Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Nezinau ,bet as juvelyriniu vardiniu gaminiu vadinu tik tuos gaminius ,kurie yra padaryti" nuo iki"ranku darbu -nieko "valdiskai" pirkto ir prideto ...Ar as teisingai galvoju ,o gal klystu?
Atsakyti
g.gif Burbanti, o kazi kaip tada akmenys- ar ir jie turi buti pjauti, slifuoti paties. Gal nera taip krastutinai apibrezta doh.gif
Atsakyti
As sutinku su naca, nera taip balta ir juoda. Vieni ir tie patys dazai gali sukurti sedevra ar visai niekam netikusia peckelyme rolleyes.gif
tu gi irgi naudoji savo pakabukams pirkta grandinele mirksiukas.gif o va jeigu sumanysi pati daryti
http://www.ganoksin....he-chain-making

naca cia kaip anka su puansonu "dirba" biggrin.gif
http://www.ganoksin....4/Ball-Bracelet

dita, kaip 'zaisliukas" ? ar veikia?
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2010 04 25, 02:12)
Kazkas ne taip g.gif  as pirkau kazkur 225 gr. (0.5 lb) ir visus sudejau(kazkur 1/5  turio, o gal ir maziau) ir vandens, kad truputi uzdengtu sratus ir pora darbu. negali buti, kad del svorio, nes tai skirtas akmenims ir ilgam laikui (~savaitei dirbti, kad nuslifuoti).  juvelyrikai uztenka ~ 2-4 valandas . paziurek, gal kur prateka, man buvo karta, kad tas guminis dirzelis buvo slapias ir nelabai sukosi. bet aiskiai problema, ne sratuose ar svoryje. jeigu pirkai parduotuveje, gal reikia pakeisti g.gif
va video, kaip  ir kiek uzpildyti(cia didelis ~1.5 kg galimybes (t.y max 1.5 kg svorio) indas ir ji deda 1kg sratu. vandens tik truputi padengti sratus ir lasa indu plovimo skyscio.
http://www.youtube.c...h?v=BfAV_7scpeg
kitas (mano sratai tokie, kaip cia - misinys)
http://www.wonderhow...h-metal-318205/
cia ji vietoj muilo deda spec poliravimo miltelius, bet LABAI mazai.

Aš bandžiau žaisti su visokiu kiekiu metaliniais šratais,bet truputį pasuka ir vėl sustoja,įpyliau truputį specialaus skysčio.Kad būtų parduotuvėje kitas tai pasikeisčiau.Čia pirkau iš internetinės parduotuvės.O kaip tavo suka bugnas kai sudedi tuos akmenukus kurie buvo komplekte? Aš jeigu sudedu visus akmenukus ir pripilu vandens tai man neprasuka.
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 04 25, 14:42)
Aš bandžiau žaisti su visokiu kiekiu metaliniais šratais,bet truputį pasuka ir vėl sustoja,įpyliau truputį specialaus skysčio.Kad būtų parduotuvėje kitas tai pasikeisčiau.Čia pirkau iš internetinės parduotuvės.O kaip tavo suka bugnas kai sudedi tuos akmenukus kurie buvo komplekte? Aš jeigu sudedu visus akmenukus ir pripilu vandens tai man neprasuka.

As net nebandziau tu is parduotuves biggrin.gif kazkaip neaktualu buvo, is kart prie sratu perejau. Cia tikriausiai daugiau mechanine problema g.gif butu gerai jei kas galetu paziureti, paklausinek, kas uzsiima namines buitines technikos taisymu, zinai tokie 'auksarankiai" kurie technikoje nusimano. is kitos puses, jeigu tai ebay, tai tu turi teise reikalauti, kad pakeistu produkta. man kazkada atsiunte ne ta kavos masina kuria norejau, tai paskambinau pardavejui ir jis atsiunte nauja, ebay net pinigus gali grazinti jeigu iki to daeis.
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2010 04 25, 19:46)

tu gi irgi naudoji savo pakabukams pirkta grandinele mirksiukas.gif

biggrin.gif va todel as saves ir nevadinu juvelyre.
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2010 04 25, 18:27)


Naca ,papasakok ,jei gali man kaip ten silko paroda tavo ?Tai issiaiskinai del patalpos apmokestinimo?
Atsakyti
šiandien bandžiau įdėti nedaug šratų ir sukau dvi valandas.Bet man nieko nenušveitė,kokius įdėjau tokius ir išsiėmiau.Dabar rytoj pabandysiu dar.Nešti meistrams,tai kiek tai kainuos?
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 04 26, 04:24)
biggrin.gif va todel as saves ir nevadinu juvelyre.

ir be reikalo. Juvelyrika labai skirtinga, kaip duona, balta, juoda, namine... lotuliukas.gif
cia tik del idomumo nuoroda su visokiomis juvelyrikos vairenybemis biggrin.gif kiekvienas renkasi pagal savo skoni mirksiukas.gif
http://www.divasjewelryblog.com/

QUOTE(dita0506 @ 2010 04 26, 16:29)
šiandien bandžiau įdėti nedaug šratų ir sukau dvi valandas.Bet man nieko nenušveitė,kokius įdėjau tokius ir išsiėmiau.Dabar rytoj pabandysiu dar.Nešti meistrams,tai kiek tai kainuos?

nezinau, ka ir patarti, as idedu kazkur sauja sratu ir lasa muilo. kaip taisykle paskui uzmirstu ir man jie sukasi daugiau negu 2 val rolleyes.gif bet.. as manau , kad po peciaus ir netgi lengvo sveitimo as matau daugiau skirtumo, nei tu matysi ant savo darbu (man taip atrodo) sratai poliruoja labai subtiliai, nuima "astrius kampus", gal tu per daug tikiesi is ju g.gif o jeigu sukasi tas bugnas , tai tikriausiai meistrai ir nereikalingi, pabandyk ilgiau pasukti.
Atsakyti
Ziit su tuo bugnu kažkas negerai idėjau labai mažai šratų ir bugnas vis užsikerta ir vėl pradeda suktis.Kaip bugnas turi nušveisti gaminius aš puikiai žinau.Aš kai mokiausi tai ten buvo juvelyrinis bugnas jis taip nušveisdavo, kad gaminys tiesiog švytėdavo.Man atrodo, kad reikės parašyti, kad gražintų pinigus
Atsakyti
ir as manau, kad jis nekokybiskas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 04 28, 11:22)
Ziit su tuo bugnu kažkas negerai idėjau labai mažai šratų ir bugnas vis užsikerta ir vėl pradeda suktis.Kaip bugnas turi nušveisti gaminius aš puikiai žinau.Aš kai mokiausi tai ten buvo juvelyrinis bugnas jis taip nušveisdavo, kad gaminys tiesiog švytėdavo.Man atrodo, kad reikės parašyti, kad gražintų pinigus


man irgi atrodo, kad brokuotas verysad.gif bet tada pasistenk tai daryti greitai, kartais jie salygose nurodo 7 dienas, kiti daugiau. kaip ten pas tave? Ir nieko nesakyk apie sratus, tik, kad orginaliu akmenu nesuka, t.y. nedaro to, ka turi daryti, net apie tai, kad tuscias dirba nerasyk, tik, kad "bando" suktis. as meistrus pasiuliau, tik tuo atveju, jeigu neiseis grazinti, ir tai tai neturi buti 'Meistras", tik kas mechanikoje supranta.
Atsakyti
user posted image
user posted image
Idedu porą nuotraukų savo kuklių darbelių
Jau parašiau,dėl to bugno,dabar lauksiu atsakymo
Atsakyti