Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Nesijuokite, jei pakausiu kvailo klausimo 4u.gif - turiu namuose namažai sidabro laužo, ar namų sąlygomis galiu ką nors iš jo pagaminti? ax.gif Ačiū.
Atsakyti
cia daug kas gamina namu salygomis rolleyes.gif . bet tam , kad kazka pasigaminti, reikia nemazai irankiu, prietaisu, tai tikrai gausis laaaaabai brangiai mirksiukas.gif tikrai neapsimokes, net ne tas zodis schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 02 sausio 2010 - 15:28
Jo juvelyrika manau pats brangiausias pomegis..
Atsakyti
Brangu ,tikrai brangu .
Noriu paklausti:musant vardozenkli ar tai praba -sidabra pries tai reikia pakaitinti ar ne ?Ir ar puansonas gali buti is zalvario?Visada galvojau ,kad tokie dalykai daromi is kieto metalo .Vienu zodziu parodysiu ,nes as nustebau ,kai man atsiunte va tokios spalvos puansona.Gal cia ne zalvaris ...net nezinau
user posted image
Atsakyti
Dėkoju Jums už atsakymus, tik kaip gaila, kad sidabras vėl liks stalčiuje gulėti, nes tikėjausi, kad nors kažką galima pagaminti verysad.gif
Atsakyti
Ir dar .Vos nenukritau suzinojus ,kad dirbti su auksu reikia spec .dokumentu .Pirma reikia is imones pardavinejancios Sidabro Barus (plytas) juos pirkti ,kad gautum is anu rastiska patvirtinima( tu pirkimu) ir tik po to jie gali tau pardavineti auksa mano gaminiu gamybai .Cia tokios taisyklles tiems ,kas nediplomuoti .Bet pšeprašam ,as 2 metus mokinausi ir ka ...tas pats kaip ir nieko ? Ot grazu .Nepasiseke man biggrin.gif biggrin.gif
O tai kaip tada su auksinemis detalemis ?Ar ir ju as negaliu uzdeti ant sidabro ? Sitai man labiausiai rupi .Gal kas zino?
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2010 01 02, 16:49)
Dėkoju Jums už atsakymus, tik kaip gaila, kad sidabras vėl liks stalčiuje gulėti, nes tikėjausi, kad nors kažką galima pagaminti  verysad.gif

biggrin.gif Gali parduoti man ,as supirkineju ir auksa ir sidabra .Mokesiu pasaulinemis lauzo kainomis biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
visus atsakymus turėtum rasti štai čia - http://www.lpr.lt/
Atsakyti
QUOTE(error-502 @ 2010 01 02, 17:25)
visus atsakymus turėtum rasti štai čia - http://www.lpr.lt/

Aciu ,kad imetei .Ir anksciau buvau uzmetus aki i taisykles .Si karta labiau ieskojau tu ,kurios isaiskintu apie tik nedideles aukso detales sidabre ,bet ar as nesuprantu cia nieko ,ar nieko neradau parasyta? g.gif
Atsakyti
ten geras bardakas tuose teisės aktuose (taip taip, dar blogiau kai reikia juos atrast smile.gif ). Reik bandyt rašyk užklausimą LPR. Aš nežinau, man auksas nelabai aktualus.

dėl puansono: sunku suprast realią spalvą iš nuotraukos, bet labai abejoju, jog kas darytų tokį instrumentą iš žalvario. Beje, iš kur pirktas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo error-502: 02 sausio 2010 - 19:19
QUOTE(jediara @ 2010 01 02, 15:48)
Nesijuokite, jei pakausiu kvailo klausimo  4u.gif - turiu namuose namažai sidabro laužo, ar namų sąlygomis galiu ką nors iš jo pagaminti?  ax.gif  Ačiū.


Jei turi su kuo gaminti, tai pirmyn.
Papildyta:
QUOTE(burbanti @ 2010 01 02, 17:58)
Ir dar .Vos nenukritau suzinojus ,kad dirbti su auksu reikia spec .dokumentu .Pirma reikia is imones pardavinejancios Sidabro Barus (plytas) juos pirkti ,kad gautum is anu rastiska patvirtinima( tu pirkimu)  ir tik po to  jie gali tau pardavineti auksa  mano gaminiu gamybai .Cia tokios taisyklles  tiems ,kas nediplomuoti .Bet pšeprašam ,as 2 metus mokinausi  ir ka ...tas pats kaip ir nieko ? Ot grazu .Nepasiseke man  biggrin.gif  biggrin.gif 
O tai kaip tada su auksinemis detalemis ?Ar ir ju as negaliu uzdeti ant sidabro ? Sitai man labiausiai rupi .Gal kas zino?
Papildyta:

biggrin.gif  Gali parduoti man ,as supirkineju ir auksa ir sidabra .Mokesiu pasaulinemis lauzo kainomis  biggrin.gif  mirksiukas.gif



Labai būk atsargi pirkdama laužą.Man lydant sidabro laužą teko susidurti , kad žiedas buvo pripyldytas kažkokios smalos, ir įsivaizduok kas atsitiko kai pradėjau lydyti.Mano grupiokui atsitiko taip, kad lydė sidabro laužą, o ten pasirodo buvo kažkokių priemaišų ir sidabras pasidarė gelsvos spalvos. Iš aukso laužo lydant radau idėta kažkokią vielutę (kažkokio metalo).Kam tau pirkti laužą, juk gali nusipirkti grunuolius tiek aukso tiek sidabro ir pasidarysi kokią nori prabą.Tada būsi tikra, kad geras ir kokybiškas metalas.Vilniuje tai yra kas parduoda.
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 01 02, 17:58)

biggrin.gif  Gali parduoti man ,as supirkineju ir auksa ir sidabra .Mokesiu pasaulinemis lauzo kainomis  biggrin.gif  mirksiukas.gif

Ačiū už pasiūlymą, bet dar pasiliksiu sau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(dita0506 @ 2010 01 02, 23:23)
Jei turi su kuo gaminti, tai pirmyn.


Skaičiau Juvelyrikos temas ir matau, kad kai kurie po truputį pradėję mokintis tikrai padarė pažangą - svarbiausia reikia noro ir truputį pinigėlių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 01 02, 22:23)
Labai būk atsargi pirkdama laužą.Man lydant sidabro laužą teko susidurti , kad žiedas buvo pripyldytas kažkokios smalos, ir įsivaizduok kas atsitiko kai pradėjau lydyti.Mano grupiokui atsitiko taip, kad lydė sidabro laužą, o ten pasirodo buvo kažkokių priemaišų ir sidabras pasidarė gelsvos spalvos. Iš aukso laužo lydant radau idėta kažkokią vielutę (kažkokio metalo).Kam tau pirkti laužą, juk gali nusipirkti grunuolius tiek aukso tiek sidabro ir pasidarysi kokią nori prabą.Tada būsi tikra, kad geras ir kokybiškas metalas.Vilniuje tai yra kas parduoda.

Jo,jo ..esu susidurusi su tuo ,bet ..tfu,tfu,tfu...tik mazos dalelytes buvo ( ju sviesos spektras kitoks buvo belydant),tai staigiai isrankiojau .Bet nezinau kodel-o sekas man intuityviai atskirti sidabra (be prabu),paciai net juokas ima .Ziuresim kaip toliau bus biggrin.gif
Parsisiuntus as tu granuliu,bet ,kad lauzas pigiau iseina ,o ir superku as ji tik is pazystamu .Is svetimu neimu ,neduok Die dar kas iskus ,bus tada man biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 02 sausio 2010 - 23:04