Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(dita0506 @ 2010 03 05, 22:48)
Gal kas buvote Vilniuje juvelyrikos parodoje,jei buvote tai kokie įspūdžiai?
Duzgai ar dalyvavai parodoje Šiauliuose?

Dabar vaziuoju i paroda.
Atsakyti
QUOTE(subtiliai @ 2010 03 06, 12:41)
Dabar vaziuoju i paroda.

Dalyvauti ar apsižvalgyti?
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2010 03 06, 17:04)
Dalyvauti ar apsižvalgyti?

Apsizvalgyti.
Vaizdas toks - puse parodos ploto uzima gintaristai, ketvirtadali - prekeiviai bizuteristai, o kita ketvirtadali ivairiai - akmenys, sidabro detales, perlai. Pora vietu buvo kur juvelyrai savo darbus pardavinejo.
Atsakyti
QUOTE(subtiliai @ 2010 03 06, 18:58)
Apsizvalgyti.
Vaizdas toks - puse parodos ploto uzima gintaristai, ketvirtadali - prekeiviai bizuteristai, o kita ketvirtadali ivairiai - akmenys, sidabro detales, perlai. Pora vietu buvo kur juvelyrai savo darbus pardavinejo.

Na ką darysi, dabar svarovskių ir vėrimo banga, juvelyrika, o ypač autorinė, ne popsistam skirta
Mažiau juvelyrų buvo, daugiau šansų apžiūrėt darbus, kai jų per daug tai paskui nieko nematai
Atsakyti
man atrodo, kad tie verti jau iseina is mados, perdaug nusivalkiojo. bet gal cia tik mano nuomone. bet islieka tas pigios juvelyrikos pirkimas, nelabai kas ir supranta, kodel vieni papuosalai ( kuriu detales autoriaus gamintos) brangesni uz kitus (su fabriko gamybos detalemis). bet cia visada taip buvo ir bus.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 03 07, 10:56)
man atrodo, kad tie verti jau iseina is mados, perdaug nusivalkiojo. bet gal cia tik mano nuomone. bet islieka tas pigios juvelyrikos pirkimas, nelabai kas ir supranta, kodel vieni papuosalai ( kuriu detales autoriaus gamintos) brangesni uz kitus (su fabriko gamybos detalemis). bet cia visada taip buvo ir bus.

Musų klijentas - brandus, išsilavinęs, žinantis ko nori ir pasiturintis žmogus
Atsakyti
taip, as dar prie to nepriaugau. juolab, kad dabar persimeciau ant pigesnio metalo.
Atsakyti
Sveiki, o kur buvus, kur nebuvusi skruzdė bandys įketi kelis darbus. smile.gif

Jei pavyks....

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skruzdė: 08 kovo 2010 - 12:14
Oooo, įkėlė smile.gif super. Čia itin paprasti ažūriniai tūriniai net Art Clay sidabro auskarai.

Dar man asmeniškai labai mielas pakabukas - namelis

user posted image

user posted image

Gal tik fotografė nekokia. Bandysiu pasitaisyti. Pažadu, nes darbelių tikrai dar turiu, o jei kam kas įdomu paklausti ar papeikti, tai aš visada laukiu. Nesu galbūt labai tinkama šiai temai, nes ne taip kaip jūs dirbu, bet myliu tai ką darau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skruzdė: 08 kovo 2010 - 12:36
nu labai faina thumbup.gif

o kaip tokius azurinius padaryt is Art clay neturiu nei supratimo blush2.gif ar jie cia bumbulai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 08 kovo 2010 - 19:14
QUOTE(naca @ 2010 03 07, 17:13)
taip, as dar prie to nepriaugau. juolab, kad dabar persimeciau ant pigesnio metalo.

Vienavertus sakyčiau, kad tikrai pribrendai, nes pati labiau vertini ne karoliukų vėrimą, o juvelyriką, bet dėl pigesnio metalo tai sugluminai, koks skirtumas koks metalas, juk čia rankų darbas
Papildyta:
QUOTE(Skruzdė @ 2010 03 08, 12:32)
Gal tik fotografė nekokia. Bandysiu pasitaisyti. Pažadu, nes darbelių tikrai dar turiu, o jei kam kas įdomu paklausti ar papeikti, tai aš visada laukiu. Nesu galbūt labai tinkama šiai temai, nes ne taip kaip jūs dirbu, bet myliu tai ką darau smile.gif

Nu kad nėr čia ką peikt, viskas labai čiki drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labi ačiū. O dėl tų ažūrinių auskariukų, tai jei tuščiaviduriai. Yra Art Clay sidabro švirkštas bei corcas (Lietuviškai gal galima sakyti medienos plaušas smile.gif) tai suformuoji tą medienos plaušą į norimą formą ir ant jo su Art Clay švirkštu tiesiog švirkšti. Super paprasta. smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti