Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(-Aiva- @ 2010 03 24, 18:28)
Naca, jau imete nuoroda is cooltools.com apieta pasta. Man tai jos kolkas atrodo, kad ilgam uztenka, na nedaug as lituoju bendrai  g.gif As iskart pirkau su svirkstu, ten dar keli antgaliai prie jo yra. Siaip labai patogu naudotis ir tikrai labai nedaug jos reikia  smile.gif



o kazin ar be svirksto imanoma naudoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 03 25, 08:54)
o kazin ar be svirksto imanoma naudoti g.gif



A manau, kad galima. Tiesa as nezinau visu tu cheminiu taisykliu (lydmetalis+fliusas) ir kaip tai veikia laiko tarpe daugiau buti "atidarytam" ore. Bet as manau, kad as maciau kitose svetainese ne svirkstuose, bet tada dar didesniuose kiekiuose. Svirkstas ,as manau, tik del patogumo.
Atsakyti
Jus paziurekit-as niekaip nesuvokiu sios parduotuves doh.gif . Nera jokiu aprasymu, nei sidabro prabu g.gif Gal nemoku ieskoti unsure.gif
http://www.gouldsjewellers.co.uk/
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 03 25, 16:50)
Jus paziurekit-as niekaip nesuvokiu sios parduotuves doh.gif . Nera jokiu aprasymu, nei sidabro prabu g.gif  Gal nemoku ieskoti unsure.gif
http://www.gouldsjewellers.co.uk/


As nemanau, kad cia tu nemoki ieskoti. Ten jokiu aprasymu nera schmoll.gif
Greiciausiai tai sterling silver, bet kas zino, jei geros kainos, gal verta ju paklausti, ka jie pardavineja g.gif
Atsakyti
na kaina tai normali daugmaz kaip ir kitur UK. bet is kitur nesiuncia i lietuva. cia vienintele, kuria radau, kad siustu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 03 26, 15:21)
na kaina tai normali daugmaz kaip ir kitur UK. bet is kitur nesiuncia i lietuva. cia vienintele, kuria radau, kad siustu doh.gif

Naca kaip ten laikosi Šiauliuose Santimas.Pas mus Vilniuje tai labai ne kaip apie juos atsiliepia.Šneka, kad bankrutuoja
Aš pati kelis užklausimus daviau bet per mėnesį man taip ir nesugebėjo atsakyti
Atsakyti
nezinau, kad lyg uzsiveza nauju prekiu g.gif . As jiems sakiau, kad reiktu plestis internetu, bet kaip supratau, kad taip uztenka tos prekybos.
Atsakyti
Na stai ,pagaliau parodysiu kaip viskas vyksta su "zuvimi" biggrin.gif .Gavosi brokas ,bet noriu jums parodyti kaip tai gaunasi
user posted image
Beje ,antro karto niekaip nepanaudosi formos -ji visiskai isdega
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 27 kovo 2010 - 13:42
QUOTE(dita0506 @ 2010 03 27, 01:30)
Naca kaip ten laikosi Šiauliuose Santimas.Pas mus Vilniuje tai labai ne kaip apie juos atsiliepia.Šneka, kad bankrutuoja
Aš pati kelis užklausimus daviau bet per mėnesį man taip ir nesugebėjo atsakyti

Pries pora savaiciu siunciausi is Santimo prekiu, tai viska labai greitai atsiunte. per 1 diena.
Papildyta:
QUOTE(burbanti @ 2010 03 27, 13:41)
Na stai ,pagaliau parodysiu kaip viskas vyksta su "zuvimi"  biggrin.gif  .Gavosi brokas ,bet noriu jums parodyti kaip tai gaunasi
user posted image
Beje ,antro karto niekaip nepanaudosi formos -ji visiskai isdega

Gaila, kad kvapo nepavyks parodyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(subtiliai @ 2010 03 29, 22:30)

Gaila, kad kvapo nepavyks parodyti smile.gif

biggrin.gif biggrin.gif nu jo ,jau kvapelis tai padek Dieve . biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 30 kovo 2010 - 10:20
QUOTE(naca @ 2010 03 25, 14:54)
o kazin ar be svirksto imanoma naudoti g.gif

na, as tiesa sakant, to svirkto kaip ir nenaudoju pagal paskirti biggrin.gif Man per daug buna tos pastos is jo tiesiai spaudziant ar per antgalius, as su vielute ''issikrapstau'' kiek man reikia ie tiek smile.gif

O dabar truputi grisiu prie sidabro molio biggrin.gif Cia pasirodysiu su darbeliu is jo. Dengtas braskes naturalus lapelis ir dar vienas augaliukas, nezinau kaip jis vadinasi biggrin.gif sidabro pasta, kartu ''sukepta'' ir oksiduota smile.gif , jusu teismui biggrin.gif

user posted image
cia is arciau pats pakabukas:
user posted image
Atsakyti
Nu, man tai be galo gražu wub.gif
Aš kolkas laukiu savo degiklio ir sidabro molio, tai dar nieko nebandžiau. Tuom tarpu toliau vielą tampau smile.gif
O lapelis dengiamas pasta iš vienos pusės? Ar kaip? Kažkur kažką jaučiuosi mačiusi (gi, kol neturiu nieko pati, tai skaitau viską iš eilės), bet tada nusprendžiau kad gal ką ne taip supratau.....
Atsakyti