Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

ner uz ka.

Dita, man labai grazus ir idomus modeliukas wub.gif

Burbanti, ir man tokio tipo patina nelabai, bet cia siaip crazy mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 02 22, 23:11)
user posted image
Papildyta:

Ačiū už paaiškinimą.Čia mano naujas darbas.Galėtumėte įdėti ir jūs savo naujus darbelius,įdomiau atrodytų forumas

Laaaaabai gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Elimas @ 2010 02 23, 15:21)
Sveiki,

Turiu klausimeli. Turiu sidabrine grandinele 925 kuri purksta yra auksu neauksu nesuprasi tokiu geltonu sviesiai. Gavau is airijos. Gal ten tas tipo airiskas auksas. Esme kaip nuvalyti chemiskai ar nugriauzti ta auksa kad liktu tik sidabras? Noriu pasidaryti sidabrine grandinele.

Paprastai prastesnis metalas dengiamas geriasniu, taigi siūlyčiau gerai pagalvoti paauksuota yra paauksuota, nepatinka dabar patiks po 10m juk negenda, o jei nori sidabro įsigyk sidabrinę

Kažkaip paradoksaliai skamba iš geresnės daryt prastesnę

Beje dabar berašydama pagalvojau, iš kur tu žinai, kad ten 925 sidabras g.gif g.gif spėju, kad praba tokia g.gif , tai tokiu atveju tas geltonumas tiesiog apsioksidavęs sidabras o ne paauksavimas, tiesiog nunešk juvelyram, kad tau atnaujintų
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 02 23, 10:29)
Dita ,nu labai jau israiskingas tavo darbelis -grazus ,norejau pasakyti .Man patinka
Nu o kaip tu galvoji kodel as neuzeinu ?Gi man geda -nes nieko nedarau dabar  biggrin.gif  Bet zadu  artimiausiu laiku pasitaisyti ...
Papildyta:

Neblogas ,mano akimis ,darbelis .Nors as neesu "patinavimo" gerbeja  mirksiukas.gif

Orai jau šyla tai lauksiu darbelių smile.gif
Jei gali paaiškink ką turi omenį "patinavimas"
Papildyta:
QUOTE(Elimas @ 2010 02 23, 16:21)
Sveiki,

Turiu klausimeli. Turiu sidabrine grandinele 925 kuri purksta yra auksu neauksu nesuprasi tokiu geltonu sviesiai. Gavau is airijos. Gal ten tas tipo airiskas auksas. Esme kaip nuvalyti chemiskai ar nugriauzti ta auksa kad liktu tik sidabras? Noriu pasidaryti sidabrine grandinele.

Įmesk į bugną su rutuliukais arba adatėlėmis ir paliks balta
Papildyta:
Ačiū už įvertinimus.Jeigu visiems patiktų vienodas stilius tai būtų neįdomu.Šiaip man yra viskas gražu kas ką kuria.Svarbiausia, kad mūsų merginos tokios darbštuolės.
Atsakyti
iš LR Terminų banko:

QUOTE
patina
apibrėžtis  Labai plona įvairių spalvų (nuo žalios iki rudos) ir atspalvių plėvelė, susidaranti dėl ant vario ir jo lydinių atmosferinės oksidacijos arba specialaus apdirbimo metu.

  atitikmenys  angl. patina
rus. патина

QUOTE
patinavimas
apibrėžtis  Pagreitintas patinos sudarymas šildant ar veikiant oksidatoriais.

  atitikmenys  angl. patina-forming treatment; patination
rus. патинирование
Atsakyti
Cezi, zinok ir as turiu nuo tarybiniu laiku paauksuota sidabrini zieda , tai ir jam uzdeta 925 praba rolleyes.gif

man irgi patinka viskas, ka kazkas kuria,nesvarbu, kad ir visai ne mano stilius butu, ir as tokiu net neuzsideciau. viskas jei tik kuria su pastangom, o ne ""ai bus gerai""
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 02 24, 19:33)
Cezi, zinok ir as turiu nuo  tarybiniu laiku paauksuota sidabrini zieda , tai ir jam uzdeta 925 praba rolleyes.gif

man irgi patinka viskas, ka kazkas kuria,nesvarbu, kad ir visai ne mano stilius butu, ir as tokiu net neuzsideciau. viskas jei tik kuria su pastangom, o ne ""ai bus gerai""

keista, aš taip negirdėjau g.gif bet ko gi tik nebūna, o juo labiau nebūdavo irnesakyk.gif
Atsakyti
Gėlėta jūre gal gali priminti adresą tos parduotuvės kurioje prekiaujama visokiais chemikalais.Lyg minėjai, kad šiaurės miestelyja.
DUZGAI, o gipsą būtinai naudoti juvelyrinį, ar galima ir statybinį.Pažiūrėjau, kad juvelyrinis gipsas parduodamas tik dideliais maišais.Gipsą naudosiu pasidaryti formai.
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 02 25, 00:18)
Gėlėta jūre gal gali priminti adresą tos parduotuvės kurioje prekiaujama visokiais chemikalais.Lyg minėjai, kad šiaurės miestelyja.
DUZGAI, o gipsą būtinai naudoti juvelyrinį, ar galima ir statybinį.Pažiūrėjau, kad juvelyrinis gipsas parduodamas tik dideliais maišais.Gipsą naudosiu pasidaryti formai.

as naudojau statybini, bet gaunasi daug broko. Sunkiai issikaitina, beto kainitant jis gerokai susitraukia pradeda trupėti reikia ypač atsargiai su juo elgtis, bet stambesniam gaminiam manau tinka jis. Smulkesnius gaminius liejant siulyčiau specialų gipsa naudot
Atsakyti
siandien bandysiu pasidaryt Duzgo poliravimo masinele biggrin.gif

o kazin, ar galima kartu poliruot sidabrinius ir kitokio metalio dirbinius?
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 02 26, 15:42)
siandien bandysiu pasidaryt Duzgo poliravimo masinele biggrin.gif

o kazin, ar galima kartu poliruot sidabrinius ir kitokio metalio dirbinius?

auksą,sidabrą galima kartu poliruoti
Atsakyti
Dita, tavo darbelis laabai gražus thumbup.gif
Atsakyti
turiu toki klausima, kurio niekaip nesiryzau uzduoti doh.gif

sidabras po litavimo ir rugsties pasidengia baltom apnasom, kurias as ilgai ir nuobodziai poliruoju. o gal dar yra koks kitas budas jas nuvalyti? g.gif
Atsakyti