Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Burbanti, as dar girdžiu smile.gif
Taip atrodo, kad tas pakabukas preciziskai ispjautas. Tuoj įdėsiu kitą nuotrauką, kur pamatysi, kad ne toks jau jis lygus smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo subtiliai: 29 balandžio 2010 - 13:40
QUOTE(dita0506 @ 2010 04 29, 05:51)
user posted image
user posted image
Idedu porą nuotraukų savo kuklių darbelių
Jau parašiau,dėl to bugno,dabar lauksiu atsakymo

"ramuneles" ypac labai fainos 4u.gif , ax pavydziu zmonem, kurie su viela dirbti gali, neturiu nervu tam wub.gif
Atsakyti
ir Dita ant vielos patrauke wub.gif

su viela maziau prisiruosimo reikia- atsisedai kur prie teliko. ir terliones nera rolleyes.gif . Nors tai irgi ilgas ir kankinantis darbas ax.gif
Atsakyti
Tiesiog nusprendžiau pabandyti.Iš vielutės daryti papuošalus lengva,ir greitai jie darosi.Tai ne tikra juvelyrika.
Atsakyti
Dita, nepasakyciau- as galiu tai palyginti rolleyes.gif . tai priklauso nuo sudetingumo. Pvz man lengviau padaryti tikrosios juvelyrikos zieda, negu Wire wrap-o mirksiukas.gif Tu darei paciu paprasciausiu budu, bet jeigu pabandytum pvz kaip Iza Malchyk tongue.gif
http://www.flickr.co...zyk/3554239135/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 30 balandžio 2010 - 14:15
QUOTE(dita0506 @ 2010 04 29, 13:51)
user posted image
user posted image
Idedu porą nuotraukų savo kuklių darbelių
Jau parašiau,dėl to bugno,dabar lauksiu atsakymo

Antri auskariukai superiniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dalruka @ 2010 04 30, 16:25)
Antri auskariukai superiniai  thumbup.gif

Ačiū merginos, už įvertinimus
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2010 04 30, 15:05)
Dita, nepasakyciau- as galiu tai palyginti rolleyes.gif . tai priklauso nuo sudetingumo. Pvz man lengviau padaryti tikrosios juvelyrikos zieda, negu Wire wrap-o mirksiukas.gif Tu darei paciu paprasciausiu budu, bet jeigu pabandytum pvz kaip Iza Malchyk  tongue.gif
http://www.flickr.co...zyk/3554239135/

Čia jau kita sritis nuotraukoje.Detalės yra sulituotos.Darbas gražus ir kruoštus.Pasižiūrėk galerijose,kurie vadinasi liaudies meitrai.Ten gali rasti daug papuošalų kaip pvz.painta daug vielučių visaip susuktų,sulituotų,paskui pravalcuoja,ideda į rėmelius ir viskas.Svarbiausia į kokią formą ideda ir man savotiškai gražu.Bet nepasakyčiau, kad sudetinga.Bet kas paprasta,subtilu-tai ir gražu.
Atsakyti
tiesa pasakius as nesuprantu toliu drastisku apibrezimu "tikra juvelyrika'. Jeigu atidaryti zodyna ar enciklopedija , juvelyrika apibrezta paprastai - kuno papuosalas", o kiles is lotynisko zodzio zaisliukas lotuliukas.gif ir visai nesvarbu is ko padarytas. Taip, yra tradicinis supratimas, ka tai reiskia, bet reikalo tai nekeicia. Juk renesanso dailininkai skiriasi nuo Van Gogo o Kandinskio ir kokiais dazais dirbo, stiliumi ir tikroves atvaizdavimu. Tai kad siuolaikinis dailininkas nori tapyti sintetiniais dazais nedaro ji blogesniu tapytoju palyginus su tuo, kuris pats gamina dazus nuo pradzios iki galo, svarbu rezultatas- meno kurinys. Kiekvienas renkasi savo israiskos priemone. O kad daug laiko uzima ar mazai, tai irgi profesionalizmo/technikos reikalas. Kazkam is velutes padaryti auskarus uzims pusvalandi, man tikriausiai visa diena lotuliukas.gif ir net nezinau ar kas iseitu rolleyes.gif Kai manes klausia, kiek tai uzima, as atsakau, o koks skirtumas, as kaifuoju procese lotuliukas.gif tai ir yra svarbiausia mirksiukas.gif
Atsakyti
Dita, cia nieko nera lituoto schmoll.gif . .Viskas sujungta mazais perveriamais karoliukais ir uzraitymais mirksiukas.gif As zinau, juk domiuosi ta sritimi- tai Wire Wrap technika mirksiukas.gif. Joje nenaudoja litavimo. Tik daugkas dirba misriu budu. Bet Iza Malczyk nelituoja schmoll.gif tik buna, kad pagrindus panaudoja ar tai pirktinius lituotus, ar pati pasidaro.

Va cia geriau matosi, tie jungimai

http://www.flickr.co...zyk/4375810649/
ir kitos autores darbas
http://www.flickr.co...N03/4112173298/

susidomejau sia technika pati net nezinodama kazka tokio bandydama daryti. ji patogi- galima dirbti namu salygomis, nereikia brangiu irankiu rolleyes.gif

Papildyta:
Ziit, tikrai tai daznai uzima net ne diena, o dvi tie auskarai rolleyes.gif

kad ir sie mano. nors toli grazu iki tokio sudetingumo. bet sunku juos per diena padaryti, nebent visiskai neatsitraukiant. juk pirmiausia issilankstai, o tik tada vynioji ta plona vielute, kaisioji ja per uzraitymus,o to greitai nepadarysi schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 01 gegužės 2010 - 08:01
Naca, bent jau man tai kantrybės neužtektų tokiom raizgalionėm, lituoti daug paprasčiau, bet kiekvienam savo...
Atsakyti
tai ir as daznai misru buda naudoju, nes daugiau galimybiu. Patinka ir palituoti paivairinimui rolleyes.gif . Ir tiesiog nezinau, jei paklaustu, kas paprasciau doh.gif
Atsakyti
As sutinku su cezi, mano nervu sistema to neisnesa lotuliukas.gif tu naca saunuole 4u.gif stipria nervu sistema turi mirksiukas.gif Aisku , kuo daugiau techniku, tuo daugiau galimybiu. As irgi uzsipirkau plonos vielutes, norejau bandyti audima sujungti su moliu, bet taip ir stovi. Va panasiai, kaip cia http://www.flickr.co...57623358295004/ , bet nezinau ar prisiruosiu, gasdina mane viela rolleyes.gif
Atsakyti