Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(Moliuskas @ 2010 03 30, 12:12)
Nu, man tai be galo gražu wub.gif
Aš kolkas laukiu savo degiklio ir sidabro molio, tai dar nieko nebandžiau. Tuom tarpu toliau vielą tampau smile.gif
O lapelis dengiamas pasta iš vienos pusės? Ar kaip? Kažkur kažką jaučiuosi mačiusi (gi, kol neturiu nieko pati, tai skaitau viską iš eilės), bet tada nusprendžiau kad gal ką ne taip supratau.....

Aciukas 4u.gif
Taip, lapelio nereikia dengti is abieju pusiu, taciau tokias organines medziagas, kaip ranku darbo popieriu, vabzdzius ir pan, butina dengti is visu pusiu mirksiukas.gif . Birzelio menesio visu rankdarbiu zurnale, bus ideta mano pamoka nuo A iki Z, butent sito pakabuko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Aiva- @ 2010 03 30, 12:48)
Birzelio menesio visu rankdarbiu zurnale, bus ideta mano pamoka nuo A iki Z, butent sito pakabuko  mirksiukas.gif 


Super biggrin.gif O lapuką tu irgi su degikliu deginai? Ta prasme, ne krosnelėje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moliuskas: 30 kovo 2010 - 13:03
QUOTE(Moliuskas @ 2010 03 30, 13:01)
Super biggrin.gif O lapuką tu irgi su degikliu deginai? Ta prasme, ne krosnelėje?

Taip mirksiukas.gif As neturiu krosneles, cia dar tik toooooooolima svajone biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Aiva- @ 2010 03 30, 07:18)
Taip  mirksiukas.gif As neturiu krosneles, cia dar tik toooooooolima svajone  biggrin.gif



Fainas darbas 4u.gif graziai ziurisi raudona ir balta spalva su pajuodintu sidabru.O kas tas baltas akmuo? kaip to be krosnes degi doh.gif su dujokauke? biggrin.gif visa seimyna isrukysi lotuliukas.gif
As irgi bandziau, bet su bronza ir tikriausiai nepakankamai "storai" uztepaiu, tai gabaliukai atluzinejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2010 03 31, 03:43)
Fainas darbas 4u.gif graziai ziurisi raudona ir balta spalva su pajuodintu sidabru.O kas tas baltas akmuo? kaip to be krosnes degi doh.gif  su dujokauke? biggrin.gif  visa seimyna isrukysi lotuliukas.gif
As irgi bandziau, bet su bronza ir tikriausiai nepakankamai "storai" uztepaiu, tai gabaliukai atluzinejo  ax.gif

Aciu wub.gif
Oi juokiausi is tavo komentaro biggrin.gif Jei seimyna butu rukoma, tai nei uz ka namuose tokiu darbu neatlikciau smile.gif Tu dumu ir liepsnos buna visai nedaug ir tai labai tumpas procesas smile.gif Tik isdegant organine medziaga ju buna kiek daugiau, bet as tai darau gerai vedinamoje patalpoje, tad nelieka nieko po isdegimo akimirksniu. Be to, tai nenuodinga medziaga mirksiukas.gif
Su bronza jokios patirties neturiu. O del plonumo, tai taip, cia jau su praktika turi ateiti pajautimas kokio storio reikia. Pirmus dariau tokio tipo pirmus darbus, tai ir gi lapeliai gaudavosi ploni, lankstus... O dabar jau jauciu kiek reikia tepti, sio lapelio nelabai ilenksi ar nulausi, tvirtas ir storas, na, toks koks ir turi buti mirksiukas.gif
O tos baltos detales, tai ne akmuo, o kriaukle, tiek gelytes, tiek ovalas po pakabuku
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2010 03 21, 20:38)
Skruzde, atsiprasau, as perskaiciau du sakinius kaip viena blush2.gif

kam idomu - sioje svetaineje daug vizualiu techniniu pamoku, kaip apie visoki metalo moli, taip ir tradicinios juvelyrikos technikos naudojima.

http://www.sabineali...tions/tutos.php

Tiesa, tai viskas prancuziskai smile.gif , bet kadangi daug foto ir video, tai nelabai sunku suprasti smile.gif

Nereali nuoroda, SUPER thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(-Aiva- @ 2010 03 30, 11:53)

Aiva ,grazus darbelis ,tik norejau paklausti-koks jo dabartinis svoris ir ismatavimai ?
Ir ar jis visiskai nesilanksto ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 01 balandžio 2010 - 09:27
Aha, man irgi idomu, kiek molio suejo, man atrodo, kad 50gr buvo tik tik?!
Tiesa, tu naudoji Art Clay, o PMC?
Dar karta apie sauguma dirbant su metalo moliu. Siandien radau vel tema apie tai; tai principe, tesinys. Aiva, tau ypatingai mirksiukas.gif nes tu turi maziukus namuose, kurie tikriausiai po kojomis sukasi ir padeti vis nori biggrin.gif tai ypatingai svarbu jaunoms manoms, kurioms gyvenimas ir vaikai pries akis mirksiukas.gif
http://hintjewelry.b...metal-clay.html

Atsakyti
Su Pavasariu 4u.gif

Man atrodo, kad radau info apie zalvario valyma g.gif Cia istrauka.Straipsnis ilgas, bet verta paskaityti
"One occasionally very useful variation on sodium bisulphate is for use in
removing a copper colored layer left on brass or bronze after soldering, when
the zinc or tin in the surface has been oxidized and removed, leaving just
copper. To get back to the proper brass color, or to remove copper "flashing"
left on silver due to contaminating pickle with iron or the like, Get some
concentrated hydrogen peroxide. Not the very dilute disinfectant from the drug
store, but the 20 percent or higher stuff used in hair care. It's caustic, so
treat it with respect. Mix up some fresh sodium bisulphate pickle, and add a
bit of the peroxide. The resulting pickle will remove the copper flashing. It's
aggressive, so don't let things soak longer than needed. The solution degrades,
and must be mixed fresh for each use (well, it keeps for a few hours, but by the
next day, will mostly have lost it's activity, when it can be added back to your
regular pickle (the peroxide will be gone)"

http://www.craftbant...ead.php?t=74487

Atsakyti
Sveikos, merginos. Senokai čia lankiausi. sad.gif
Aiva, supeeeerrrr tavo koljė. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Pusė dienos žiūrėjau. Labai gražu. tik aš lapelius kartais specialiai darau plonus. Tarkim auskarus. Va sau užpraeitą savaitę pasidariau rožės lapelius - auskraus. Tokius tikrai didelius. Nusprendžiau, kad vasarą bus liux smile.gif Nu tai jie tokie tikrai plonučiai. Juos laisvai sulankstysi ir norint net perlauši, bet nieko, svorio mažiau, ausys kaip pas spanielių netysta. mirksiukas.gif
Įdėsiu nuotraukyčių ryt smile.gif
Beje, jei kam įdomu pradėjau dirbti su bronza. Pirmas įspūdis nebuvo toks geras, taip, kap su sidabru buvo. atrodo sudėtingiau. Bešveičiant sulūžo, tad turiu šiek tiek laužiuko biggrin.gif, bet nieko, esu užsispyrusi mergina, vistiek jis man paklus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Skruzdė @ 2010 04 06, 10:11)
Beje, jei kam įdomu pradėjau dirbti su bronza. Pirmas įspūdis nebuvo toks geras, taip, kap su sidabru buvo. atrodo sudėtingiau. Bešveičiant sulūžo, tad turiu šiek tiek laužiuko biggrin.gif, bet nieko, esu užsispyrusi mergina, vistiek jis man paklus  biggrin.gif


kaip daugelis metalo molio juvelyru sako " Islepino mus sidabro molis" biggrin.gif jeigu luzta, reiskia arba temperatura per zema ar nepakankamai laiko (neivyko sintezacija). Kartais iskarto matosi, kad reikia dar karta "kepti". As degu pagal Jacobson metoda ir visada (beveik:o) normaliai, tiesa pradzioje bronza "burbuliavo", tai sumazinau temperatura. jeigu kas nors brangaus ir grazaus gali pabandyti "suklijuoti". Paskaitinek jos blog archyvus, ten daug experimentiniu straipsniu.

Noriu pasigirti savo pirmu normaliu lydymo darbu ax.gif nors sitame forume tai skamba, kaip pirmokas giriasi prie vienuoliktoka, kad moka daugybos lentele rolleyes.gif bet as baisiai didziavaus savimi biggrin.gif lotuliukas.gif
http://www.flickr.co...ign/4421478680/
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2010 04 06, 20:21)
kaip daugelis metalo molio juvelyru sako " Islepino mus sidabro molis"  biggrin.gif  jeigu luzta, reiskia arba temperatura per zema ar nepakankamai laiko (neivyko sintezacija). Kartais iskarto matosi, kad reikia dar karta "kepti". As degu pagal Jacobson metoda ir visada (beveik:o) normaliai, tiesa pradzioje bronza "burbuliavo", tai sumazinau temperatura. jeigu kas nors brangaus ir grazaus gali pabandyti "suklijuoti". Paskaitinek jos blog archyvus, ten daug experimentiniu straipsniu.

Noriu pasigirti savo pirmu normaliu lydymo darbu ax.gif nors sitame forume tai skamba, kaip pirmokas giriasi prie vienuoliktoka, kad moka daugybos lentele rolleyes.gif bet as baisiai didziavaus savimi biggrin.gif  lotuliukas.gif
http://www.flickr.co...ign/4421478680/

Nieko tokio galima ir girtis.Smagu kaip žmogus džiaugiasi
Atsakyti