Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Skruzde, nuostabu wub.gif

o su degikliu sudetingiau? kokia temperatura reikia laikyti?
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 03 15, 21:37)
Skruzde, nuostabu wub.gif

o su degikliu sudetingiau? kokia temperatura reikia laikyti?



Su degikliu tiesiog gali būti problemėlių. Gali trūkti ir pan. O krosnyje gali "kepti" dideli gaminukai, ne taip kaip su degikliu. Krosnyje galima kepti corcą (medienos plaušą), kas su degikliu nelabai išeina ir net nepatartina. Turint krosnį yra daugiau galimybių. Varis, bronza ir t.t. Viskas kepa joje biggrin.gif
-Aiva-, jei ką gaminsi stambesnio, aš mielai iškepsiu. Jei aišku Kaune esi smile.gif Lietuviai jau iš lėto pradeda susipažinti su Metalu moliu smile.gif Į kursus renkasi ir domisi daugiau žmonių. Visgi tai Lietuvoj nauja, o be to ir puiki altenatyva "Tikrąjai" juvelyrikai:)

Aš naujokė pas jus, bet tik mano darbeliai paskutiniu metu įdėti, o kur jūsų visi? g.gif Jūs man irgi įkvėpimas. Pamatau ką nors gražaus ir pačiai toooks ūpas pakyla, kad parą sėdėčiau ir lipdyčiau 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2010 03 14, 16:22)
tiesiog suspausk galą vielos su replytėm ir suk kol susijungs

na šiaip ne taip gavosi- dar kiek praktikos, ir gausis labai graži kilpelė smile.gif
Atsakyti
Aiva: jei nori 'pazaisti" su vario moliu, yra galimybe su H. Jacobson "Quick fire copper". Ji galima deginti su degikliu, tiesa mazus gaminius. Yra dar ir Art Clay Copper clay, bet as neatsimenu ar galima ji deginti tik su degikliu. Bet tada galima pasinaudoti Skruzdes paslaugomis biggrin.gif

Skruzde: jeigu idomu pabandyk H. Jacobson moli. Jis, tiesa, prangesnis, bet daug smagiau su juo dirbti (ne toks 'teplus' ) kai dirbu su "normaliu" metalo moliu as uzpilu daug aliejaus ant ranku ir tada molis ne toks murzinas buna smile.gif
va cia mano paskutiniai "zaidimai' su moliu, tiesa, nezinau ar tai galima vadinti juvelyrika g.gif http://www.flickr.co...oothmetaldesign
Atsakyti
na saunuole, Ziit thumbup.gif . labai grazus darbai wub.gif
Atsakyti
tikrai, ZIIT, super. Labai gražūs darbai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Skruzde, aciu uz pasiulyma 4u.gif , jei kada prireiks, tai butinai juo pasinaudosiu, as taip pat is Kauno, tik siuo metu gyvenu Norvegijoje, na, bet griztu kelis kartus per metus mirksiukas.gif

zii, tikrai labai originalus ir puikus darbai thumbup.gif !!!

ArtClay Cooper taip pat galima degti degikliu, bet dar nebandizua to daryti, nors labai jau noriu biggrin.gif Artimiausiu metu isbandysiu butinai. O apie H. Jacobson "Quick fire copper" dar neteko girdeti, pasidomesiu, gal ir ji isbandysiu smile.gif Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2010 03 16, 06:24)
Aiva: jei nori 'pazaisti" su vario moliu, yra galimybe su H. Jacobson "Quick fire copper". Ji galima deginti su degikliu, tiesa mazus gaminius. Yra dar ir Art Clay Copper clay, bet as neatsimenu ar galima ji deginti tik su degikliu. Bet tada galima pasinaudoti Skruzdes paslaugomis biggrin.gif

Skruzde: jeigu idomu pabandyk H. Jacobson moli. Jis, tiesa, prangesnis, bet daug smagiau su juo dirbti (ne toks 'teplus' ) kai dirbu su "normaliu" metalo moliu as uzpilu daug aliejaus ant ranku ir tada molis ne toks murzinas buna  smile.gif
va cia mano paskutiniai "zaidimai' su moliu, tiesa, nezinau ar tai galima vadinti juvelyrika g.gif  http://www.flickr.co...oothmetaldesign

Gal vadinti juvelyrika ir negalima,bet labai gražūs darbai.Kaip malonu, kad atsirado vėl naujų darbų nuorodų
Atsakyti
Wow. Aciu uz komplimentus, jauciuosi kaip pagyru puodas blush2.gif
Bet istikruju zaisti su moliu labai jau malonu smile.gif dabar laukiu H.Jacobson 'baltos bronzos", tai vario lydinys/molis, bet sidabro/balta spalva (svarbiausia kaina "ne sidabrine" biggrin.gif )

Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2010 03 17, 05:28)
Wow. Aciu uz komplimentus, jauciuosi kaip pagyru puodas blush2.gif
Bet istikruju zaisti su moliu labai jau malonu smile.gif  dabar laukiu H.Jacobson 'baltos bronzos", tai vario lydinys/molis, bet sidabro/balta spalva (svarbiausia kaina "ne sidabrine"  biggrin.gif )

Labai idomu, butinai parasyk, kaip seksis su ta bronza dirbti mirksiukas.gif
Atsakyti
ziit, negaliu nepagirti, labai idomus darbai wub.gif
Atsakyti
Sveiki,
Esu čia naujokė. Norėjau paklausti, galbūt kas gali parekomenduoti kokią literatūrą (lietuvių ar anglų kalba), kurioje būtų aprašytas gamybos procesas iš ArtClay - ta prasme "nuo-iki"? Turiu bendrą supratimą kaip viskas vyksta, tačiau jis iš skirtingų šaltinių surankiotas ir nesu tikra ar esu pilną vaizdą susidariusi. Nes vasara ateina, sode gamybinės patalpos yra - galvoju, gal reikėtų pabandyti, bet prieš tai norisi daugiau sužinoti apie tai, ką bandyti ruošiuosi.
Ačiū smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moliuskas: 18 kovo 2010 - 07:18