbelį su aukso detalėm. Neprisiruosiu nufotografuoti. Pirmas darbas su auksu.
Atsakyti
Subtiliai, jei ne paslaptis, ar tavo darbas kaip nors su tuo susijes?
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 01 07, 23:13)
Subtiliai, jei ne paslaptis, ar tavo darbas kaip nors su tuo susijes?

Su kuo su tuo? smile.gif
Atsakyti
su juvelyrika, spėju, turėta omeny.

subtiliai, klausyk, o sąsagas kas perka ar užsako? kažkaip nežinau kada esu matęs (jei išvis esu), kad kas jomis būt pasipuošęs.
Atsakyti
QUOTE(error-502 @ 2010 01 08, 13:51)
su juvelyrika, spėju, turėta omeny.

subtiliai, klausyk, o sąsagas kas perka ar užsako? kažkaip nežinau kada esu matęs (jei išvis esu), kad kas jomis būt pasipuošęs.

Šiaip, sąsagos pas mus truputėli prabangos dalykas. Joms marskiniai atitinkami reikalingi. Dažnai su sąsagom dovanoja ir marškinius su kilpom smile.gif O perka tai dažniausiai moterys savo vyrams.

Naca, mano darbas visiškai nesusijęs su juvelyrika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(subtiliai @ 2010 01 08, 14:19)

Naca, mano darbas visiškai nesusijęs su juvelyrika smile.gif


nu va- taip dazniausiai ir buna rolleyes.gif

maciau, kad cia SM ne viena sasagu ieskojo. tik neaisku kokio lygio.

Error-502 pasirodo irgi jis biggrin.gif.
o kodel is naujo prisiregistravai? lyg daugiau parasytu zinuciu turejo buti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 08 sausio 2010 - 14:26
QUOTE(subtiliai @ 2010 01 07, 22:14)
Ačiū, Burbanti, kad nepamirsai dar manęs smile.gif Labai laiko mazai turiu ir po darbų kazkaip paskutiniu metu labai pavargstu, tai nieko nesinori.
Mačiau, kad daug kalbejot apie auksą, tai savaitgalį gal įdėsiu vieną darbelį su aukso detalėm. Neprisiruosiu nufotografuoti. Pirmas darbas su auksu.

biggrin.gif Nu kaip gi galima tave uzmirsti ...niekaip biggrin.gif
Oi laukiu, to darbelio, kada parodyri...

Naca ,pasakyk tu man...cia tu klijavai sitas akis(kas cia ? g.gif )?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 08 sausio 2010 - 15:07
taip ir galvojau. tik norėjau sužinoti ar bent kiek "einamas" dalykas.

naca, slaptažodį pamiršau, tiek čia, tiek savo pašto, su kuriuo registravaus.
galėtų būt čia opcija pasirinkt lytį. smile.gif tėvelių skiltis gi yra.
Atsakyti
QUOTE(error-502 @ 2010 01 08, 15:43)


Labai jau geda man prisipazinti ...bet ...error,niekaip neatsimenu tavo darbeliu .Ar buvai imetes tu ka nors?
Atsakyti
Burbanti, cia akmenukai su skylute. skardeleje pragreztos skyles, perkista vielute per akmenelius ir skarda , uzlenkta kitoje puseje mirksiukas.gif
Atsakyti
nebuvau. cool.gif
Atsakyti