Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(naca @ 2010 04 11, 22:22)
na tikrai net negalvojau pries lituojant tongue.gif

bet apsisprendziau nebesistengti, gal as cia perdaug idealiai panorejau doh.gif

Nezianu kaip ir kas ten pas tave ,bet as gerai nupoliruoju tokias vietas pries litavima -tada truputeli lengviau paskui perpoliruoti .
Papildyta:
Oi,taigi liejau sidabra ant medzio .Gavosi beleberda biggrin.gif biggrin.gif Jau taip atrodo lygiai pastaciau medi ,taip lygiai ,o vistiek -kaip sove ikaitintas sidabras per sona ,taip ir nutekejo ant stalo biggrin.gif Ryt pabandysiu vel ta pati daryt.
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2010 04 11, 22:27)
sansu yra, kad bugnas maisytas sratais+vinytemis (tumbler) pades, tik jeigu yra skyles geriau uzkisti su kuo nors (turejau tokia problema -vinytes sulindo i forma biggrin.gif )


is kur pas mane tas bugnas doh.gif

QUOTE(dita0506 @ 2010 04 11, 22:47)
Naca-tai kregždutės.
Sutinku, kad įrankiai brangūs.Bet jau turiu pamoka,ką nusipirkau iš indiškų įrankių tai vienos problemos.Visi mano pažystami skundžiasi kas nusipirko indišką įrankį.Replytes geriau pirkti pakistano gamybos, bet ne indiškas.Aišku lenkiška prekė kainuoja dvigubai daugiau, bet ir tarnauja ilgiau ir nėra ką lyginti dėl kokybės.Indiški puonsonai po truputį skilinėja kai daugiau pakali,viskas kreiva.
Na, o dėl šveitimo tai ištikrūjų reikia prieš lituojamt nušveisti,dabar bandyk daryti faktūrą su boriuku



papasakok truputi ta kregzduciu eiga ax.gif

Aha, tai kai rimciau uzsiimi, aisku kad geriau kokybiska, o kai su tokia laikinumo nuotaika ... doh.gif o dar ir neatsipirks doh.gif


visai gerai su tuo ziedu isejo kai patamsinau rolleyes.gif . ir siaip apziurejus uzsienietiskus ranku darbo gaminukus, tai atradau, kad visai nesistengia gerai nupoliruoti. manau, kad nuo stiliaus priklauso.

Burbanti, papasakok, kai gausis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 04 12, 12:45)
visai gerai su tuo ziedu isejo kai patamsinau rolleyes.gif .

o nuotrauką? ax.gif
Atsakyti
dar nenufotkinau rolleyes.gif
Atsakyti
Stai tas mano bandymas su anka ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 04 12, 06:45)
is kur pas mane tas bugnas doh.gif



as zinau tie profesionalus yra brangus, bet as radau kita iseiti smile.gif nusipirkau vaikiska "rock tumbler" - akmenims poliruoti:D kazkur skaitinejau ir buvo parasyta, kad principe darba jis daro, tik vienas minusas - labai triuksmingas. Tai as nusipirkau dolerio parduotuveje gumini padekla ispjoviau forma, kad tiktu i ta bugna ir jis man daro darba lotuliukas.gif
mano toks http://cgi.ebay.co.u...=item4a9ffd7fe9

man sratai brangiau negu tas bugnas kainavo verysad.gif bet tikrai verta biggrin.gif
Dabar tik zieda pamaciau. Labai fainas. As jau labai megstu oxiduota sidabra 4u.gif ir foto labai gera thumbup.gif
Atsakyti
oho kokia ismone lotuliukas.gif o koks jo dydis? kaip jis veikia- ar sukasi, ar vibruoja?
as pasidariau irgi kazka tokio- suku plastmasiniame kamuoliuke rankiniu budu su sratais ir adatom, bet vistiek nupoliruoja tik atviresni pavirsiu doh.gif . nezinau, kas netaip. Tai aprase Duzgas, bet jam gerai nupoliravo.

Aciu , Ziit wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 04 12, 09:28)
oho kokia ismone  lotuliukas.gif  o koks jo dydis? kaip jis veikia- ar sukasi, ar vibruoja?
as pasidariau irgi kazka tokio- suku plastmasiniame kamuoliuke rankiniu budu su sratais ir adatom, bet vistiek nupoliruoja tik atviresni pavirsiu doh.gif . nezinau, kas netaip. Tai aprase Duzgas, bet jam gerai nupoliravo.

Aciu , Ziit wub.gif


dydis, kazkur puse litro. veikia lygiai taip at, kaip ir profesionali - sukasi horizontalioje pozicijoje, tik padaryta is plastmases (todel daug garso bigsmile.gif) ir todel ji tikriausiai nelaikys 20-30 metu:o), bet kolkas man jos per akis. As maciau kaip tyliai dirba profesionali, bet tai labai jau brangus komfortas. As irgi bandziau 'rankomis" - neturiu kantrybes ir rezultatai neikvepe schmoll.gif as pirkau ne ebay, bet zaislu parduotuveje, taigi siuntimas nekainavo, bet jeigu ir siusti tai tik deze didele, siaip viskas is plastmases ir gana lengvas.
cia va kitoks, bet irgi vaikiskas pavyzdys
http://cgi.ebay.com/...=item1c119a7b33

Atsakyti
nu kur man cia toki parduotuveje gauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 04 12, 20:12)
nu kur man cia toki parduotuveje gauti g.gif


Jeigu LT ir tokį "žaislinį", tai nebent tose parduotuvėse, kur vežasi visokius nekondicinius žaislus.
Labai gražus žiedus ir labai teisinga nuotrauka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moliuskas: 12 balandžio 2010 - 20:55
QUOTE(naca @ 2010 04 12, 14:12)
nu kur man cia toki parduotuveje gauti g.gif

cia jau negaliu padet biggrin.gif arba geroje zaislu parduotuveje arba gal yra spec parduotuves, kurio specializuojasi mokslo/laboratorijos/zaidimo prekemis vaikams g.gif pas mus yra tokios "mastermind toys" parduotuves, nors as pirkau paprastoj.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 04 12, 13:45)
is kur pas mane tas bugnas doh.gif
papasakok truputi ta kregzduciu eiga  ax.gif

Aha, tai kai rimciau uzsiimi, aisku kad geriau kokybiska, o kai su tokia laikinumo nuotaika ... doh.gif  o dar ir neatsipirks doh.gif 
visai gerai su tuo ziedu isejo kai patamsinau rolleyes.gif . ir siaip apziurejus uzsienietiskus ranku darbo gaminukus, tai atradau, kad visai nesistengia gerai nupoliruoti. manau, kad nuo stiliaus priklauso.

Burbanti, papasakok, kai gausis mirksiukas.gif

Na ką čia papasakoti apie tas kregždutes,iš pradžių nusipaišai,tada kalinėji tai iš vienos pusės tai iš kitos,ir formuoji kaip nori
Papildyta:
QUOTE(dita0506 @ 2010 04 12, 23:19)
Na ką čia papasakoti apie tas kregždutes,iš pradžių nusipaišai,tada kalinėji tai iš vienos pusės tai iš kitos,ir formuoji kaip nori

Na tirai geras žaisliukas, tik kažin ar yra Lietuvoje tokių pirkti?
Atsakyti