Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

nu va abi kalbas mokomes (kas anglu, kas lietuviu) tongue.gif ten yra ir pasleptas burbuliukas biggrin.gif , bet burbuliuko su "uodegele' negalejau deti (buvau uzdejus) persilpnas.

is teorijos apie melchiora- turetu galima tai daryti
Мельхиор (сплав)
Мельхиор (, от искаженного ) — является сплавом меди с никелем, иногда с добавками железа и марганца. Мельхиор отличается высокой коррозионной стойкостью, хорошо обрабатывается давлением в холодном и горячем состоянии.
В зависимости от состава, мельхиор может быть элекронегативным относительно морской воды, из-за чего применяется в производстве высококачественных деталей морских лодок. Из мельхиора изготовляют также ювелирные изделия, посуду, термоэлементы, точные резисторы и так далее. Большинство современных монет серебристого цвета состоят из мельхиора (обычно 75 % меди и 25 % никеля с незначительными добавками марганца).

bet profesionalu reikia klausti, gal koks spec fliusas ar lydmetalis turi buti g.gif
foto pabandysiu ziureti vakare, kai Europa miegoti nueis, gal uzkrovimas ant serverio didelis g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 04 13, 14:09)
o skylute reikalinga tam, kad iseitu slegis kaitiinant?

Dita, o tu jas ant ankos kalinejai? labai noreciau kazka pameginti, bet kol nebandau, tai net nezinau ko paklausti reiketu g.gif

Ziit, o kokie ten du budai? su grandinele ir be? o ta akmeneli tada, i kuri susegi ,kai nereikia pasidedi atskirai? Ant ko tu verei?

o fotografuoti ismokau ne per viena diena mirksiukas.gif  ir tai darau ne su kazkokiu brangiu ir ypatingu fotoaparatu rolleyes.gif

Ne čia anka nereikalinga, kartais naudoju specialų plasteliną
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2010 04 13, 14:09)
o skylute reikalinga tam, kad iseitu slegis kaitiinant?

Dita, o tu jas ant ankos kalinejai? labai noreciau kazka pameginti, bet kol nebandau, tai net nezinau ko paklausti reiketu g.gif

Ziit, o kokie ten du budai? su grandinele ir be? o ta akmeneli tada, i kuri susegi ,kai nereikia pasidedi atskirai? Ant ko tu verei?

o fotografuoti ismokau ne per viena diena mirksiukas.gif  ir tai darau ne su kazkokiu brangiu ir ypatingu fotoaparatu rolleyes.gif

Šiaip skylutę daro, kad kai kaitini gaminys neišsipūstų.Bet jei padarai skylutę tai negražiai atrodo.Tiesiog reikia įprasti daryti be skylutės.
Papildyta:
QUOTE(ziit @ 2010 04 13, 16:47)
Aha del slegio, bet reiskia galima ta kitaip isvengti, reikia tiketis, kad Dita isduos paslapti kaip tai daryti  mirksiukas.gif

Du budai: su grandinele-kaip pakabukas, o su "akmeniu" (tai is vario molio teksturuota plokstele+pora idubimu, kad lengviau uzsegti - ir, taip. ja padedi "i sona" kai nori pakabuka, arba grandine "i sona' kai nori apyrankes) - tai apyranke. Veriau ant paprastos stringing wire (silver plated, nylon coated) del mobilumo.

As zinau, kad fotografila, ne vienos dienos mokslas, bet kolkas mane gelbsti tik prafesionalumas fotosope rolleyes.gif
burbanti rasei apie medi, as radau apie siaudus biggrin.gif  jeigu idomu
http://www.jewelryar...s/broomcasting/

Čia nėra jokios paslapties.Tiesiog kai pirmą kartą padarytas žiedas išsipūtė ir gavau visą perdaryti,tada labai ant savęs supykau.Sekantis kartas buvo sekmingas.Tiesiog labai atidžiai seki kaip kaista gaminys ir pagal tai nukreipi ugnį.Tiesiog tai reikia pajusti.
Papildyta:
QUOTE(ziit @ 2010 04 13, 18:03)
A.. tas troselis tai french wire. nenorejau palikti "plika" beading viela, nes ji plona ir vizualiai man nesiziurejo. orginale ji normaliau ziurisi unsure.gif

Niekaip negaliu paziureti Ditos ziedo is arciau, kazkodel radikal neatsidaro g.gif

Gali įeiti į netlogą ten pažiūrėsi dita0506
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2010 04 13, 20:09)
rasai tais angliskais terminais, o as kol issifruoju biggrin.gif . O kodel nenorejai paslepeja burbuliuka deti? Zinau , kad nuotraukos viska isryskina, nereikia nei mikroskopo doh.gif
Papildyta:
man tai pasididina ziedo foto
Tokiu klausimeliu turiu

man broliene dave suluzusi papuosala jai labai brangu ir prase kazka su juo padaryti. Ji isitikinusi, kad ten sidabras, o man atrodo, jog melchioras, nes filigranas labai smulkutis, budingas melchiorui. gal kas galit pasakyti, ar as galiu ji lituoti kaip sidabra ,prie sidabro ploksteles tvirtinti?

ir dar klausimelis. Kazin kaip perpjauti ametisto akmeneli. Manau, kad pati tikrai nesugebesiu, bet gal kazkam nunesti?

Gali viską tvarkyti su sidabru.Ametisto akmenį gali perpjauti su deimantiniu disku
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 04 13, 16:48)

Gali įeiti į netlogą ten pažiūrėsi dita0506
Papildyta:



ha.. o as jau cia buvau kazkada, klaidziojau po tinklapi. koks apvalus pasaulis lotuliukas.gif
man irgi iskilo klausimas kodel juvelyrai daro kaukoles ( nes ir daryti sunku ir "dziaugsmo' maza) bet paskaiciau,kad tai uzsakymas, keisti tie vyrai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2010 04 13, 15:47)
burbanti rasei apie medi, as radau apie siaudus biggrin.gif  jeigu idomu
http://www.jewelryar...s/broomcasting/

Oi ,siaubingai aciu ...
Su medziu siandien padirbesiu -paskui parodysiu kas iseis (jei dujos nepasibaiks biggrin.gif ,nes kazko jau zaliuoja liepsna)
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2010 04 13, 15:53)
Burbanti, as nieko nemokesiu, bet ir parodele ne kazkokio lygio mirksiukas.gif



Nu tau ir pasiseke , mano ir mizerna paroda -gi pirmoji.Kur tu tokiu vieteliu randi ? biggrin.gif Siandien buvau nuplanavus eiti i buvusi koledza ,kur sidabrakalystes mokiaus ,nes ten stendai yra su parodomis ,tik kad tos parodos studentu ,bet kaip visada -planai keiciasi netiketai biggrin.gif biggrin.gif ,suniui ant uodegos nueina.Reik paklaust ar man isnuomotu koki stenda ir uz kiek ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 14 balandžio 2010 - 11:40
burbanti, o įdėsi tą atsakymą iš LPR? Įdomu, ką parašė.
Atsakyti
QUOTE(Moliuskas @ 2010 04 14, 12:04)
burbanti, o įdėsi tą atsakymą iš LPR? Įdomu, ką parašė.

Ojei ,gi naca prase irgi ,visai is galvos isejo .Jau dedu
Papildyta:
atsakydama Jums, noriu Jus papildomai informuoti, kad pagal Lietuvos Respublikos tauriųjų metalų ir brangakmenhių valstybinės priežiūros 6 str.1 d., " Ūkio subjektai gali užsiimti Lietuvos Respublikoje komercine-ūkine veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais, tik įsiregistravę Lietuvos prabavimo rūmuose.".

Ūkio subjektų registravimo taisykles ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius veiklą su tauriaisiais metalais (sidabru, auksu, platina, paladžiu) ir brangakmeniais galite rasti Lietuvos prabavimo rūmų interenetinėje svetainėje www.lpr.lt.

Mūsų duomenų bazės duomenimis, Jūs nesate registruota kaip ūkio subejktas, kuris legaliai galėtų Lietuvoje užsiimti veikla su tauriaisiais metalais, todėl pirmiausiai siūlau Jums įsiregistruoti Lietuvos prabavimo rūmuose. Prašymo formą "prisegu". Vienkartinis registravimo mokestis - 60+ PVM, iš viso 72.60 Lt. Dokumentus, reikalingus pateikti Lietuvos prabavimo rūmams, rasite www.lpr.lt

Registruojami fiziniai asmenys, Valstybinėje mokesčių inspekcijoje įsigiję verslo liudijimą "Juvelyrinių papuošalų gamyba ir taisymas", kuris suteiks teisę Jums parduoti savo gamybos dirbinius, arba ten pat (VMI)įregistravus individualią veiklą, t.y. pagal individualios veiklos pažymą.

Atsakomybės ženklą (vardoženklį) gali pateikti registruoti tik Lietuvos prabavimo rūmuose registruoti ūkio subjektai. Prašymo pavyzdį "prisegu". Siūlau iš anskto susiderinti atsakomybės ženklo eskizą, kad tokio paties ar panašaus nebūtų ankščiau užregistruota. Pirmą kartą už atsakomybės ženklo registravimą sumokama 200 Lt+PVM, iš viso 242 Lt, kiekvienais kitais metais - po 50 Lt +PVM, iš viso 60,5 Lt už atsakomybės ženklo perregistravimą. baigti Juvelyrikos mokslai nėra
būtinybė.

Dėl parodų. Jeigu rengiama tik paroda, gaminiai, kurie nėra skirti realizuoti, gali būti neprabuoti, t.y. be valstybinių kontrolinių prabavimo ženklų. Informacija, kad gaminiai nėra parduodami (nėra skirti juos realizuoti) privalo būti visiems matoma, vieša, aiški. Jeigu organizuojama paroda - pradavimas, visi be išimties gaminiai turi būti tinkamai paženklitni, t.y. su valstybiniais kontroliniais ir kitais ženklais.

Jeigu kiltų daugiau klausimų, prašau, rašykite tiesiogiai : revizijos@lpr.lt

Revizijos virsininke dar dave nam savo tel .numeri .Aisku ,cia as jo deti negaliu ,bet jei kam reikes ,tai parasykit i AZ
Atsakyti
Burbanti, o kam tau lietuvos istatymai g.gif . ar anglijoje ne paprasciau?

Na tas parodeles rengia dailes prekiu parduotuve . Kam jai to reikia? gal kad daugiau zmoniu pritrauktu g.gif . bet tikrai as apie salygas ir nepasiteiravau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 04 14, 14:31)
Burbanti, o kam tau lietuvos istatymai g.gif . ar anglijoje ne paprasciau?

Na tas parodeles rengia dailes prekiu parduotuve . Kam jai to reikia? gal kad daugiau zmoniu pritrauktu g.gif .  bet tikrai as apie salygas ir nepasiteiravau doh.gif

Gal ir paprasciau ,bet as noriu suzinoti ir lietuviskas salygas .Ateiciai.
Svarbiausia ,kad ta kavine isduoda normalius nuomos parodai dokumentus .Ir idomu arfilmuota medziaga butina .Vis faktinis irodymas ,kad ji buvo suorganizuota .
Cia maciau pas kai kuriuos juvelyrus irasus ,kad yra dare parodas ir personalines parodas .Kuo jos skiriasi ?
Apsiseiliojau beziuredama i stai ka lotuliukas.gif .Geras dalykas ,nors ir brangus (apvaliu formu nereikia pjaustyti -issikerta ) user posted image
Naca ,tai tu paklausk ,nes paskui kai uzsauks kaina ,tai nukrisi is netiketumo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 14 balandžio 2010 - 15:05
QUOTE(burbanti @ 2010 04 14, 15:02)
yra dare parodas ir personalines parodas .Kuo jos skiriasi ?

Personalinėse parodose, turbūt, tik to vieno autoriaus darbai, o paprastose parodose, ko gero, kelių autorių g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

ir aš norėčiau parodėlę surengti smile.gif, bet prieš tai rekia turėti ką parodyti, o ne kelis gaminius sad.gif
O čia forumo pagražinimui smile.gif tikiuosi, kad pagražins:)
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
na tikrai pagrazinai thumbup.gif labai thumbup.gif
Atsakyti
Skruzde ,tikrai malonus darbai thumbup.gif , tik tau reikia mokytis is nacos paveiksluoti mirksiukas.gif nes dali to grozio tik isivaizduoji wub.gif


naca, tu man visa kaifa vakar sugadinai mirksiukas.gif po tavo pastabu man viskas kreivai atrode rolleyes.gif .vel is naujo viska verinejau doh.gif dabar lyg ir geriau nuotraukoje ziurisi, bet man atrodo, kad baisiai jau "minksta" ta french wire kai nesugrudi g.gif stai naujas variantas tongue.gif
http://www.flickr.co...othmetaldesign/


burbanti
, Disc cutter - brangus, bet as radau ebay uz 30 +20 siuntimas i Lietuva. tai ne taip jau baisu, kai pagalvoji, kiek laiko atima pjaustymas. dabar tik pamaciau ..nu taip - made in india schmoll.gif . o gal galima 'padevetus' gerus rasti ebay g.gif
cia http://www.wholelott...e...9&p=4867115 neraso kieno, bet itariu, kadt tas pats, nes uzejau i musu juvelyru parduotuve ten italiski 200-300$ (kaskokios nenormalios kainos) schmoll.gif
Atsakyti