Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(naca @ 2010 04 08, 13:10)
Ziit, taip ir pamaniau. o is kur tokiu su 1 skylute gauti?


Geras klausimas biggrin.gif kai as pirkau 2mm sidabrinius karoliukus, jie (as manau per klaida) imaise keliata su 1 skyle lotuliukas.gif as tiesa tik "per klaida" daug veliau ta pastebejau, bet buvau patenkinta. Reiks bandyti paieskoti, neatsimenu is ko tuos pirkau. Kai man reikejo 2mm bronzos karoliuku (tiems bronzos ir gintaro auskarams), tai pati dariau is bronzos molio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziit: 08 balandžio 2010 - 20:31
tai gal del to man reiks molio isigyt biggrin.gif


Gaila nelabai orientuojuosi angliskai. Kuo ten aptepa ta sidabra graviruojant?
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 04 08, 15:39)
tai gal del to man  reiks molio isigyt biggrin.gif
Gaila nelabai orientuojuosi angliskai. Kuo ten aptepa ta sidabra graviruojant?


pradesi moli minkyti nuo 2mm karoliuku ir isijungsi biggrin.gif
denge jis tai lipnia juostele (as suprantu tai atbula puse, labai svarbu neuzmirsti sito zingsnio;o) o frontine paprastu nagu laku. Tai principas oforto. kai ant plokstes tepi smala, o vietas kur nori ezdinti palieki atviras.
Mes institue naudojom ofortui smala paskui ja su skiedikliu nuvalydavom As veliau pabandysiu sesti ir visa eiga isversti. Pagrindinis itaisas mini akumuliatorius 6-12 vatu (nedaugiau)
As su moliu dariau water etching, tai naudojau nagu laka, taip pat galima vaska, nes jis paskui irgi sudega, bet cia tai netinka, nes as suprantu, kad temperatura pakyla auksta, nors jis ir ledo gabaluose laike.
radau pora nuorodu tiems karoliukams, bet tik vienoje vietoje sterling silver(ss), visi kiti silver plated (sp)
http://www.justbeads...-5mm-p-419.html - sp
http://www.thecrysta...lated-605-p.asp - sp
http://www.beadaholi...ads-3mm-12.aspx -sp
http://shop.ebay.com...-All-Categories

http://www.choicejew.../it.A/id.233/.f - ss









Atsakyti
Stai visas tekstas apie druska:
http://www.flickr.co...57623352219372/

1 nuotr. Aš bandziau elektrolizės oforta po Dauvit's (Justified Sinner) vadovas. Aš išgraviravau maža geležies gabala, pakabuka. Pirmiausia aš padengiau tai lipnia juosta ir nagų laku. Tada aš pritvirtinau tai prie “+” (!!!) pabaigos. “-“ Galas buvo pritvirtintas prie plieno strypo, ir visas panardintas į labai koncentruotą druskos tirpalą. Aš naudojau 6 V. 12 V būtų ikaitines sistema per greitai, ir tai pakenktų lako sluoksnį.

2 nuotr. Tirpalas tampa gana bjaurus gana greitai.
(Juoda spalva negatyvus galas, raudona pozityvus ir prie jo pritvirtintas pakabukas)

3 nuotr. Po maždaug 15 minuciu ėsdinimo modelis jau daugmaz matomas.
Pastabos ant foto:
Tai gali issaukti trumpa sungima! Atsargiai! …
Aš jau keiciau mano akumuliatoriaus saugikli.. 2-3 kartus

4 nuotr. Įdėjau elektrolizės stiklaini i vandens puodą su ledo kubeliais, kad sistema neįkaistu.

5 nuotr. Beveik gatavas .. Tai nesimato foto bet kitoje pusėje gabalas buvo apsaugotas lipnia juosta.
Pastabos: karta nuo karto aš patikrinau pakabuka isitikinti, kad pjūvis nėra labai giliai arba plačiai ir lako sluoksnis nėra pažeistas. Jei taip, aš galiu jį perdažyti.

6 nuotr. Gatavas. Lakas vis dar yra - po to aš jį nuploviau su Acetonu, kas liko nudeginau.
Pastabos: Tai vinis, kuri eina per pakabuko skyles. Tai vietos, kur jis laiko kontakta su viela. Ji visa padengta nagu laku ir atrodo, kad ji veikia


cia gatavas darbas. ir diskusijose jie kalba, kad norint gauti subtilesni piesini, reikia zemesnes ir kontroliuojamos sroves
http://www.flickr.co...57623352219372/

Atsakyti
QUOTE(agniukexxx @ 2010 04 08, 07:51)
sveiki visi  4u.gif  gal kas daro ziedus is sidabro?  4u.gif  kokia butu kainyte?  4u.gif

Tai kad visos čia daro
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2010 04 08, 20:10)
Moliuskai, jie naudojami sidabro isgaubimui. Kaip tiksliai taisyklingai juos naudoti, tai ir as nezinau dar.

Ziit, taip ir pamaniau. o is kur tokiu su 1 skylute gauti?

Teisingai, išgaubimui, pradedant nuo didžiausio, baigiant mažiausiu, gaunasi pusė burbuliuko, tada sulituoji dvi puseles ir gauni apvalutį gražutį tuščiavidurį burbuliuką. Jei nori su viena skylute, gręži ją vienam pusburbuly, jei dviejų, abiejuose. Ir nereikia pirkti gatavų
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2010 04 08, 21:11)
as nepamaciau tu kitu nuotrauku doh.gif
Papildyta:
na taip ir dariau su ta anka rolleyes.gif  nieko ten daugiau ir nesugalvosi. tik man reikejo  platesnio bliudelio negu ta anka, tai paskui dar plaktuku is kitos puses paplojau biggrin.gif

sugalvosi
Atsakyti
Ziit, cia ,kaip suprantu, kaip tas aparatas, kur daro gyva ir negyva vandeni rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 04 09, 13:04)
Ziit, cia ,kaip suprantu, kaip tas aparatas, kur daro gyva ir negyva vandeni rolleyes.gif


As tokiu aukstybiu nezinau blink.gif biggrin.gif
Paprastesniame variante, kai tavo masina ryta neuzsiveda (todel, kad tu palikai degancias lempas biggrin.gif ), tada naudojiesi tokiu pernesamu akumuliatoriumi "pakrauti' masina (arba kas nors is kitos masinos "pamaitina". lotuliukas.gif As tik manau, kad tai ko reikia cia, tai labai silpnas ir masinai netiks, taigi ieskoti garaze neverta biggrin.gif
Atsakyti
na man vyras sake, kad nebutinas akumuliatorius, o jis ismano apie tai, nes toks jo darbas. O del to vandens(sarminio ir rugstinio) gaminimo aparato tai sveikuoles pamisusios. jis kazkada net gamino toki aparata. tik man sunku patiketi, kad taip iseda doh.gif
tik dar nesuprantu, kur ta lipnia juosta deti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 09 balandžio 2010 - 20:22
QUOTE(naca @ 2010 04 09, 14:19)
na man vyras sake, kad nebutinas akumuliatorius, o jis ismano apie tai, nes toks jo darbas. O del to vandens(sarminio ir rugstinio) gaminimo aparato tai sveikuoles pamisusios. jis kazkada net gamino toki aparata. tik man sunku patiketi, kad taip iseda doh.gif
tik dar nesuprantu, kur ta lipnia juosta deti?

nu tai tau pasiseke gyvenime biggrin.gif as manau, kad toki prietaisa galima padaryti, jeigu zinai apie ka reikalas eina. As mazai nusimanau apie elektros dalykus, tai man tiketi ar ne- neiseina. As tik manu, kad su druska namu salygomis geriau negu su rugstim.
Lipni juosta - tai paprasciausiai, kad uzdengtu visa uzpakaline dali, tiesa pasakius galima ir laku uztepti, bet as manau, kad jis taip dare todel, kad lakas gali atsilupti ar nutirpti, o juosta tvirtai dengia visa pavirsiu. as manau. kad jeigu nori isezdinti dideli pavirsiu (lengva textura) tai galima ispjauti is juostos sablona, priklijuoti, ir tada nereikia lako.
Atsakyti
sos
Ka daryti ?Neturiu jegu pasakoti ,tai is kitos temos perkopijuosiu
Papasakosiu savo rodas:siomis dienomis ieskojau patalpu parodai(gi reikia kazkada pradeti nuo kazko) ,pigiausiai suradau teatro kavinukes patalpose -smarve neispasakyta :prirukyta prisnerksta ...ale gi menininkai -zmones laisvi ,nieko cia nepadarysi .Ne tame esme -iskuopciau ir iskvepinciau .Esme tame ,kad yra dvi salygos :
1.Parodos vyksta 3-4 savaites ,vienos valandos tarifas-£4
2.Jei tai pasirodo per brangu ,tada darau paroda -pardavima ir moku 20% nuo parduotos sumos
Va cia va ir uzstrigau ...jei daryti paroda pardavima ,tai man reikia ,greiciausiai ,siusti i prabavimo rumus visus dirbinius ir deti valstybines prabas,jei jos bus dedamos automatiskai man reikia deti savo vardozenkli ,o as jo dar vis neturiu ...brangokas rupuze ...O jei sudesiu tas visas prabas- gaminio kaina gerokai soktels i virsu ,da reikia priskaiciuoti tuos 20% uz patalpos nuoma ,as jau nekalbu apie mano pelna ...
Vienu zodziu -nusiminiau ,bet nenuleidau ranku

Tai va ,patarkit jei kas zinot ka...
Ar butina man deti tas prabas ,jei as darysiu paroda -pardavima?
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 04 10, 12:40)


O tau nebūtų paprasčiausia parašyti į prabavimo rūmus meilą? Čia pas juos yra daug klausimų-atsakymų, o viršuje nuoroda, kur jiems galima parašyti. Tegul atsako, nes šitą jie turėtų geriausiai išmanyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moliuskas: 10 balandžio 2010 - 12:55
Issiunciau uzklausima i Prabavimo Rumus ,bet pas mane tokie specifiniai klausimai ,kad nelabai tikiuosi gauti atsakymo .Ziuresim g.gif
Atsakyti