Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(naca @ 2010 02 14, 13:42)
ir s neisikaiciau doh.gif . jokio lydmetalo nereikia, reikia fliusu patepti.



tiesa pasakius, galima ir be fliuso abseiti, jeigu tai fine silver (jis nejuoduoja), kitiems metalams as naudoju boro rugsties ir spirito misini. Bet tai jau iprocio reikalas smile.gif
Atsakyti
Nepykit labai, kad tokius kvailus klausimus uždavinėju blush2.gif Esu visiškai "žalia" 4u.gif Kogero būsiu kažkur užmačius, kad rutuliukams tą lydmetalį naudoja, tai ir pati namie taip pažaidžiau su lituokliu doh.gif
Bet va vakar pažaidžiau pagal ziit nuorodą tai visai gražūs burbuliukai gavosi bigsmile.gif Dėkui už informaciją bigsmile.gif
Atsakyti
nieko cia juokingo mirksiukas.gif jau kai save prisimenu biggrin.gif doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Skruzde , vis uzbegu paziureti ar neidejus tu savo nuotrauku?Gi sakaei ,kad parodysi ,jei mes norim.As tai labai noriu ,zinok,kad parodytum biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 02 16, 13:58)
Skruzde , vis uzbegu paziureti ar neidejus tu savo nuotrauku?Gi sakaei ,kad parodysi ,jei mes norim.As tai labai noriu ,zinok,kad parodytum  biggrin.gif



burbanti, kol skruzde susiruos, pasinaudok nuoroda 23psl, taip pat, jei idomu, jos blog pilnas technisku bandymu ir aprasymu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2010 02 17, 03:53)
burbanti, kol skruzde susiruos, pasinaudok nuoroda 23psl, taip pat, jei idomu, jos blog pilnas technisku bandymu ir aprasymu. thumbup.gif

Skaiciau ,skaiciau .Va ,sveciai isvaziuoja kita savaite ,tai kibsiu i darbus ..jau uzejo noras biggrin.gif ... pavasaris biggrin.gif
Atsakyti
neberandu vieno puslapio, gal ir jūs matėt?
berods blogas, pilnas papuošalų, prie auskarų buvo Beata Čičkauskaitė vestuvių dieną raudona suknele ir auskarais help.gif
Atsakyti
www.radikal.ru
čia mano naujas darbelis
Papildyta:
QUOTE(dita0506 @ 2010 02 19, 01:13)
www.radikal.ru
čia mano naujas darbelis

bandžiau įdėti nuotrauką bet nepavyko
Papildyta:
Превью - увеличение по клику
Papildyta:
QUOTE(dita0506 @ 2010 02 19, 01:30)
www.radikal.ru
čia mano naujas darbelis
Papildyta:

bandžiau įdėti nuotrauką bet nepavyko
Papildyta:
Превью - увеличение по клику

burbanti gal gali dar kartą paaiškinti kaip įdėti naują nuotrauką,kažką ne taip darau
Atsakyti
Dita,
atsidaryk tą nuotrauką, spausk dešinį klavišą ir Propertie ir nuokpijuok URL Adress ir atsiusk el. paštu. pabandysiu įdėti.
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 02 19, 00:33)
www.radikal.ru
čia mano naujas darbelis
Papildyta:

bandžiau įdėti nuotrauką bet nepavyko
Papildyta:
Превью - увеличение по клику
Papildyta:

burbanti gal gali dar kartą paaiškinti kaip įdėti naują nuotrauką,kažką ne taip darau

Kokiu emailu as tavo nuotraukas priiminejau ?Neatsimenu .Bet kokiu atveju -atsiusk dar karta -idesiu (susirasiu i koki atsiusi biggrin.gif )
Oi ,nemaciau ,kad subtiliai tau pades .nesvarbit ,siusk kam nori -bus ideta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 20 vasario 2010 - 21:15
as taip suprantu, kad ji pati nori ismokti ideti g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 02 20, 21:40)
as taip suprantu, kad ji pati nori ismokti ideti g.gif

Na jei ji nori pati ismokti ,tai pirmadieni idesiu nufotkinus ka reika kaip daryti ...bet tik pirmadieni .
Atsakyti