Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Dita,nu cia ir atsakei doh.gif . kaip suprasti zmogui niekada to nedariusiam ir nemaciusiam doh.gif ar jos is kitos puses idubusios?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 12 balandžio 2010 - 22:27
QUOTE(naca @ 2010 04 12, 23:27)
Dita,nu cia ir atsakei doh.gif . kaip suprasti zmogui  niekada to nedariusiam ir nemaciusiam doh.gif  ar jos is kitos puses idubusios?

Mano pačios čia eksperimentas.Aš kalinėjau iš abiejų pusių.Nuotraukoje matosi, kad kai kurios vietos yra iškilusios kitos idubusios.Pakalinėju,atkaitinu ir vėl kalinėjau.
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 04 12, 17:20)
Mano pačios čia eksperimentas.Aš kalinėjau iš abiejų pusių.Nuotraukoje matosi, kad kai kurios vietos yra iškilusios kitos idubusios.Pakalinėju,atkaitinu ir vėl kalinėjau.


Iskilo klasimas profesionalams ziurint i "kregzdutes" biggrin.gif As is atsakymo supratau, kad jos isgaubtos? bet kaip taisykle jeigu darai 3D, tai reikia palikti skylute, kai lydai dvi puses?! o ka daryti jeigu dizaine tos skyles tau nereikia?

Galu gale uzbaigiau savo inzinierinio konstravimo darba tongue.gif Nuemu kepure pries zmones, kurie uzsiima karoliuku verimu rolleyes.gif perverinejau kokius penkis kartus ir vis kovojau su skylemis doh.gif , bet svarbiausia ideja buvo padaryti apyranke/kolje ir, kad butu pakankamai stiprus sujungimai islaikyti nesiojant tuo ar kitu budu.
Bronza "suplyso" (nes norejau, kad varis butu, kaip pagrindas, o jis maziau traukiasi nei bronza(cia jau technnines molio problemos)), tai is pradziu galvojau taisyti, bet patiko naturalus plysiai ir pagalvojau, kad sidabro "inkrustacija" ziuresis visai neblogai tame teksturos misinyje mirksiukas.gif tik tiek, kad bronza po to keicia spalva (raudonuoja truputi)
http://www.flickr.co...ign/4516665046/

naca, tu turi pravesti pamoka, kaip daryti grazias fotografijas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2010 04 13, 06:40)
Iskilo klasimas profesionalams ziurint i "kregzdutes"  biggrin.gif  As is atsakymo supratau, kad jos isgaubtos? bet kaip taisykle jeigu darai 3D, tai reikia palikti skylute, kai lydai dvi puses?! o ka daryti jeigu dizaine tos skyles tau nereikia?

Galu gale uzbaigiau savo inzinierinio konstravimo darba tongue.gif  Nuemu kepure pries zmones, kurie uzsiima karoliuku verimu rolleyes.gif  perverinejau kokius penkis kartus ir vis kovojau su skylemis doh.gif , bet svarbiausia ideja buvo padaryti apyranke/kolje ir, kad butu pakankamai stiprus sujungimai islaikyti nesiojant tuo ar kitu budu.
Bronza  "suplyso" (nes norejau, kad varis butu, kaip pagrindas, o jis maziau traukiasi nei bronza(cia jau technnines molio problemos)), tai is pradziu galvojau taisyti, bet patiko naturalus plysiai ir pagalvojau, kad sidabro "inkrustacija" ziuresis visai neblogai tame teksturos misinyje  mirksiukas.gif tik tiek, kad bronza po to keicia spalva (raudonuoja truputi)
http://www.flickr.co...ign/4516665046/

naca, tu turi pravesti pamoka, kaip daryti grazias fotografijas biggrin.gif

PUIKUS darbelis smile.gif
Kregždutės padarytos iš dviejų dalių.Viena dalis iškalta,tada ėmiau plokštelę ir ją prilitavau.Ten nėra(kitoje pusėje)skylutės.Taip pagal viską kai lituoji uždarą gaminį reikia daryti skylutę,kiti taip daro.Kregždutės yra tuščiavidurės.Bet aš moku sulituoti ir be skylutės.
Papildyta:
QUOTE(dita0506 @ 2010 04 13, 08:33)
PUIKUS darbelis smile.gif
Kregždutės padarytos iš dviejų dalių.Viena dalis iškalta,tada ėmiau plokštelę ir ją prilitavau.Ten nėra(kitoje pusėje)skylutės.Taip pagal viską kai lituoji uždarą gaminį reikia daryti skylutę,kiti taip daro.Kregždutės yra tuščiavidurės.Bet aš moku sulituoti ir be skylutės.

user posted image
įdedu nuotrauka,šis žiedas taip pat tuščiaviduris
Atsakyti
o skylute reikalinga tam, kad iseitu slegis kaitiinant?

Dita, o tu jas ant ankos kalinejai? labai noreciau kazka pameginti, bet kol nebandau, tai net nezinau ko paklausti reiketu g.gif

Ziit, o kokie ten du budai? su grandinele ir be? o ta akmeneli tada, i kuri susegi ,kai nereikia pasidedi atskirai? Ant ko tu verei?

o fotografuoti ismokau ne per viena diena mirksiukas.gif ir tai darau ne su kazkokiu brangiu ir ypatingu fotoaparatu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 04 12, 12:45)
atradau, kad visai nesistengia gerai nupoliruoti. manau, kad nuo stiliaus priklauso.

Burbanti, papasakok, kai gausis mirksiukas.gif

Zinai ,man destytojas yra pasakes:jau geriau nedaslifuok ,nei perslifuok .
Neblogai tavo ziedas atrodo 4u.gif Ir isvis -visu darbeliai savotiski ir grazus 4u.gif
Prie medzio siandien dar nepriejau -neturejau laiko

Tiesa ,Prabavimo Rumai atsiunte labai issamia informacija .Jei kas nores suzinoti apie parodu ar parodu -pardavimo organizavimus -ikelsiu ju laiska
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 13 balandžio 2010 - 14:27
aha- idomu. kaip tik ruosiuosi parodai, bet manau, kad silkais apsiribosiu, nes ten nera jokiu lentynu, stendu doh.gif . ir ne pardavimas ten
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 04 13, 14:48)
aha- idomu. kaip tik ruosiuosi parodai, bet manau, kad silkais apsiribosiu, nes ten nera jokiu lentynu, stendu  doh.gif . ir ne pardavimas ten

Kiek mokesi uz patalpas?As ir norejau tik paroda surengti ,bet kad mokestis nezmoniskas ,tai net nezinau ka daryti ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 13 balandžio 2010 - 15:02
QUOTE(naca @ 2010 04 13, 07:09)
o skylute reikalinga tam, kad iseitu slegis kaitiinant?

Ziit, o kokie ten du budai? su grandinele ir be? o ta akmeneli tada, i kuri susegi ,kai nereikia pasidedi atskirai? Ant ko tu verei?

o fotografuoti ismokau ne per viena diena mirksiukas.gif  ir tai darau ne su kazkokiu brangiu ir ypatingu fotoaparatu rolleyes.gif


Aha del slegio, bet reiskia galima ta kitaip isvengti, reikia tiketis, kad Dita isduos paslapti kaip tai daryti mirksiukas.gif

Du budai: su grandinele-kaip pakabukas, o su "akmeniu" (tai is vario molio teksturuota plokstele+pora idubimu, kad lengviau uzsegti - ir, taip. ja padedi "i sona" kai nori pakabuka, arba grandine "i sona' kai nori apyrankes) - tai apyranke. Veriau ant paprastos stringing wire (silver plated, nylon coated) del mobilumo.

As zinau, kad fotografila, ne vienos dienos mokslas, bet kolkas mane gelbsti tik prafesionalumas fotosope rolleyes.gif


burbanti rasei apie medi, as radau apie siaudus biggrin.gif jeigu idomu
http://www.jewelryar...s/broomcasting/

Atsakyti
nu ka tu su siaudais blink.gif ta pakabuka rodos etsyje neseniai maciau

Ziit, as paklausiau, nes man tas troselio sujungimas krinta i akis. bet siaip tai labai grazu, ypac tas "akmuo" wub.gif

Burbanti, as nieko nemokesiu, bet ir parodele ne kazkokio lygio mirksiukas.gif

Dita, o to ziedo kaip kaukole padaryta? laaabai grazus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 13 balandžio 2010 - 15:54
QUOTE(naca @ 2010 04 13, 09:53)
Ziit, as paklausiau, nes man tas troselio sujungimas krinta i akis. bet siaip tai labai grazu, ypac tas "akmuo" wub.gif

Dita, o to ziedo kaip  kaukole padaryta? laaabai grazus  thumbup.gif


A.. tas troselis tai french wire. nenorejau palikti "plika" beading viela, nes ji plona ir vizualiai man nesiziurejo. orginale ji normaliau ziurisi unsure.gif

Niekaip negaliu paziureti Ditos ziedo is arciau, kazkodel radikal neatsidaro g.gif
Atsakyti
rasai tais angliskais terminais, o as kol issifruoju biggrin.gif . O kodel nenorejai paslepeja burbuliuka deti? Zinau , kad nuotraukos viska isryskina, nereikia nei mikroskopo doh.gif
Papildyta:
man tai pasididina ziedo foto


Tokiu klausimeliu turiu

man broliene dave suluzusi papuosala jai labai brangu ir prase kazka su juo padaryti. Ji isitikinusi, kad ten sidabras, o man atrodo, jog melchioras, nes filigranas labai smulkutis, budingas melchiorui. gal kas galit pasakyti, ar as galiu ji lituoti kaip sidabra ,prie sidabro ploksteles tvirtinti?

ir dar klausimelis. Kazin kaip perpjauti ametisto akmeneli. Manau, kad pati tikrai nesugebesiu, bet gal kazkam nunesti?
Atsakyti