Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(burbanti @ 2010 01 03, 00:01)
.Is svetimu neimu ,naduok Die dar kas iskus ,bus tada man  biggrin.gif  biggrin.gif


Taip gali padaryti tik iš pavydo mad.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 01 02, 23:03)
Taip gali padaryti tik iš pavydo  mad.gif

Ui pikti zmones dabar ...
Atsakyti
QUOTE(error-502 @ 2010 01 02, 19:17)
Beje, iš kur pirktas?

Napatikesi biggrin.gif Is ebay'jaus
Atsakyti
tai nebesuprantu, ten vardoženklis ar praba?
Atsakyti
QUOTE(error-502 @ 2010 01 03, 20:12)
tai nebesuprantu, ten vardoženklis ar praba?

Ten -praba .Yra ir visokiausiu vardozenkliu ,bet ten visokie pauksciukai ir katytes .Be to ,vardozenkli tikrai registruosiu ,tik ,kad brangoka biggrin.gif (£200),bet anksiau ar veliau bus jis pas mane biggrin.gif .Siuo metu dar tai nelabai man aktualu ,as geriau perkuosi tai si ,tai ta is irankiu ,medziagu ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 01 03, 00:01)
Jo,jo ..esu susidurusi su tuo ,bet ..tfu,tfu,tfu...tik mazos dalelytes buvo ( ju sviesos spektras  kitoks buvo belydant),tai staigiai isrankiojau  .Bet nezinau kodel-o sekas man intuityviai atskirti  sidabra  (be prabu),paciai net juokas ima .Ziuresim  kaip toliau bus  biggrin.gif 
Parsisiuntus as tu granuliu,bet ,kad lauzas pigiau iseina ,o ir superku as ji tik is pazystamu .Is svetimu neimu ,neduok Die dar kas iskus ,bus tada man  biggrin.gif  biggrin.gif


Juk ir pažįstamas gali net nežinoti, ar ten kas nors gali būti.Juk paprastai visi perkame gaminius iš parduotuvės ir net nepagalvoji, kad ten gali apgauti.
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 01 04, 22:01)
Juk ir pažįstamas gali net nežinoti, ar ten kas nors gali būti.Juk paprastai visi perkame gaminius iš parduotuvės ir net nepagalvoji, kad ten gali apgauti.

Taip .Rizika yra .Kiek skaiciau tai lenkisko sidabro pirk nelabai patartina ,nes jis prastas ,neatitinka prabu.Sitai skaiciau Prabavimo rumu parasytame perspejime
Atsakyti
Ai čia šiaip paivairint nuotraukom temą, kad tokia sausa nebūtų biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Duzgas: 04 sausio 2010 - 22:25
Labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Duzgas @ 2010 01 04, 22:24)
Ai čia šiaip paivairint nuotraukom temą, kad tokia sausa nebūtų  biggrin.gif


Nu labai jau graziai padaryta . bigsmile.gif
Atsakyti
oho kiek smulkaus darbo doh.gif

o su kuo litavai- ar paprastu lydmetaliu, ar tuo skystu lydmetaliu smulkiems darbams?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 04 sausio 2010 - 23:27
Paprastu lydmetaliu ir maziausiu degiklio antgaliu. Šiaip labai sunkiai sekės nes kol lituoji vieną detalę atšoka kita, net pasta nepadėjo šaldanti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Duzgas: 04 sausio 2010 - 23:34