Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(Skruzdė @ 2010 03 09, 12:02)
Labi ačiū. O dėl tų ažūrinių auskariukų, tai jei tuščiaviduriai. Yra Art Clay sidabro švirkštas bei corcas (Lietuviškai gal galima sakyti medienos plaušas smile.gif) tai suformuoji tą medienos plaušą į norimą formą ir  ant jo su Art Clay švirkštu tiesiog švirkšti. Super paprasta. smile.gif  mirksiukas.gif

Gal gali plačiau paaiškinti, aš apie tokius švikštus dar negirdėjau.Gal turi nuotrauką švikšto,kur tokį daigtą nusipirkti?
Atsakyti
Dita, turbut tai
http://www.palmermet...-tip-11924.aspx
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 03 11, 15:43)
Gal gali plačiau paaiškinti, aš apie tokius švikštus dar negirdėjau.Gal turi nuotrauką švikšto,kur tokį daigtą nusipirkti?



cia video kaip tai darosi http://www.youtube.c...h?v=vWFzGVdA65w
daugiau video desineje puseje ....
bet as kaip ir naca "persimeciau" i pigesnius metalus - bronzos, vario ir plieno moli smile.gif
Atsakyti
Skruzde, grazus darbeliai wub.gif . O kur tu isdegiai azurinius auskariukus? Negi su degikliu pavyko blink.gif ?! Ar turi krosni siam reikalui smile.gif ?

naca, labai patiko tavo peleda, super thumbup.gif wub.gif

Aha, naca idejo gera nuoroda, butent taip ir atrodo tie Silver Clay svirkstai mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos, gal man, naujokei kas nors gali paaiškinti kaip padaryti kilpelę iš vielos su replėmis, skirtomis daryt kilpeles? blush2.gif gal kokia nuorodėlę su video žinot kur rasti? iš anksto dėkui smile.gif
Atsakyti
Ačiū merginos,pažiūrėjau video,gaila,kad angliškai nesuprantu
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 03 13, 00:19)
Ačiū merginos,pažiūrėjau video,gaila,kad angliškai nesuprantu

jei nori galiu parasyti vertima tau i az ar tiesiai cia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lolitux @ 2010 03 12, 20:21)
merginos, gal man, naujokei kas nors gali paaiškinti kaip padaryti kilpelę iš vielos su replėmis, skirtomis daryt kilpeles?  blush2.gif  gal kokia nuorodėlę su video žinot kur rasti? iš anksto dėkui smile.gif

tiesiog suspausk galą vielos su replytėm ir suk kol susijungs
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 03 12, 18:19)
Ačiū merginos,pažiūrėjau video,gaila,kad angliškai nesuprantu



cia irgi deja angliskai, bet daug nuotrauku, taigi vertimas nereikalingas
http://www.wigjig.co...oops/index.html
panarsyk ta svetaine, ten daug vaizdiniu pavyzdziu

Atsakyti
[quote=-Aiva-,2010 03 12, 13:30]
Skruzde, grazus darbeliai wub.gif . O kur tu isdegiai azurinius auskariukus? Negi su degikliu pavyko blink.gif ?! Ar turi krosni siam reikalui smile.gif ?

Aš dirbu su Art Clay ir darbe. Organizuoju ir kursus. blush2.gif Turiu krosnį, tai man jokių problemų išdegant. Belieka tik mėgautis darbu. biggrin.gif Galiu visiems nemokamai išdegti, kas pas mane perka medžiagas. Taip iki šiol sėkmingai ir darau. Kadangi išdžiuvęs gaminukas gali ilgai stovėti, tai žmogus jį atneša tada kadda jam patogu, aš išdegu ir toliau jis vėl dirba namie. Nors pečius įkaista greitai, bet dauguma nelaukia, ateina pasiimti kitą dieną. O dėl pigesnių medžiagų, tai pradėjau ir aš su variu komponuoti sidabrą. ax.gif Jis šiek tiek kitoks nei sidabras. Teplus labiau. smile.gif bet iš esmės darbas toks pat. Lyg rankoj būtų molis smile.gif
Atsakyti
O dėl ažūrinių auskarų bei sidabro švirkšų, tai viskas lyg ir apšviesta jau. Šaunuolės merginos nesnaudžia. smile.gif

O čia mano du naujausi darbeliai. Su upiniais perliukais.

user posted image

user posted image
ax.gif
Atsakyti
Skruzde, grazus ziedeliai wub.gif ! O tai smagu, kad turi krosni, prasiplecia galimybes thumbup.gif
As taip pat dirbu su siuo moliu, tik deja su degikliu, krosnis dar tooooolimoj ateity... biggrin.gif
Atsakyti