Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Moliuskas,

atsakau:
iš esmės, tai gali bandyt apsieiti ir be pastos, tiesiog sujungimo vieta gerai sušlapinti teptuku, sujungti ir pirštu švelniai užglaistyti, bet susijungs tikrai ne taip gražiai, kadangi išorei gali užtekti ir vandens, bet kai išdžiovinsi ir nuimsi nuo žiedo laikiklio iš vidaus reikėtų užtepti pastos ties sujungimu. smile.gif Pasta taip pat reikalinga klijuojant detales, tarkim jei nori kokį tai rutuliuką priklijuoti prie pakabuko, tą vietą patepi pasta, pridedi rutuliuką ir išdžiovinu džiovintuvu.
Dėl 7 g. iš ebay, tai kaina kaip ir normali, bet kiek suprantu būtent to, kur įdėjai nuorodą į Lietuvą nesiunčia. Pas mane rastum bent keliais litais pigiau.
Ir jei kils kokių dar klausimų, būtinai visos padėsime :)Beje, www.artclay.lt yra mano tel. nr., jei kils klausimų. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skruzdė @ 2010 03 19, 10:50)
Moliuskas,

atsakau:
iš esmės, tai gali bandyt apsieiti ir be pastos, tiesiog sujungimo vieta gerai sušlapinti teptuku, sujungti ir pirštu švelniai užglaistyti, bet susijungs tikrai ne taip gražiai, kadangi išorei gali užtekti ir vandens, bet kai išdžiovinsi ir nuimsi nuo žiedo laikiklio iš vidaus reikėtų užtepti pastos ties sujungimu. smile.gif Pasta taip pat reikalinga klijuojant detales, tarkim jei nori kokį tai rutuliuką priklijuoti prie pakabuko, tą vietą patepi pasta, pridedi rutuliuką ir išdžiovinu džiovintuvu.
Dėl 7 g. iš ebay, tai kaina kaip ir normali, bet kiek suprantu būtent to, kur įdėjai nuorodą į Lietuvą nesiunčia. Pas mane rastum bent keliais litais pigiau.
Ir jei kils kokių dar klausimų, būtinai visos padėsime :)Beje, www.artclay.lt yra mano tel. nr., jei kils klausimų. smile.gif


Ačiū, Skruzde. Iš UK tuos 7 g siunčia - klausiau pas pardavėją smile.gif Ar pasta yra tokia?. Ar jos pakuotės būna tik po 20 g? Kažkaip neužtikau mažesnių g.gif
O ArtClay internetinė parduotuvė, taip suprantu, neveikia dar?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moliuskas: 19 kovo 2010 - 11:08
QUOTE(Moliuskas @ 2010 03 19, 13:07)
Ačiū, Skruzde. Iš UK tuos 7 g siunčia - klausiau pas pardavėją smile.gif  Ar pasta yra tokia?. Ar jos pakuotės būna tik po 20 g? Kažkaip neužtikau mažesnių  g.gif 
O ArtClay internetinė parduotuvė, taip suprantu, neveikia dar?


Aga, pasta tai tokia, bet būna ir 10 g. Na, ji veikia, bet tik dar ne su Art Clay. Tik vestuviniai žiedukai dar. sad.gif
Atsakyti
biggrin.gif Moliuskai jau pradejai dujose gaudytis, saunuole smile.gif tu teisi, mano degiklis max power propylene smile.gif O del pastos - as niekada nepirkau, visada dariau pati ir vandenine ir oil paste. Svarbu tik naudoti destiliuota vandeni. Profesionalai pataria nenaudoti vandenines pastos visiskai, bet gerai suslapinti abi dalis, truputi palaukti ir tada sujungti, bet man neiseina dirbti be pastos, tai as pati pasidarau arba is molio arba ir tu likuciu po slifavimo ar pjaustymo. Ir ,Skrusde, pasta veikia su visais moliais. as dirbau ir su PMC+ ir Art Clay - veikia vienodai. ir tu teisi as nezinau, kaip galima be jos apseiti darant ziedus blink.gif
Taip, knyga pirkau is Jacobson tiesiogiai, bet kaip jau rasiau ji nepardavineja kitose vietose. Gal turi draugu US? bet tada gausis dviguba siuntimo kaina? ar verta g.gif
PMC+ truputi pigesnis, gal ji pirkti?, tik dziusta greiciau ir susitraukia didesniu procentu (vietoj ~9% bus ~13%)
Del saugumo ir pavojaus sveikatai daug kovoja Kate McKinnon ji net video idejo savo svetaineje http://katemckinnon....ess.com/videos/
cia nuoroda i kitos juvelyres blog, bet ten taip yra kitu juvelyru blog nuorodu dirbanciu su pmc http://www.fiberartglass.blogspot.com/ kam domu ji turi pora temu, kaip paveksluoti savo darbus. taip pat kam idomu, paskutines temos bloguose apie patina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziit: 19 kovo 2010 - 15:34
ziit, aš lyg ir nesakiau, kad pasta neveikia su pmc ar kaip kitaip, tik sakiau, kad internetinėj paruotuvėj dar neveikia Art Clay prekyba blush2.gif

Bet Jūs merginos šaunuolės, man taip smagu, kad tiek bendraminčių atsirado thumbup.gif Net nežinau kur iš laimės dėtis
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skruzdė: 19 kovo 2010 - 15:51
Skruzde, atsiprasau, as perskaiciau du sakinius kaip viena blush2.gif

kam idomu - sioje svetaineje daug vizualiu techniniu pamoku, kaip apie visoki metalo moli, taip ir tradicinios juvelyrikos technikos naudojima.

http://www.sabineali...tions/tutos.php

Tiesa, tai viskas prancuziskai smile.gif , bet kadangi daug foto ir video, tai nelabai sunku suprasti smile.gif

Atsakyti
o as trecia diena apsodo niekaip neprilituoju prie pagrindo ..kad ji kur biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 03 22, 16:16)
o as trecia diena apsodo niekaip neprilituoju prie pagrindo ..kad ji kur  biggrin.gif  biggrin.gif

tai kas tau atsitiko, kad taip nesiseka.Atidėk tą darbą kitam kartui,paskui vėl gryši prie to darbelio ir viskas išeis
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 03 23, 00:35)
tai kas tau atsitiko, kad taip nesiseka.Atidėk tą darbą kitam kartui,paskui vėl gryši prie to darbelio ir viskas išeis

Tai as taip ir padariau ,pailsesiu kelias dienas.Sunervino biggrin.gif Taigi mano apvadas is 999,o pagrindas 925 ,bet kas keisciausia-kaitinu pagrinda ,o lydmetalis vistiek subega ant apvado.Suprantu ,kad 999 minkstesnis ir greiciau ikaista ,bet as tam pagrinda ir kaitinu ,o ne pati apvada .Nu vienu zodziu -pavarksiu biggrin.gif biggrin.gif Ryt bandysiu islydyti lydmetali pirma ,o tik paskui deti apvada ir kaitinti .Ziuresim kas gausis
Va stai kas man ir labiausiai juvelyrikoje patinka-procesas visas ...darbas ,kuris reikalauja mastymo (kaip ,kas ,kiek )litavimas ,netgi tas pats lydmetalio nugramdymas biggrin.gif bjaurus dalykas ,bet ,tuo paciu ,labai malonus .Todel man tie moliai ir nepatinka .I juos nereikia ideti tiek darbo .
Atsakyti
Na iš tiesų, tai galėčiau tikrai pasiginčyti, dėtnereikėjimo įdėti tiek darbo dirbant su moliu. Bet čia kiekvieno žmogaus nuomonė. Todėl ir aš šįkart ją pasiliksiu sau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skruzdė @ 2010 03 23, 13:13)
Na iš tiesų, tai galėčiau tikrai pasiginčyti, dėtnereikėjimo įdėti tiek darbo dirbant su moliu. Bet čia kiekvieno žmogaus nuomonė. Todėl ir aš šįkart ją pasiliksiu sau.  smile.gif

Ne ,as nesakau ,kad darbo ideti nereiakia .Reikia ,bet tiiiiikrai ne tiek .As ir bandziau moli ,todel galiu drasiai lyginti -pagal tikraja juvelyrika ,tai yra tik zaidimai .Grazus zaidimai .
Atsakyti
Nesigincykit rolleyes.gif
visos technikos lengvos ar sunkios, jeigu zinai profesionaliai arba nezinai visai.
Kai as ziuriu video is ganoksin svetaines, taip viskas legva ir paprasta, ir lydmetalis vieni niekai atrodo, o kai bandau pati, tiek visko sugadinu. Tas pats su metalo moliu, ziuri video - vieni niekai, o pradedi daryti - viskas "plysta", krinta, luzta. Darai viena, o izdega ir gaunasi siurprizai (kartais geri, bet dazniausiai blogi :verysad verysad.gif ) ypatingai jeigu nori "maisyti" skirtingus molius i viena kurini, tai yra ilgas teorijos sarasas kiekviena karta, kai darai, bet ir tai nevisada padeda verysad.gif

burbanti, tu tikriausiai bandei sidabra smile.gif tai pats lengviausias darbui molis mirksiukas.gif , taip pat, galima sudetingus darbus daryti, galima paprastus. Bet tai lygiai kaip tapyboje, jeigu tu gerai valdai aliejinius dazus, akvarele, gali pasirodyti sunki ar lengava, priklausomai, ka nori nupiesti smile.gif
Bet as seku sita ginca internete jau senokai. Tradicine juvelyrika nepripazista molio. Nors kai kurie tradicines juvelyrikos gigantai, kaip Tim McCreight (Siaures Amerikoje jis skaitosi juvelyrikos "mokytoju") gana pozityviai tai prieme ir jau pora knygu apie tai isleido.
Zodziu, gyvenkim draugiskai biggrin.gif

Tiesa kazkur neseniai skaiciau apie nuemimo/nuvalymo nuo zalvario po lydimo tos oranzines spalvos. Kalba ejo apie peroxido ir (jei gerai atsimenu) rugsties tirpala. Ar kas nors bande toki recepta?

Atsakyti