Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(naca @ 2010 01 06, 21:17)
tai jeigu 9K perlydisi , tai gausis zalvaris biggrin.gif

lotuliukas.gif Nejuokink
Papildyta:
Astai absoliuciai nieko nedarau jau antras menuo doh.gif biggrin.gif Pas mane ,kaip zinia ,viskas sodo namelyje ,o ten šalta , kaip ... biggrin.gif Nuejau ana diena ispjaustyti ploksteliu -rankas visas atsalau ...numeciau iki pavasario biggrin.gif
Atsakyti
aha. saltoka doh.gif

kazi kaip jei toki parsisiusciau. pigus 14 svaru
user posted image


ir anka 10 svaru g.gif
user posted image

kazi , ar cia man vieni kitiems atitiktu g.gif

nors santime uz 12 lt panasi yra g.gif
http://www.santimas.lt/1/item/4680/

bet labai jau mazos tos ankytes doh.gif

o jei toki biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 07 sausio 2010 - 15:04
QUOTE(naca @ 2010 01 07, 15:01)
aha. saltoka doh.gif

kazi kaip jei toki parsisiusciau. pigus 14 svaru
user posted image
ir anka 10 svaru  g.gif
user posted image

kazi , ar cia man vieni kitiems atitiktu  g.gif

nors santime uz 12 lt panasi yra  g.gif
http://www.santimas.lt/1/item/4680/


Kam tau siustis ,jei Santime gai nusipirkti papigei .Va mano anka, uz ja su parsiuntimu kazur £14 mokejau ,tai cia- vietoje ,o i Lietuva dar daugiau parsiuntimas kainuotu
user posted image
O ar atitinka vieni kitus -turi ziureti pagal diametra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 07 sausio 2010 - 15:11
ta santime baisiai maza. o kita brangesne. o puansonu pigiu nera.
as vistiek is ten zadu siustis kitka.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 01 07, 15:15)
ta santime baisiai maza. o kita brangesne. o puansonu pigiu nera.
as vistiek is ten zadu siustis kitka.

biggrin.gif biggrin.gif As,tai kaip tik ka tik galiu ,ta parsisiunciu is Lietuvos .Paprasau -nuperka ir laukneseli sudeda biggrin.gif biggrin.gif Nes ,kaip paziurejau -viskas Lietuvoje bent 3 kartus pigiau .Nors ,va dabar nusipirkau sitai dalyka 9indiskas):"draw plates"-kvadratines -ale ir š... biggrin.gif metalas minkstas -skyles dideliausios (maziausia apie 1,2 mm)Susinervinau biggrin.gif
http://www.mancheste...g/Shaping_.html
Atsakyti
tai gaila. vistik nemazi pinigai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 01 07, 15:30)
tai gaila. vistik nemazi pinigai doh.gif

biggrin.gif Tai tu nors pardavineji si bei ta . Vis po truputi atsiperka irankai .O as -ne ..kaupiu biggrin.gif Man nuostolis neismatuojamas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 07 sausio 2010 - 15:33
tai va as ir neisivaizduoju, kaip jus tokie drasus, pvz tu ir Geleta jure, Duzgas gal nors diploma turi. ka paskui veikti su tiek brangiausiu irankiu, kam reikalingi tie juvelyrai ir ju darbai ( ypac cia lietuvoje). nesuprantu, kaip is to pragyventi, kai mokesciai didesni uz uzdarbi blink.gif
na jau atleiskit man, bet as vis darbuojuosi su tokiu laikinumo jausmu, kad negaila butu viska mesti. jau geriau daryti koki "scierpotrieba" - kabliukas bumbuliukas, kuriam nereikia tu brangiu irankiu, o ir pelna sioki toki nesa doh.gif nu bet pvz man tai neidomu, negaleciau prisiversti schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 07 sausio 2010 - 15:48
QUOTE(naca @ 2010 01 07, 15:47)
tai va as ir neisivaizduoju, kaip jus tokie drasus, pvz tu ir Geleta jure, Duzgas gal nors diploma turi. ka paskui veikti su tiek brangiausiu irankiu, kam reikalingi tie juvelyrai ir ju darbai ( ypac cia lietuvoje). nesuprantu, kaip is to pragyventi, kai mokesciai didesni uz uzdarbi blink.gif
na jau atleiskit man, bet as vis darbuojuosi su tokiu laikinumo jausmu, kad negaila butu viska mesti.  jau geriau daryti koki "scierpotrieba" - kabliukas bumbuliukas, kuriam nereikia tu brangiu irankiu, o ir pelna sioki toki nesa doh.gif  nu bet pvz man tai neidomu, negaleciau prisiversti schmoll.gif

biggrin.gif Paskutiniu metu as sakau:esu jau tokio amziaus ,kai norisi kazkuo uzsiimti mielu savo sirdžiai.Todel negalvoju dar apie pardavimus .Va vel ,per naujus sulaukiau prasymu daryti pagal uzsakymus .Nesutikau .Dar vis kratausi to darymo ka kiti nori .
Nu negaliu prisiversti prisesti prie sidabro ,kai reikia .Tai darau tik tada ,kai noriu .O jau kai prasideda uzsakymai -prasideda ir priverstinis darbas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 07 sausio 2010 - 15:54
tas tiesa. bet daznai tie uzsakovai ir ideju pazeria mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 01 07, 15:58)
tas tiesa. bet daznai tie uzsakovai ir ideju pazeria mirksiukas.gif

biggrin.gif biggrin.gif As ,greiciausia, per daug didele tingine esu
Papildyta:
Parodykit ,merginos ,ka paskutinio esat padare.Duzgao matem ,subtiliai ir kazko aptingo ,turbut, biggrin.gif As ...išvis patyliu biggrin.gif ...
Atsakyti
24k.-958 praba
22k.-916
18k.-750
14k.-585
Kiek supratau tai kalbėjai , kad nusipirkai indiškus kvadratinius filjerus-jie tinkami tik kitai paskirčiai, nes vielutės neisitrauksi, skirsis diametras, labai minkštas metalas.Filjerai geri yra ITALŲ gamybos.Puonsonus galima gauti santime trisdešimt penki vnt. aš mokėjau kažkur 53lt.Tik reikia pataikyti kada jų atveža, nes juos greitai išperka.Vienintelis jų minusas, kad jie nėra tiksliai apvalūs, bet dirbti galima.
Atsakyti