Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

ir man idomu apie ta zalvario nuvalyma bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 03 23, 11:43)
Tai as taip ir padariau ,pailsesiu kelias dienas.Sunervino  biggrin.gif  Taigi mano apvadas is 999,o pagrindas 925 ,bet kas keisciausia-kaitinu pagrinda ,o lydmetalis vistiek subega ant apvado.Suprantu ,kad 999 minkstesnis ir greiciau ikaista ,bet as tam pagrinda ir kaitinu ,o ne pati apvada .Nu vienu zodziu -pavarksiu  biggrin.gif  biggrin.gif  Ryt bandysiu islydyti lydmetali pirma ,o tik paskui deti apvada ir kaitinti .Ziuresim kas gausis

labai idomu ar pavyks sulituoti siuos metalus, butinai parasyk mirksiukas.gif Siaip raso, kad reikia 925 sidabra pavirti specialiam tirpale, tada jis nesioksiduoja lituojant ir lengvai sukimba su 999 sidabru. As butent taip ir darau, tai jokiu bedu neiskilo, o kai bandziau sulituoti be to tirpalo, tai detales ir gi nesukibo, tiesa, neisivaizduoju kokiu budu, bet viena karta pavyko jas sulituoti ir be tirpalo biggrin.gif

Beja, as naudojo ne lydmetali, o pasta. Patarkit kas vis tik geriau is ju g.gif
Atsakyti
as ta visada prie 925 pagrindo lituoju 999 apseda be jokiu pavirinimu g.gif


as visai noreciau tos pastos isigyti, bet brangoka doh.gif . ar jos ilgam uztenka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 23 kovo 2010 - 22:13
QUOTE(burbanti @ 2010 03 23, 12:43)
Tai as taip ir padariau ,pailsesiu kelias dienas.Sunervino  biggrin.gif  Taigi mano apvadas is 999,o pagrindas 925 ,bet kas keisciausia-kaitinu pagrinda ,o lydmetalis vistiek subega ant apvado.Suprantu ,kad 999 minkstesnis ir greiciau ikaista ,bet as tam pagrinda ir kaitinu ,o ne pati apvada .Nu vienu zodziu -pavarksiu  biggrin.gif  biggrin.gif  Ryt bandysiu islydyti lydmetali pirma ,o tik paskui deti apvada ir kaitinti .Ziuresim kas gausis
Va stai kas man ir labiausiai juvelyrikoje patinka-procesas visas ...darbas ,kuris reikalauja mastymo (kaip ,kas ,kiek )litavimas ,netgi tas pats lydmetalio nugramdymas  biggrin.gif  bjaurus dalykas ,bet ,tuo paciu ,labai malonus .Todel man tie moliai ir nepatinka .I juos nereikia ideti tiek darbo .

Aš sutinku su tavimi, kad su moliu dirbti daug papraščiau,mažiau reikia kruoštumo.Aišku, kad yra daug gražių darbelių,bet aš neskaitau, kad tai juvelyrika.Gal kartais dirbai su emale?
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2010 03 23, 23:12)
as ta visada prie 925 pagrindo lituoju 999 apseda be jokiu pavirinimu g.gif
as visai noreciau tos pastos isigyti, bet brangoka doh.gif . ar jos ilgam uztenka?

Papasakok daugiau apie tą pastą
Atsakyti
naca - as pabandysiu dar paieskoti, jei rasiu pranesiu smile.gif

Aiva - o kas tai per tirpalas .952 sidabrui virinti? as skaiciau. kad sterling keliata kartu ikaitinus ir nuemus oksidacija, jo pavirsius tampa .999 ir nebeoksiduojasi, tai gal tada lengviau lituojasi? cia pas mane 0 patirties, kaip taisykle naudoju .999.
as turiu pasta sidabrui, zalvariui/variui ir aliumimiui. Kol kas rezultatai neguodantis verysad.gif As "nedraugauju" su lydimu wub.gif vis dar mokausi, taigi daugiau gadinu verysad.gif bet skirtumas (taip sako) tik tame, kad ten jau su fliusu g.gif


tikros juvelyrikos myletojams smile.gif neatsimenu, kal jau buvau idejus ta nuoroda, bet manau nepakenks smile.gif http://www.justified....com/index.html labai idomus pats darbo procesas (galima rasti bloge)

Atsakyti
Mes nesipykstam, jei kas taip pamanė, tai atsiprašau smile.gif tikrai nenorėjau, o dėl 999 ir 925 prabos, tai ir aš siūlau pabandyti kelis kartus pakaitinti su degikliu ir tada paandyti lituoti. Pranešk kaip seksis smile.gif

Atsakyti
na ta pasta naudoja daugiau smulkiom detalem lituoti, filigrano technikai. kaip suprantu ji ir sulipina detales iki litavimo. Santime buvo berods 5 ml kiekis apie 50 lt, bet ji dar su kazkoiu spec itaisu ar svirkstu naudojama, kuris gan brangus. o ar be jo pavyktu tai net nezinau doh.gif
Atsakyti
tos pastos kaina kazkokia didele schmoll.gif as uz 15g karzkur panaziai mokejau, ir su mano lydimu man visam gyvenimui uzteks biggrin.gif
http://www.cooltools...cles.asp?ID=181 -video kaip naudotis ta pasta


cia kaip daro filigrano zieda. litavimui naudoja miltelius, tiesa nesuprantu, kaip paskui viska tai "nugrandinti" g.gif
http://community.liv...284.html#cutid1

knyga apie juvelyrikos technikas ir medziagas (rusiskai)
http://bookru.tripod.com/200.htm
Atsakyti
tu turi omeny nusveisti nupoliruoti tas apnasas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 24 kovo 2010 - 16:50
QUOTE(naca @ 2010 03 24, 10:46)
tu turi omeny nusveisti nupoliruoti tas apnasas?



aha, jeigu (kaip ten sako) pabarstyti lydmetaliu, tai gi paskui visa ta "pabarstyma' nuvalyti reikia nuo nereikalingu vietu g.gif
Atsakyti
Naca, jau imete nuoroda is cooltools.com apieta pasta. Man tai jos kolkas atrodo, kad ilgam uztenka, na nedaug as lituoju bendrai g.gif As iskart pirkau su svirkstu, ten dar keli antgaliai prie jo yra. Siaip labai patogu naudotis ir tikrai labai nedaug jos reikia smile.gif

ziit, aha tas tirpalas 925 sidabrui virinti. Stai toks http://www.cooltools...r-p/sol-101.htm , na, cia jau praktikos dallykai, buciau zinojus, kad uztenka tik kelis kart pakaitinti sidabra ir jis tampa .999 ir nesioksiduoja, tai nebuciau pirkos sio tirpalo biggrin.gif Bet siaip ji lengva naudoti ir rezultatas tikrai geras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2010 03 24, 17:47)
aha, jeigu (kaip ten sako) pabarstyti lydmetaliu, tai gi paskui visa ta "pabarstyma' nuvalyti reikia nuo nereikalingu vietu g.gif


tai as manau jis ten tolygiai pasiskirste ir nesudare kokiu negrazumu
Atsakyti